Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences  (Przeczytany 10390 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #60 : 2006-02-13, 09:26 »
Chodzi o sposób z monetą. Pisze, że musi wpaść do miski z wodą jak sie zaśnie. No to u mnie była temperówka [większe to to i głośniejsze] i odgłos jej spadania i uderzenia o podłogę, zamiast plusku w wodzie :P

O, a ja myslalam, ze miska bez wody ma byc. Pozatym mnie jakis plusk by nie obudzil ;P
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #61 : 2006-02-13, 21:17 »
CHYBA OoBE dzisiaj miałam!  :szok2:  Albo sen o tym, ale no nieiwem... taki realistyczny by był...? ale po kolei:

Położyłam się wczoraj [dzisiaj] i próbowałam zasnąć, ale coś mi nie szło. Myślałam trochę o OobE [mysli typu: nie chcę jeszcze... a może jednak odpuszcze sobie to wogóle... etc. takie mieszane] jakoś w końcu udało mi się zasnąć. Budzę się w środku nocy, ale nie mogłam się ruszać, zresztą specjalnie nie próbowałam, chciałam znowu zasnąć. Nagle coś mi na łóżko skoczyło, tak jakby się wgłebiło miejsce z mojej prawej strony  :shock:  [gdzie jest ściana] Pierwsze moje myśli: 1. To ma jakby kształt wielkiego jajka [przed zaśnięciem tak jakby mi coś przed oczami prysło, wtedy właśnie też miałam takie skojażenie, moze to dlatego. Ale uznałam, ze mi się przesłyszało czy że to ten hipegocośtam (te efekty przed samym zaśnięciem) i nie bardzo się przejełam :P] . Myśl nr. 2 - to cięższe od Śledzia [kota]. Myśl nr. 3 O KUR**A co jest?! :lol: Ale szybko zajażyłam, ze to ten paraliż o którym czytałam :P Nagle poczułam, ze to coś na mnie się znalazło!, tak jakby mnie przytrzymało, wbiło, 'wtopiłam' się w łóżko. W głowie zaczęło mi coś piszczeć i szumieć [normalka przy wychodzeniu] Jednak nie czułam od tego czegoś jakichś negatywnych 'fal', od razu pomyślałam, ze to mój 'Opiekun', więc nie ma się czego bać. No to co dalej? Okazja taka :lol:  Przypomniałam sobie metodę wychodzenia z wizualizacją liny. No to wyobraziłam sobie, że nade mną jest gruby sznur i wyciągnęłam ręce. Wiedziałam, że te moje zwykłe leżą normalnie, a te 'astralne' złapały linę i podciagnęłam się po niej. Ale takie fajne uczucie to było, odłączenia, takie "pyk" :D Stopy chyba mi się nie odłączyły tylko. Stałam na łóżku i widziałam kołdrę, siebie [ale specjalnie się nie przyglądałam, ale widziałam, ze leże w takiej pozycji jakiej leżałam] potem lekko spojżałam na pokój. Nie rozglądałam się, bo bałam się że jeszcze jakiegoś syfa astralnego zobacze, a jakoś na to ochoty nie miałam :lol: Spojżałam na dywan, krzesło i pochyliłam głowę znów w dół. Ciągle miałam świadomość: Mam OoBE! Nawet dziwiłam się, ze po ok. 3 tygodniach poznania wogle takiego terminu jaki jest owe wyjście z ciała. Niektórym nawet przez rok treningu nic nie wychodzi, a ja nawet specjalnie się do tego nie przykładałam... Uznałam, ze to już dużo na jedną noc i... przeniosłam się do zwykłego snu [w którym jese ze 2 razy chyba miałam niby TAKIE SAME OoBE, ale myslę, ze to z przejecia czy coś... bo nie były porównywalne z tym pierwszym] Niby tam latałam, niby lekką świadomośc miałam, te słynne widzenie i mieszanie się kierunków 360 stopni, ale to już nie było TO :P
Drugi chyba sen to jakieś głupoty, ze miasto protestuje przeciwko Kaczyńskiemu i PiS`owi, ze ma jakiś sojusze z PSL, a powinien wedłóg ludzi miec z SLD czy tam z PO, albo na odwrót :hahaha: Nie pamiętam dokładniej, ale pojawiły się jakieś statystyki w tabeli, jakby w TVN... mniejsza z tym :lol: Potem widziałam jakiś Rosjan, którzy coś ogladali [to też ciekawe, bo jak zainteresowałam się OoBE to jednym z moich celów jakie sobie postawiłam na początku było zwiedzenie Moskwy  :)  ]
Obudziłam się ok. 4.00 z takim bólem klatki [ale tylko trochę, zaraz przeszło] z lewej str :/  Może to te uczucie cieżkości.

