Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przepraszam.ale to troche yyy bardzo dziwny temat PZRECZYTAJCIE I ODPOWIEDZCIE M  (Przeczytany 4761 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaska9141868

  • Gość
Hej przepraszm za kolejny wątek ale...Własnie te ,,ale,, mnie przeraża moj królik Filek dziwnie sie zachowuje...Dziwnie to malo powiedziane bardzo dziwnie.
Więc dzisiaj rano jak wypusciłam go z klatki to usiadł na dywanie i niechciał biegac więc wsadziłam go tam spowrotem i chciałam żeby odpoczal.Przyjechalam do pomu o 15.00 i znowu wypusciłam królika z klatki.No pobiegal, pobigal i co???? I własnie w tym problem.
Patrze po 15 minutach..Siedzi...po 20 minutach siedzi...wiec podchodze daje busiaka i co??Podnosze..Patrze....A tam co widzie????? Fiutek (na oko wyciagnity ok.3 cm moze 2,5)
Niewiem czy to taka dziwne ale niewiem co sie dzieje.... :( cieszyc sie czy plakac??? Moze mu jakijs panny potrzeba na noc co????Czy mam to ignorowac????Odpowiedzcie prosze was a obiecuje ze niebęde pisac wiecej takich wątkow tylko w jakiejs naprawde ważnej sprawie...POZDAWIAM I PROSZE O ODPOWIEDZI I TO JAKNAJSZYBCIEJ!
Zapisane

Lola

  • Gość
hm... moj tez tak sie nie ruszal poszlam do weta i... po kilku godzinach zdechl, ale nie mial wyciagnietego fiutka
Zapisane

Retriva

  • Gość
skoro jest 40 odpowiedzi i nikt nie odpowiada to MOZE NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI? opanuj sie a nie piszesz kilka postow pod soba. jak ktos bedzie znal odpoweidz to Ci odpisze.

a w ogole moze to jest tak jak u psow ;) psiny tak czasem maja ze swoim narzadem meskim a szczegolnie, jak taka psina usiadzie ^^ i na pewno mu nie potrzeba "zadnej panny na noc" jak to nazwalas, chyba nie chcesz dopuscic do rozrodu i zeby pozniej kroliczki nie mialy domu
Zapisane

Forum Zwierzaki

kaska9141868

  • Gość
skoro jest 40 odpowiedzi i nikt nie odpowiada to MOZE NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI? opanuj sie a nie piszesz kilka postow pod soba. jak ktos bedzie znal odpoweidz to Ci odpisze.

a w ogole moze to jest tak jak u psow ;) psiny tak czasem maja ze swoim narzadem meskim a szczegolnie, jak taka psina usiadzie ^^ i na pewno mu nie potrzeba "zadnej panny na noc" jak to nazwalas, chyba nie chcesz dopuscic do rozrodu i zeby pozniej kroliczki nie mialy domu
No niechce dopuscic ale moja kolezanka ma krolice i chc miec mlode:)ale  to raczej zly pomysl.
kurde ale do to moze byc<lol>
hm... moj tez tak sie nie ruszal poszlam do weta i... po kilku godzinach zdechl, ale nie mial wyciagnietego fiutka
ale moj juz dobrze to tylko wtedy tak jakos a teraz biega szaleje skacze itp a pozatym tak duzo niesiedzial hehe
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Cytuj
No niechce dopuscic ale moja kolezanka ma krolice i chc miec mlode:)ale  to raczej zly pomysl.
kurde ale do to moze byc<lol>

to twoja kolezanka niech sama sobie bachora strzeli - zobaczy jakie to "przyjemne". ZADNE zwierze NIE CHCE miec mlodych - jesli dopuscisz tego swojeg do samicy to bedzies potem miala w domu cos takiego, ze krolik bedzie kopulowal na wszystkim - doslownie.

To ze pracie wychodzi z napletka moze miec rozne perzyczyny - od pozycji w ktorej siedzi, do zapalenia napletka - co u ciebie byloby bardzo prawdopodobe, skoro twoj krolik cale zycie w syfie siedzi.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kaska9141868

  • Gość
niesiedzi w syfie to raz a po drugie siedzial w akwarium 2 tygodnie!!! a jutro bedzie mial klateczke
juz niewystawia fiutka heh
Ej mam  jeszcze 1 pytanko czy u was w klinice:
1.kontrolna wizyta kosztuje-10zl-20zl
2.ksiazeczka zdrowia krolika-5zl
3.szczepionka- 15zl-25zl
Razem(jak podliczajac te najwyzsze ceny)-50zlotych
To bardzo tanio.W środe wykonam wszystkie te badania kontrolne kupie ksiazeczke i zaszczepie krolika.Czy wiecie jaką nazwe ma najlepsza szczepionka.Bo niechce zeby byla zla(nie dla krolika czy cos takiego).Jak wiecie to podajcie.
W srode dlatego ze w ten dzien sprzedaje moje ksiazki z 4 i z 5 klasy w sumie 17 podrecznikow w stanie bardzo dobrym-dostane od-110zlotych do do 145zlotych.
pani widziala te ksiazki i powiedziala ze mam zglosis sie po pieniadze w srode bo wtedy bezdie jakas osoba co zajmuje sie tym wszystkim:):):):):)
Zapisane

