Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Do dołu

Autor Wątek: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)  (Przeczytany 134883 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #510 : 2009-10-17, 10:35 »
BTW betty pandy wielkiej oraz małej. W systematyce ssaków są one umieszczane bardzo różnie. Zoologowie ciągle deliberują nad ich pozycją systematyczną. W jednej z klasyfikacji systematycznej została stworzona dla nich osobna rodzina pand (Ailuridae). Przychylałbym się do tej opinii.
BTW mojego konkursu myślałem bardzo długo nad tą kwestią. Niestety nie umiem zamieszczać zdjęć (wstyd się przyznać). W tym konkursie punktacja nie jest najważniejsza. Liczy się coś innego: próby zaciekawienia światem zwierząt lub pogłębienia wiedzy o zwierzętach. Może się to odbywać przez sięganie do bardzo różnych źródeł wiedzy. Ograniczanie ich liczby jest niewskazane. Zawsze zaznaczam w którym pytaniu, należy odwoływać się tylko do swoich szarych komórek.
Lisie nawet jeżeli dla Ciebie formuła konkursu się wyczerpała, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dalej brać w nim udział i poszerzać swoją wiedzę przyrodniczą. Formuła jest w tym przypadku dużo mniej ważna od treści.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #511 : 2009-10-18, 00:32 »
Zoologu - co do wstawiania zdjęć,to korzystaj z imageshack: http://imageshack.us/

dajesz " browse ",wybierasz fotkę z dysku twardego i klikasz " otwórz " a potem " start upload " / najpierw,zmień sobie w tabelce rozmiar fotki na 640x480 /,gdy program przetworzy zdjęcie,kopiujesz i wklejasz link pierwszy od dołu: / hotlink for forums ( 1),jeśli fotka ma akceptowany na forum rozmiar ( 640x489 ) / lub drugi od góry: / Thumbnail for forums (1) - jest to miniaturka /  :)



I nie ma co się przejmować,ja też tego nie umiałem na początku ;)

A co do konkursu - trochę mi się,niestety nie chce,ot tak ...  :oops: wolałbym,żeby były w tym jednak znamiona rywalizacji - i wcale nie chodzi o wygraną,ale o sam udział,teraz,jest on taki ... bez emocjonalny ... jakoś nic nie ciągnie do zdobywania punktów ...  :roll:

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #512 : 2009-10-21, 16:02 »
To już ostatnie rozwiązanie i punktacja konkursu w starej formule. Od następnego pytania nasz konkurs będzie działać w zupełnie zmienionej formie. Mam nadzieję Lisie, że będzie Ci to bardziej odpowiadać.
Papugi (Psittaciformes) są rzędem ptaków w którym mamy najwięcej gatunków zagrożonych wyginięciem.
Przegląd papug: ararauna zwyczajna, ara hiacyntowa,ara żółtoskrzydła, ara modra, rozella białolica, rozella żółta,rozella królewska, aleksandretta książeca, aleksandretta różogłowa,aleksandretta krasnolica, aleksandretta obrożna, aleksandretta chińska, kakadu molukka, kakadu wielka, kakadu różowa, kakadu czerwonosterna, kakadu żółtoczuba, kakadu czarna, żako, kea, kakapo (jedyna nielotna papuga), kapturnica, mniszka, korella mała, papuga wielka, papuga kozia, patagonka, lora czarnogłowa, lora wielka, lorysa tęczowa, lorysa górska, lorika papuańska, lorika ostrosterna, pąsogłówka, konura słoneczna.

Punktacja      IBDG         559,5 pkt   medal złoty
                   betty        372   pkt   medal srebrny
                   renia 3399 294   pkt   medal brązowy
                   Lis           146,5 pkt
                   DuniA         66   pkt
                   Kar            55   pkt
                   Tobik         52   pkt
                   Hio            42   pkt
                   Iras           36,5 pkt
                   Ogryzek      29,5 pkt
                   Kati            26   pkt
                   Ppx            16,5 pkt
                   Lisa_Love Animals 11,5 pkt
                   Mitrandir               9   pkt
                   Spyder                 8   pkt
                   Dory                    4   pkt
                   kamyczek 87         3,5 pkt
                   Szynszylka            3   pkt
                   Akane                   2  pkt         
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedz #512 : 2009-10-21, 16:02 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #513 : 2009-10-21, 16:10 »
Zoologu - wiem o zmianach i mam nadzieję,że przyciągną one nowych uczestników do konkursu - obecna formuła jest troszeczkę sztywna i opiera się,przede wszystkim na grzebaniu po google.myślę,że nowa formuła zmusi odpowiadających do samodzielnego myślenia. :VoV:

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #514 : 2009-10-21, 21:44 »
Zoologu - wiem o zmianach i mam nadzieję,że przyciągną one nowych uczestników do konkursu - obecna formuła jest troszeczkę sztywna i opiera się,przede wszystkim na grzebaniu po google.myślę,że nowa formuła zmusi odpowiadających do samodzielnego myślenia. :VoV:

eekhm.. wybacz ale np wymienianie gatunkow to ja np nigdzie nie grzebalam. i wiele odpowiedzi tez znalam :P mow za siebie ;]

a moze ja juz dzis wymysle pytania ^^
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #515 : 2009-10-21, 22:00 »
He,he - niektóre pytania wymagały korzystania ze źródeł,a tylko niektóre wymagały używania pamięci / te,powinny zostać /,pamiętam nawet pytania nierozwiązane,bo Zoolog np.zaczerpnął pytanie jak i odpowiedź z książki,którą czytał ;) / pytanie dotyczyło lisicy /.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #516 : 2009-10-21, 23:07 »
Konkurs ZAGADKI ZOOLOGICZNE zoologa i betty :)