Myslałam, że nie chcę tego, że wręcz może zrezygnuję... a jak się obudziłam to tak pozytywnie, bezpiecznie się czułam. A ten 'Opiekun' jakby  zachęcał mnie do wyjścia, wspierał, żeby udowodnić, ze to nie jest aż takie straszne jak sobie to wyobrażałam :) Trochę dziwne, bo raczej słyszałam, ze jak pomaga wyjśc to łapie np. za nogi albo za coś, a tu praktycznie jakbym sama wstała, tylko ciało zostało przytrzymane. Albo że nie pozwala wyjść jak uzna, ze jeszcze nie jest się gotowym :P A i jeszcze coś- jak poznałam ten termin to tak sobie pomyslałam, ze w ferie musi mi się udać... dziś koniec ferii był, ostatnia noc...

Co o tym sadzicie??? Czy to był aż taki realny sen? Wszystko działo się szybko, może z 15s.? [wyjście + stanie na łóżku, nie licząc tych snów zwykłych] Potem nawet trochę żałowałam, ze nie skożyłam z tego OoBE, o ile było prawdziwe, hehe :;p:  Mogłam przejść nawet jesli nie chciałam jese OoBE w LD, podobno jakoś łatwo można [i na odwrót ;) ]
Cały dzień o tym myślałam, czasami miałam wrażenie, jakby mi jeszcze coś drgało, ale to pewnie napewno z przemeczenia [szkoła się zaczęła, rano wstać i wogle :P ]

Ogólnie bardzo ciekawe przeżycie  :krzywy:

***

Sposób z monetą: chyba ma na celu nie obudzenie nas normalnie, tylko obudzenie we śnie, jej odgłos ma przypomniec i skojazyć  :mysli:  też coś chba takiego na zasadzie autosugestii


Dobra, ide spać, ciekawe co przyniesie dzisiejsza noc, mam nadzieję, ze jakieś fajne LD ;)
Udanych snów / lotów  8)
Ide spać  :ziewa:

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #62 : 2006-02-16, 21:35 »
drugi tydzien kursy LD ;) jak narazie znacznie polepszyla sie pamiec do snow i... i niestty nic wiecej ;/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedz #62 : 2006-02-16, 21:35 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #63 : 2006-02-19, 21:39 »
a o co chodzi z tym opiekunem, bo nic nie wiem ?
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #64 : 2006-02-23, 17:18 »
Opiekun [Pomocnik, Anioł, Wyższe Ja, Przewodnik- jak zwał tak zwał] czasami pomaga jak jesteś w OoBE. A kim są? - :bezsilny:

U mnie nic nowego, a u Was jakieś postępy? :P


Data wysłania: 2006-02-21, 14:34
Mi to łatwiej to całe OoBE niż LD przychodzi... :lol: Dzisiaj chyba znowu miałam, ale już w pokoju pusto nie było... W całości nie wyszłam [specjalnie] i trochę inaczej [...]. Ale też taki krótki był, zaraz znowu się w zwykły sen przeniosłam :/
« Ostatnia zmiana: 2006-02-23, 17:23 autor taigan »
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #65 : 2006-05-21, 20:03 »
No i zaczynam od nowa ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #66 : 2006-06-12, 12:32 »
Ja tez :P ale LD.. tego oobe sie boje :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #67 : 2006-06-12, 20:55 »
Zaraz wakacje, więc można będzie =spać=