Retriva

  • Gość
Co to szczepionki- w koncu jesli idziesz do weterynarza to on chyba wie czym szczepic?
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
No tak jeden wetrynaz w lomzy taki co szczepi itp .drugi zajmuje sie czyms innym mianowicie kowami i ich rozrodem(ale to w piatnicy)
To niewiesz jaka ta szczepionka??? ?????Takie same ceny są????
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
za ksiazeczke wet bierze 5 zl?????????????? rany... wez lepiej poszukaj innego... straszny zdzierca, biorac pod uwage, ze taka ksiazeczka kosztuje 10 groszy i u kazdego innego weta dostaje sie ja za darmo...

jesli chodzi natomiast o szczepienie - zarowno szczepionka na pomor jak i na myksomatoze kosztuja normalnie kazda po 25 zl. wiec tu tez jest cos dziwnego .... i  tu nie chodzi o to, ze moze innej firmy szczepienie - bo firma produkujaca szczepionki dla krolikow jest jedna...

co do syfu - owszem, siedzi w syfie, skro sprzatasz mu raz na 5 dni...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
cos mnie tez te ceny dziwią, ale zdziercy się zdarzają, jeden chciał 120zł za samą kastracje szczura, a u drugiego zapłaciłam 60zł za zabieg + antybiotyki + wizyty kontrolne...
Zapisane
emocjonalne kanapki

kaska9141868

  • Gość
no kosztuje 5 zlotych naprawde postaram sie cos utargowac a po znajomosci to pewnie dostane ja za darmo
Wiesz co iras lubie cie chociarz troche mnie krytykujesz heh.
Ale nie doslowie co 5 dni jak widze ze mokro to odrazu zmieniam zeby mu niesmierdzialo a co do klatki to kupuje ją jutro  :VoV: :rock: :angelus: wszystko dla mojej perelki
A TOBIE IRAS DZIEKI I WM INNY TEZ.
ps.jszce pytanie czy ta szczepionka niezaszkodzi zamiast pomoc
cos mnie tez te ceny dziwią, ale zdziercy się zdarzają, jeden chciał 120zł za samą kastracje szczura, a u drugiego zapłaciłam 60zł za zabieg + antybiotyki + wizyty kontrolne...
u mnie za kastracje krolika chcieli 450-480 zl zalezy od wagi wiecej niz 2 kilogramy wyzsza cena okolo 460 zl
Glupota jakas niewiem co to ale postaram sie znalesc tansze kliniki w warszawi oczywiscie najpierw zapytam do jakiej grup ssakow nalezy krolik odp.,,do gryzoni,, no to dowidzeni hehe:):):)
HEJ A PODCZAS TEJ WIZYTY KONTROLNEJ CO BEDZIE W SRODE POWIEDZIEC O TYM FIUTU???? JAK TAK TO JAKIEGO WYRAZENIA UZYC ZEBY FACEC SIE NIEZAWSTYDZIL HEH???(GENITALIA CZY JAKIES???)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Prącie, penis, członek XD'..
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Cytuj
JAK TAK TO JAKIEGO WYRAZENIA UZYC ZEBY FACEC SIE NIEZAWSTYDZIL HEH???(GENITALIA CZY JAKIES???)

proponuje "prącie". określenie niewulgarne a wiadomo o co chodzi.

i w ramach informacji: pisanie dużymi literami oznacza krzyczenie, zatem powstrzymaj sie od hałasu ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kaska9141868

  • Gość
proponuje "prącie". określenie niewulgarne a wiadomo o co chodzi.

i w ramach informacji: pisanie dużymi literami oznacza krzyczenie, zatem powstrzymaj sie od hałasu ;)
pracie mowisz?? ale ja niewiem kurcze czy ja sie niebende smiac moze to normalne i sie osmiesze heh.Dobrze niebende pisac juz duzymi literami al wtedy musialam bo mi sie cos z klawiatura ROBI casem i sie zmieniaja literi oraz ich wielkosc
Prącie, penis, członek XD'..
no bez przesady penisa to maja mezczysni nie kruliki moze powiem prost z mostu,, mojemu krolikowi wylazl fiutek ,, czy to by bylo normalne????nie. no wlasnie chce powiedziec to jakos delikatniej hehe
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
nie martw sie kaska - u nas w szkole weterynaryjnej mielismy kilka lekcji, gdzie nas uczyli mowic "pracie" "pochwa" itp. tak bysmy sie przy tym nie czerwienili czy nie smiali :P Ewentualnie mozna tez uzyc okrslenia "przyrodzenie". I nie boj sie, ze sie zawstydzi :P Prawda jest taka, ze narzady plciowe to najnaturalniejsza rzecz na swiecie.

