Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Oszukać przeznaczenie 1 i 2  (Przeczytany 4344 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« : 2005-01-31, 08:51 »
Dosyć stare filmy ale oglądnęłam dopiero niedawno. Horror ale nie bardzo straszny chociaż głwony temat "nigdy nie uciekniesz przed swoim przeznaczeniem (śmierci) " jest dosyć przerażający. Oglądał ktoś z Was?? jak wrazenia??
Zapisane

KikerS

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #1 : 2005-01-31, 14:28 »
hmm... uchodzi za horror, ale nim nie jest (przynajmniej dla mnie)  ogólnie super... :P
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #2 : 2005-01-31, 14:32 »
podobała mi się 2 bo 1 nie oglądałam. Najlepsze horrory to te o żywych trupach  :lol:

no i Scream  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedz #2 : 2005-01-31, 14:32 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #3 : 2005-01-31, 14:39 »
nie za bardzo. jeśli juz obejrzę film to rzadko horror a jeśli i taki sie przytrafi to najpewniej bedzie umiał pobudzić do refleksji. jak na razie to nic ne przebiło dla mnie "ringu"1 i 2 a czekam teraz na 0. japończycy sa mistrzami przerażania z głową :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #4 : 2005-01-31, 15:31 »
Po ringu nie spalam przez 7 dni, a jak juz to tylem do telewizora :P
"Oszukac przeznaczenie" to spoko filmik :D ja ogladalam tylko 1..
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #5 : 2005-01-31, 15:39 »
Oglądałam obie części. Świetne!!! Zwłaszcza jak siedzi się po ciemku i podkręci dźwięk, że aż ściany się trzęsą...  :evil: Tak słychać każdy krok, jakby za tobą ktoś był...
Sporo tam trupów, dość straszne, ale i tak nie pobije "Blair Witch Project"... :evil:
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #6 : 2005-02-02, 16:40 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 23:01 autor ssgosiass »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #7 : 2005-02-02, 16:52 »
Sądzę ze przesadzili z krwią (znaczy się nie dla mnie, ale pewnie dla wielu osób tak) horrorem  to trudno nazwać, dla mnie bardziej podchodziło pod thriller psuychologiczny z domieszką horroru...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kraksa

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #8 : 2005-02-03, 19:10 »
oba te filmy są fantastyczne ,ale chyba większe wrażenie wywarła na mnie1 część
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedz #8 : 2005-02-03, 19:10 »

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #9 : 2005-02-03, 20:28 »
Cytuj

a najlepiej jak w jakeijs czesci druty przecinaja goscia na 3 czesci i po chwili sie tak rozwala  tobylo fajne, albo jeszcze jak kolesia motor na pol rozjechal, albo jak gosiarze winda lep odiela i jak innemu faciowi na galy spadla drabina...

ssgosiass, weź pod uwagę, że nie wszyscy oglądali ten film, więc następnym razem nie wchodź w tak szczegółowe... szczegóły, bo możesz wielu osobom zepsuć niespodziankę  ;)  :evil:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #10 : 2005-02-03, 20:35 »
Ja ogladała obie częsci. Filmy bardzo mi sie podobały ale też nie zaliczyłabym je do horrów.
Cytuj

thriller psuychologiczny z domieszką horroru.

Strzał w 10! 8)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #11 : 2005-02-04, 11:18 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 23:01 autor ssgosiass »
Zapisane

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #12 : 2005-02-04, 18:05 »
Cytat: ssgosiass
Ups...masz racje Raven :D:D:D skasowac to? :D:D:D

Może wprowadź parę poprawek i usuń opisy niektórych scen - zredukuj liczbę nieboszczyków  :evil: I nie podawaj takich szczegółów (np. nie pisz czym został spowodowany zgon, ponieważ potencjalny widz przez cały film będzie wypatrywał określonych momentów)  ;)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #13 : 2005-02-04, 19:01 »
ja oglądałam 1, 2 zacięła mi się w 4 minucie i już nie poszła ;)  bardzo mi się podobało, ale bynajmniej nie basłam się po tym filnmie.
Zapisane

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #14 : 2005-02-04, 19:55 »
Cytuj

ja oglądałam 1, 2 zacięła mi się w 4 minucie i już nie poszła

Ach, żałuj!!! :evil:  :evil:  :evil: Przegapiłaś naprawdę ciekawe kawałki :diabelek:
Cytuj

ale bynajmniej nie basłam się po tym filnmie.