Z OoBE narazie eksperymentowac nie chcę, ale LD to co innego xD
A dziennik snów to już uzależnienie, hehe

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #68 : 2006-06-12, 21:04 »
podajcie strony o OoBE, blagam.. i co sie dzieje z ta osoba ktora wyszla ze swojego ciala bo ja se tego nie wyobrazam :P poza tym sie troche boje ale LD to sprobuje :D
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedz #68 : 2006-06-12, 21:04 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #69 : 2006-06-12, 21:09 »
Taigan, wlasnie, jak tam twoje LD? ;)
A dziennik snow nadal prowadzisz, codziennie w nim piszesz? o_O wow :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #70 : 2006-06-15, 17:32 »
yashima00 , www.google.pl :D
A z LD marnie xP Ostatnio miałam krótką zawiechę w śnie typu "o, to sen!", a tak poza tym to nic specjalnego.
A dzienniczek... przynajmniej słowa kluczowe zapisuję, raczej regularnie prowadzę :D

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #71 : 2006-06-15, 18:23 »
Jak dla mnie, to to całe OoBE jest podejrzane... jak może człowiek wyjść z ciała? :roll:
Szatańskie :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #72 : 2006-06-15, 18:54 »
dzisiaj zaczynam znowu prowadzić Dziennik.. wakacje, więc bez stresu i można długo spać. :wink:
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #73 : 2006-06-16, 22:07 »
To całe LD to miałam już nieraz :P Tylko nie wiedziałam ,że tak to się nazywa. O taka normalna rzecz i tyle :P
Kiedy byłam mała bardzo bałam się potworów we śnie, przyrzekłam se wieczorkiem że będę pamiętać o tym że to tylko sen. No i kiedy znów pojawił się potworek ryknęłam śmiechem i powiedziałam :"to tylko sen idioto"  a potworka zatkało  :lol::D Cóż zawsze byłam geniuszem...heh ^^
Co do tego OOBE trochę dziwne ;/ Znając mnie pewnie bym zaczęła krzyczeć na cały dom, boje się takich rzeczy. Wydaje mi się ,że miałam to też kiedyś ale nie do końca byłam świadoma ogromu sytuacji :P Tzn. usiadłam se na fotelu obok łóżka i patrzyłam jak śpię. Nie umiem określić czy to na pewno było OOBE ,ale ta sytuacja zdarzała mi się kilka razy.
Albo...jeszcze w wieku przedszkolnym miałam co noc taką dziwną sytuację...Wychodziłam z łóżka i biegłam do kibelka, a po załatwieniu się ,szłam dopokoju i "podchodziłam" do siebie mówiąc "no nie znowu się posikałam w kołdrę". Budzę się- autentycznie wszystko mokre  :lol:
Nie wiem czy to było OOBE bo aż tak tego nie rozpatrywałam , jednak jeśli teraz miałabym mieć coś takiego to nie wiem bym się chyba zesrała ze strachu -serio ja taka jestem...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #74 : 2006-06-16, 22:35 »
Teraz zaczynaja sie wakacje, zaczyna mi sie cos snicc, wiec sprubuje LD :) Ale ja nie roumiem tego OoBE, jak mozna wyjsc  z ciala, jak wtedy swiadomosc czlowieka dziala?przeciz to takie dziwne, nieprawdopodobne...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedz #74 : 2006-06-16, 22:35 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #75 : 2006-06-16, 22:36 »
i nic nie zapamiętałam.. ani troszkę. :|
dzisiaj znowu..
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #76 : 2006-06-16, 22:40 »
No dokładnie Ola, też tego nie kapuje... wolę się w to nie bawić :roll: Jedynie w LD ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #77 : 2006-06-16, 22:42 »
Ja w sumie chcialam sprobowac, ale jakby kto mi wytluamczyl jak to dziala, bo narazie wszedzie jest niefachowo, tak dziwnie...