Jesli chcesz klinike w warszawie - to na ulicy klemesiewicza (jelonki) jest wetka, ktora ma specjalizacje w gryzoniach, na ul. powstancow slaskich (bemowo)jest jeszce jeden ktotyr ma specjalizcje,  poza tym - ul. bialobrzeska (ochota) lecznica "szarak" (nie wiem dokladnie gdzie) - weci z tych lecznic sa sprawdzeni i nie wezma wiecej niz 150 zl.  (choc watpie, by wogole to 150 osiagnelo)

Cytuj
Wiesz co iras lubie cie chociarz troche mnie krytykujesz heh.

jak wskazuje moj podpis - wale prosto z mostu. wiec nie dziw sie :P

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

kaska9141868

  • Gość
spoko
nie martw sie kaska - u nas w szkole weterynaryjnej mielismy kilka lekcji, gdzie nas uczyli mowic "pracie" "pochwa" itp. tak bysmy sie przy tym nie czerwienili czy nie smiali :P Ewentualnie mozna tez uzyc okrslenia "przyrodzenie". I nie boj sie, ze sie zawstydzi :P Prawda jest taka, ze narzady plciowe to najnaturalniejsza rzecz na swiecie.

Jesli chcesz klinike w warszawie - to na ulicy klemesiewicza (jelonki) jest wetka, ktora ma specjalizacje w gryzoniach, na ul. powstancow slaskich (bemowo)jest jeszce jeden ktotyr ma specjalizcje,  poza tym - ul. bialobrzeska (ochota) lecznica "szarak" (nie wiem dokladnie gdzie) - weci z tych lecznic sa sprawdzeni i nie wezma wiecej niz 150 zl.  (choc watpie, by wogole to 150 osiagnelo)

jak wskazuje moj podpis - wale prosto z mostu. wiec nie dziw sie :P


spoko spoko
ale mi niechodzi tylko o tego fiutka.Jak mam gosciowi powiedzic co z nim nie tak???
co podejde podczas wizyty i ,,proszepana mojemu krolikowi wczoraj wyszedl fiutek.o co chodzi????,, przecierz tak niepowiem to jak oznajmic ze mu sie wyjał???
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
To ze pracie wychodzi z napletka
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
aha
ale teraz jeszce wiekszy problem:(:(:(:(:(:(
moj krolik mnie nielubi
bardzo przestrszl sie mojego pieska i teraz robi mi wszystko na zlosc.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Co Ci robi na zlosc? ._.
A w ogole - jaki mal kontakt z psem? Tzn. czy tylko na niego patrzyl, czy pies mu cos zrobil?
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Co Ci robi na zlosc? ._.
A w ogole - jaki mal kontakt z psem? Tzn. czy tylko na niego patrzyl, czy pies mu cos zrobil?
Bylo tak psiunia lezala a ja wyjelam kroliczka.Krlika przysunelam do psa a on jak zaczal fukac skakac usiekac tupac.A biedna psinka nawet mordka nieruszyla.Teraz siedzi w klatce przestraszany.Wyjelam go dzisiaj z klatki a on zaczal grysc kable drapac poduszki uciekac przedemna.Nigdy tego nierobil.Co mu jest???? Kurde niewiem co robic.Kocham 2 te zwierzaki i niechce zeby moj kroliczek mnie nilubil.Co mam go odnowa oswajac??
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Jak go na siłę przysuwałaś do psa, to nic dziwnego, ze teraz sie boi.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Retriva

  • Gość
poprostu zostaw, niech się przyzwyczai. do siebie możesz go odrazu przyzwyczajać ale nie na siłę, tak jak to zrobiłaś  z oswajaniem z psem... najpierw się czyta i dowiaduje co trzeba robić a później się robi, a nie na odwrót
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
poprostu zostaw, niech się przyzwyczai. do siebie możesz go odrazu przyzwyczajać ale nie na siłę, tak jak to zrobiłaś  z oswajaniem z psem... najpierw się czyta i dowiaduje co trzeba robić a później się robi, a nie na odwrót
ale ja go nienasiłe tam przysulelam chcialam postawic krolika na dywanie a tam spal pies.
Zapisane

Retriva

  • Gość
to źle zrobiłaś. króliczek psa nie znał a dla niego wyglądało to tak, jakbyś chciała go wprost do tego "potwora" dać...
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
to źle zrobiłaś. króliczek psa nie znał a dla niego wyglądało to tak, jakbyś chciała go wprost do tego "potwora" dać...
Ale królik juz go widzial przez klate pies podchodził i nicniebylo.
Tylko jak go z klatki wyjęłam to zgłupiał dosłowinie.Przejdzie mu to???
Zapisane

Retriva

  • Gość
Jesli nic na sile to przejdzie. kroliczek widzial psa i pies podchodzil do niego kiedy ten byl w klatce. a  w klatce kroliczek czul sie bezpiecznie, dlatego nic nie bylo. poprostu zostaw, jak chcesz wyjac z klatki krolika zeby pobiegal to poprostu otworz drzwiczi, niech sam zdecyduje czy chce wyjsc czy nie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.