W sumie to się chichotałam na tym filmie, a nie piszczałam ze strachu  :hehe:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedz #14 : 2005-02-04, 19:55 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #15 : 2005-02-04, 21:24 »
wiesz, nie zaniechałam prób zdobycia dwójki, ale jakoś tak nie wychodzi...  ;)
Zapisane

Justa107

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #16 : 2005-02-04, 21:27 »
Cytat: Raven
Oglądałam obie części. Świetne!!! Zwłaszcza jak siedzi się po ciemku i podkręci dźwięk, że aż ściany się trzęsą...  :evil: Tak słychać każdy krok, jakby za tobą ktoś był...
Sporo tam trupów, dość straszne, ale i tak nie pobije "Blair Witch Project"... :evil:


Brrr raven nawet mi nie przypominaj, ja siem bałam na tej pierszej części!!! Nie apmiętasz jak sie pod kocyk chowałam?! Ale i tak kocham oglądac horrorki, ale jak siem mam do kogo psitulić ;) Płochliwe dziecko jestem :oops:  :D  ;)
Zapisane

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #17 : 2005-02-04, 21:31 »
Cytat: Justa107
Cytat: Raven
Oglądałam obie części. Świetne!!! Zwłaszcza jak siedzi się po ciemku i podkręci dźwięk, że aż ściany się trzęsą...  :evil: Tak słychać każdy krok, jakby za tobą ktoś był...
Sporo tam trupów, dość straszne, ale i tak nie pobije "Blair Witch Project"... :evil:


Brrr raven nawet mi nie przypominaj, ja siem bałam na tej pierszej części!!! Nie apmiętasz jak sie pod kocyk chowałam?! Ale i tak kocham oglądac horrorki, ale jak siem mam do kogo psitulić ;) Płochliwe dziecko jestem :oops:  :D  ;)

Tak pamiętam  :evil: Ale muszę przyznać, że nie ma już takich naprawdę strasznych filmów... Ja to mało strachliwa jestem :evil:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #18 : 2005-02-04, 21:32 »
raven wiraj w klubie. filmuy mnie nie straszą ;) twardziele z nas :evil:
Zapisane

Justa107

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #19 : 2005-02-04, 21:34 »
Cytat: Raven
Cytat: Justa107
Cytat: Raven
Oglądałam obie części. Świetne!!! Zwłaszcza jak siedzi się po ciemku i podkręci dźwięk, że aż ściany się trzęsą...  :evil: Tak słychać każdy krok, jakby za tobą ktoś był...
Sporo tam trupów, dość straszne, ale i tak nie pobije "Blair Witch Project"... :evil:


Brrr raven nawet mi nie przypominaj, ja siem bałam na tej pierszej części!!! Nie apmiętasz jak sie pod kocyk chowałam?! Ale i tak kocham oglądac horrorki, ale jak siem mam do kogo psitulić ;) Płochliwe dziecko jestem :oops:  :D  ;)

Tak pamiętam  :evil: Ale muszę przyznać, że nie ma już takich naprawdę strasznych filmów... Ja to mało strachliwa jestem :evil:


No któraś z nas musi się nie bac, bo byśmy chyba całe osiedle obudziłybyśmy wrzaskiem ;) Wystarczy, że ja budzę ;)
Są straszne filmy - ja Ci wymienię: "The Ring" "Oszukac Przeznaczenie" " Blair with 2 " (choc nie tak bardzo) "Ghotica" "Inni" itp. ;)
Raven, ktoś musi mnie bronić, nie? ;)
Zapisane

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #20 : 2005-02-04, 21:37 »
Cytuj

raven wiraj w klubie. filmuy mnie nie straszą  twardziele z nas

Ananas  8) Twardzielki rulez  :evil:
Cytuj

Raven, ktoś musi mnie bronić, nie?

No oczywiście, przecież mój strachobździl musi mieć ochroniarza przed czarownicami, upiorami, duchami, zombi i nieprzezornymi ludkami  :mrgreen:  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedz #20 : 2005-02-04, 21:37 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #21 : 2005-02-04, 21:42 »
z w/w  nie oglądałam tego Inni i BWP 2 bo nie miałam skąd. fajne filmy, ale nie balam się po nich. może w któryś momentach takie 'bu' było ale to się nie liczy.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #22 : 2005-02-04, 22:36 »
A więc coś na temat horrorów sie wypowiem, bo je uwielbiam :)

Oszukać przeznaczenie 1 ->jak dal mnie film całkiem dobry ;)
Oszukać przeznaczenie 2->także niezły ale mniej mi sie podobał niż jedynka ;)

i teraz horrory które polecam:
nr jeden: Dead End -> zawsze uważałam ze nie jestem bardzo wrażliwa na filmy i ze mało sie boje, po tym filmie moje zdanie sie zmieniło...
o kolejnosci reszty decyduje przypadek:
2.Inni->takie filmy lubie :)
3.Darkness-> coś wspaniałego :)
4.Świt żywych trupów->oglądałam ostatnio, jak dla mnie film całkiem dobry :)
5.Statek widmo -> ten film poprostu przeraża...

narazie wiecej nie pamietam, ale polecam wymienione filmy :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #23 : 2005-02-04, 23:17 »
Cytuj