Z drugiej strony boje sie takich rzeczy ;)

A jak to jest z wejsciem do snu innej osoby, ktora rowniez osiaga LD? jest to mozliwe?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #78 : 2006-06-16, 23:00 »
O tym OoBE zawsze tak napisane jest tajemniczo, mroczno... zlowieszczo :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #79 : 2006-06-16, 23:14 »
Dokladnie :P

Czytam o tym LD i naprawde zaczynam, coraz ardziej mi sie to podoba. Od dzisiaj dzienik snow bede miala pod poduszka :D
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #80 : 2006-06-16, 23:21 »
No to powodzenia życzę w eLDowaniu :D :lol: :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedz #80 : 2006-06-16, 23:21 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #81 : 2006-06-16, 23:28 »
Dziekuje bardzo, mam nadzieje, ze mi wyjdzie, szybko sie zniechecam :/ ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #82 : 2006-06-17, 10:46 »
o kurde. :lol:
we śnie wykonałam RT [reality test, test rzeczywistości] i stwierdziłam :
- Nie, to nie sen. Ale nogi mam jakieś dziwne, więc może to jednak sen?
:P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #83 : 2006-06-17, 12:58 »
Dzisiaj rano wstalam i sobie mysle z zamknietymi oczami, znowu nic mi sie nie śniło! ale nagle sobie przypomnialam i wszystko spisałam. Wy piszecie te swoje sny hasłami, czy dokladnie opisujecie? Mi to wsyszko prawie na strone wyszło :roll: :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #84 : 2006-06-17, 14:11 »
Alysh ten tekst mnie normalnie rozwalił :lol:

Ja sobie postanowilam, że od dzisiaj tez bede spisywać sny (chociaz ostatnio nie pamietam żadnych snow :roll: )
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #85 : 2006-06-17, 18:03 »
A ja dziś miałam LD! :D
Poszłam niby do łazienki, a tam 2 myszy, jedna na mnie skoczyła. Myślę sobie: skąd te myszy, przecież ja mam szczura!... :lol:

Cytuj
- Nie, to nie sen. Ale nogi mam jakieś dziwne, więc może to jednak sen?
Lol :lol: to mi ostatnio śnił się borzoj i myślę sobie w tym śnie: "Fajnie jakby mi się kiedy taki borzoj przyśnił..." - GLEBA :lol:

Sylwiaha, możliwe, ze OoBE :P
Jedni mówią, że OoBE to tylko taka odmiana LD, że wogóle nie wychodzi sie spoza świadomości, albo że wychodzi sie, ale jest się połączonym z ciałem cienką, nierozerwalną linią :P [3 wersję najczęściej słyszałam]

Co do zapamiętywania- zakodować sobie, że od od razu po obudzeniu się pierwszą myślą ma być pytanie: co mi się dziś śniło?

Ja zapisuję dokładnie jeżeli sen był ciekawy i dużo pamiętam :P czasem tylko słowa kluczowe albo kilka linijek mi to zajmie, ale czasem i ze 2 kartki, lol xD

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #86 : 2006-06-18, 11:49 »
Ja już sama się pogubiłam czym te cholery się od siebie różnią  :lol: Tak se myślę ,że to po prostu nasze sny a że ludzie mają różne ich odmiany to jakoś se to nazywają :P Bo nie wierzę żeby serialnie dało się oddzielić ciało od duszy ,nie to jakieś takie...nie pasuje mi do śmiertelników :P

A miałyście kiedyś taki sen że śnicie o czymś a potem się budzicie a tak na serio to tylko sen ? :lol: Bo ja czasami  takie dziwadła mam :P
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #87 : 2006-06-19, 12:02 »
co tu bylo?
« Ostatnia zmiana: 2006-12-30, 15:44 autor Julias »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedz #87 : 2006-06-19, 12:02 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #88 : 2006-06-22, 14:04 »
Ja jak mam LD to fajnie, jak nie to trudno, lol xD

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Lucid Dreaming i Out of Body Experiences
« Odpowiedź #89 : 2006-07-02, 00:06 »
Kto oglądał dziś "Vanilja sky" na TVN? Był motyw LD :P
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.182 sekund z 27 zapytaniami.