Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wierzę w zwierzę- TOK FM  (Przeczytany 2139 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Wierzę w zwierzę- TOK FM
« : 2006-01-29, 12:29 »
Wierzę w zwierzę
Cytuj
Niedzela 13:05-15:00, prowadząca dr Dorota Sumińska

Dwie godziny dla właścicieli czworonogów, a także dla miłośników tych "co latają i pełzają". Jakie są zwyczaje zwierząt, jak z nimi postępować i jak się opiekować - o tym wszystkim mówi dr Dorota Sumińska - weterynarz. W drugiej godzinie gość odpowiada na pytania słuchaczy dotyczące ich podopiecznych.

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53882,2112579.html

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53862,2264799.html

Słucha ktoś?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Fala

  • Gość
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #1 : 2006-01-29, 14:15 »
Jak mnie ta babka wkurza... Normalnie taki z niej lekarz weterynarii ze hej. Kiedyś około trzeciej w noc, leciała powtórka audycji, po 5 minutach wyłączyłam, bo normalnie nie wiem, co bym zrobiła. Uważa sie za taką super, och i ach :roll:

i takie smieszne wywody, w tym programie "zwierzowiec"  :?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #2 : 2006-01-29, 17:29 »
Wprawdzie nie słyszałam pani Sumińskiej w radiu, ale znam ją ze Zwierzowca. Całkiem do rzeczy kobieta, zaskoczyła mnie Twoja opinia, Fala...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedz #2 : 2006-01-29, 17:29 »

Nanami

  • Gość
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #3 : 2006-01-29, 18:19 »
Mi tez ta pani troche na nerwy dziala, tak sama z siebie. Ale całkiem ciekawe ma programy, z tym ze wykłada podstawy - ale tego potrzeba przecietnemu widzowi.
Zapisane

Fala

  • Gość
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #4 : 2006-01-29, 22:19 »
Nanami zgadzam się :) Ale jak czasami coś "palnie" strasznie...
Zapisane

Zuska

  • Gość
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #5 : 2006-01-30, 10:12 »
Ja też bardzo lubię Panią Dorotę Sumińską i bardzo jestem ciekawa co niektórych ,,wkurza". A może po prostu z zazdrości? Ja dużo się od niej nauczyłam i uważam, że babka zna się na rzeczy. I prędzej do niej bym dała psa niż do innego lekarza ale naszęscie mój psiaczek jest zdrowy!
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #6 : 2006-01-30, 18:56 »
A moze zazdrosc? :P

Nie wiem, mi ogólnie osoby podobne do niej (tonacja głosu, gestykulacja) działaja na nerwy i nic na to nie poradze.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #7 : 2006-02-09, 17:19 »
A ja się do niej zniechęciłam podczas jednego z odcinków Zwierzowca. Padło pytanie czy można w bloku trzymać bulteriera - odpowiedziała że tak, owszem można ale wyprowadzać go trzeba zawsze w kagańcu, na smyczy i z dala od innych psów i ludzi  :evil:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #8 : 2006-02-09, 17:26 »
A ja się do niej zniechęciłam podczas jednego z odcinków Zwierzowca. Padło pytanie czy można w bloku trzymać bulteriera - odpowiedziała że tak, owszem można ale wyprowadzać go trzeba zawsze w kagańcu, na smyczy i z dala od innych psów i ludzi :evil:

no comment :shock: to niezły z niej wet... czy bulteriery są na liście ras agresywnych? Bo sama nie wiem, jeżeli nie to naprawde palneła wielką bzdure, jeżeli tak to chyba posłużyła sie prawnymi zasadami, takie jakie w Polsce panują  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedz #8 : 2006-02-09, 17:26 »

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Wierzę w zwierzę- TOK FM
« Odpowiedź #9 : 2006-03-07, 18:24 »
Ja też nie zawsze się zgadzam z panią Sumińską(klatki transportowe dla psów w domu),ale w innych wypadkach popieram ją w całej pełni.Za propagowanie sterylizacji należy jej się medal.I co ważne potrafi mówić o zwierzętach z humorem.A według mnie posiadanie zwierzaka powinno nam też umilić życie i ta pani to podkreśla świetnymi porównaniami psiego i kociego życia do naszego ludzkiego.Bardzo lubię jej audycje.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.