Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Galeria zielonego Gremlinka  (Przeczytany 1419 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adassko

  • Gość
Galeria zielonego Gremlinka
« : 2006-12-14, 15:00 »
 :wink: Witam. Humor to mocne słowo i wieeeeeele znaczy. Ja swoją własną definicję podzieliłem na działy i albumy, hehe, znaczy się stworzyłem całkiem dużą galerię prawdziwych osobliwości, dziwaków, polityków, zwierzaków, dzieci, roślinek, itd. Zeby było mało, to nawet i są tam karykatury mojego zdjęcia, hehehe. Wiec uwazajcie, bo kto tam wchodzi, to moze nie wyjść ze spokojną głową o to, ze dnia pewnego i jego twarz tam się nie pojawi  :D http://konopki.ovh.org
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedź #1 : 2006-12-14, 16:06 »
Fajne rzeczy
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedź #2 : 2006-12-14, 19:22 »
Fajne zdjęcia. :) Bardzo mi się podobają. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedz #2 : 2006-12-14, 19:22 »

adassko

  • Gość
Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedź #3 : 2006-12-15, 11:37 »
Dzięki  :wink: A w sumie to nowa strona i bedzie pewno zancznie bardziej rozbudowana  :D, to tak nieskromnie, hehe. Chyba dodam jeszcze możliwość wysyłania ekartek do tego. Bo kto by nie chciał dostać od kogoś ekartki np z mikołajem giertychem, albo reniferem Lepperem   :D Zwłaszcza wysłanej złośliwie. W Polsce to się może sprawdzić  :wink:
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedź #4 : 2006-12-15, 13:07 »
Adassako, a jest tam taka opcja że użytkownicy mogą dodawać swoje zdjęcia, bo sie tylko zarejestrowałam, ale nic więcej nie lunkęłam
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

adassko

  • Gość
Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedź #5 : 2006-12-15, 23:10 »
tak, mozna tam tworzyć własny profil, własny katalog, własne albumy i oczywiście dodawać zdjęcia. Mozna w panelu admina tak wszystko poustawiać, ze wyświetlać się bedą Ci tylko zdjęcia Twoje, czyli po dodaniu własnych zyskujesz tak jakby własną galerię :D Trzeba tylko dobrze poszperać w panelu admina. A swoją drogą to proszę o wrzucanie nie za wielkich zdjęć, bo na serwerze mam bardzo ograniczone miejsce. Pozdrawiam.
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Galeria zielonego Gremlinka
« Odpowiedź #6 : 2006-12-16, 14:19 »
adassako spox
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.