Darkness-> coś wspaniałego

Ooooo... Nie oglądałam... Brzmi niezwykle zachęcająco  :evil:
Cytuj

Świt żywych trupów->oglądałam ostatnio, jak dla mnie film całkiem dobry

Boże... Dla mnie to ten film był tak żałosny, że po prostu szkoda gadać...  :tard:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #24 : 2005-02-05, 08:04 »
Cytuj

Gothica
oglądalam chyba przedwczoraj drugi raz już  :P  - takie sobie (troche sztuczne, wiadomo kiedy ewentualnie się chować  :lol: ) ale kilka fajnych scen było, kto chce obejrzeć niech sobie nie powieksza czcionki - 1.pod prysznicami 2. zdjecia tego gostka 3. jak ja wypuscila z izolatki 4. podobalo mi sie w tym basenie, hehe, najstraszniejszy moment w filmie jak sie wynurzyla  :lol:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #25 : 2005-02-05, 11:59 »
oj tak, pod prysznicami to było fasjne. albo jeśli jesteś duchem...eee... tej dziewczyny ;) to mnie wypuść. ale najbardziej podobało mi się to za mostem, ta dziewczyna na środku drogi   Gothika jest spoko. zwłaszcza 'Behind Blue Eyes'... bardzo mi się podoba..

jakżeby inaczej! brawa dla twardzielek 8)

a te pozostałe filmy które wymieła agnes też trzeba będzie skombinować  :wink:
Zapisane

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #26 : 2005-02-05, 13:25 »
Właśnie najmniej podobał mi się ten moment z tą dziewczyną na drodze... Może i niespodziewane ujęcie, ale kiepsko nakręcone
Cytuj

Gothika jest spoko.

Jak najbardziej się z tym zgodzę! :evil:
Cytuj

brawa dla twardzielek

 :brawo:  :brawo:  :brawo:
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #27 : 2005-02-05, 13:40 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 23:02 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedz #27 : 2005-02-05, 13:40 »

Raven

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #28 : 2005-02-05, 14:01 »
Cytuj

jakie jeszcze znacie horrorki, godne polecenia? ale takie straszne!! ?

Według mnie nie ma takich naprawdę strasznych filmów... Chociaz jak byłam mała bardzo się bałam "Wioski przeklętych" i "Laleczki Chuky" :lol:
Już twórcy nie są w stanie wykrzesić w widzu prawdziwego lęku, niepewności... Coraz to lepsza obsada uświadamia nam, że jest to wyłącznie kolejna próba nakręcenia kinowego hitu. Ale wiele osób po seansie jest rozczarowana... Nawet jesli film dobrze by się zapowiadał, nie zawsze przynosi przewidywany skutek. Gdy są fimy o jakichś potworach, wilkołakach itp., to spece od efektów specjalnych albo przesadzają z komputerowymi postaciami, albo wykreowany przez nich upiór jest za mało dopracowany. Powinni znać granicę między kiczem, a dobrym dziełem. Ta granica jest gruba i nie wielu reżyserów jest w stanie ją przekroczyć, aby stworzyc naprawdę porządny film, który zadowoli całe rzesze spragnionych skoku adrenaliny miłosników horrorów. Szkoda, że na większości filmów tego gatunku, coraz więcej osób chichocze, wychodzi z sali w trakcie trwania seansu, albo próbuje na siłę krzyczeć z przerażenia... To trudne wyzwanie podjąć próbę nakręcenia filmu grozy, ale mimo to, wiele osób próbuje uporać się z wyzwaniami jakie są stawiane. Często z niezadowalającym skutkiem...
Jedynym filmem, który wyjątkowo mi się spodobał to "Blair Witch Project". Naprawdę polecam!!!
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
« Odpowiedź #29 : 2005-02-05, 14:48 »
Straszne, straszne................
The Ring/Ringu wiadomo, straszne jest,
Teksanska Masakra pila Mechaniczna też straszne (jeszcze w kinie to w ogole brrrr...   :P ) Blair Witch project - ogladalam tylko 1 i fajne, tez polecam
Klątwa ju-on - mimo, ze zjechali w gazetach, dla mnie super, chociaz ogladalam tylko fragment duch pod koldra..............brrrrrrrrrrr...............
Dziecko Rosemary - super film, chociaz nie bardzo straszny to ma genialna atmosfere  ;)

o nie, juz zapominam co ja tam jeszcze ogladalam i fajne bylo..........  ;) Jeszcze co do budowania grozy - w japońcach jest o wiele fajniesze i straszniejsze - te cienie na scianach, jakies szelesty........ a w jankesach to wiadomo - tup..............tup...................... ŁUP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to tez ma swoj urok  ;) Gothika wlasnie byla dla mnie za oczywista i przewidywalna

ps. a mi ta piosenka nie pasowala jakos do horroru, akurat wracalam z herbatka, to sie konczylo a ja myslalam ze przelaczylam program  :lol: krotkie to bylo.......... ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 27 zapytaniami.