Kończąc poprzedni-bardzo dlugo kontynuowany i ciekawie prowadzony konkurs pod dowództwem Zoologa, chcialam w moim i imieniu reszty uczestników,podziękowac za rozszerzanie naszej wiedzy, i pogłebianie zainteresowania życiem i obyczajami zwierząt. Zoolog ma naprawde dużą wiedze, i za to go podziwiam.

Obecnie postanowilismy z zoologiem ze poprowadzimy konkurs, oparty na wiedzy dotyczącej życia dzikich zwierzat, jedynie zmieniamy nieco reguły dotyczące jego prowadzenia.

Regulamin

--> Nowy konkurs bedzie prowadzony teraz przez dwie osoby. Przeze mnie i przez zoologa. Bedziemy zadawac pytania na przemian. Raz ja, raz zoolog. Każde z nas wedlug swojego pomyslu.

--> Konkurs bedzie skladal sie z kilku etapow. Z kazdym etapem, w ktorym bedzie po kilka pytan-bedą trudniejsze pytania. Po kilku etapach zwyciezca zostanie nagrodzony tytulem (tym mysle ze zajmie sie Lis-zgadzasz sie? :) ) Jesli bedzie zainteresowanie, etapy beda prowadzone od początku , z dążeniem do zdobycia kolejnego tytulu Forum zwierzakow :)

--> Do każdego z pytan podana będzie informacja, na temat tego z jakiego żródła mozna korzystac(lub czy w ogole mozna korzystac) odpowiadajac na każde z nich.

--> Odpowiedzi wysyłamy na priva do osoby zadającej dane pytanie.Nigdy na forum ogolnym. Jak ktos sie pomyli. Pytanie bedzie anulowane i bedzie powtorzone w zmienionej formie.

--> Jesli ja zadaje pytanie, zoolog moze wtedy na nie odpowiedziec, i odwrotnie.

--> Punktacja bedzie przedstawiana w kazdym pytaniu, poniewaz moze ulegac modyfikacji w zalezności od rodzaju pytania.

Dokładam do regulaminu pułap punktowy. W kazdym z etapów łącznie będzie można zdobyć do 40 punktow(za moje 20, za pytania zoologa 20). Pytan w etapach będzie po 6 w kazdym-moje 3 i zoologa 6. A ile etapow to sie jeszcze zobaczy :).

Co trzeci etap bedzie eliminowana jedna osoba,
Żeby sie utrzymac i przejsc do kolejnego etapu, po trzech poprzednich-> potrzebne bedzie zdobycie minimum 20 pkt, i w kazdej kolejnej rundzie, czyli po 3 kolejnych etapach(trudniejszych) poprzeczka podwyzszona kolejno o 2, pozniej o 4 pkt itd.


Z tego wzgledu ze zoolog i ja mozemy odpowiadac na swoje pytania-bedziemy punktowani za nie, ale moze raczej nie bedziemy wchodzic do glownych rozrywek, tylko tak poza konkursem, bedziemy oceniac swoja wiedze ;)

Prosze dobrze sie zapoznac z regulaminem zeby później nie bylo Ale ;)

Koniec.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #517 : 2009-10-21, 23:22 »
W tym momencie jednak zrobimy pytanie 1 PRÓBNE. od niedzieli zaczniemy wlasciwy etap. jak juz uzbieramy liste chętnych uczestników. I prosze o opienie do mnie na priva czy tego typu zagadka odpowiada pod wzgledem trudnosci na pierwszy etap. Czy dac cos latwiejszego.

ETAP 1
[/b]

Zgadnij jakie zwierze jest przedstawione na obrazku.

1.


2.


3.


4.


5.


6.



Punktacja: za każdą prawidłową odpowiedź-czyli za jeden zgadniety obrazek jeden punkt.
Mysle ze zagadki w miare proste ;)


Czas na odpowiedz do konca niedzieli 25 października.

Mozna korzystac z internetu.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #518 : 2009-10-21, 23:25 »
Betty - myślę,ze co do tytułu,fajnie by się było dogadać z administratorem,żeby można było zrobić coś takiego,jak mają modzi ( globalny moderator / - zdobycie takowego tytułu nie powinno być też zbyt łatwe i jego zdobywca powinien się naprawdę wykazać,żeby nie był on tylko jakąś pustą nagrodą,a odzwierciedlał naprawdę wiedzę zwycięzcy. :)

Forum Zwierzaki

Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedz #518 : 2009-10-21, 23:25 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #519 : 2009-10-21, 23:28 »
Betty - myślę,ze co do tytułu,fajnie by się było dogadać z administratorem,żeby można było zrobić coś takiego,jak mają modzi ( globalny moderator / - zdobycie takowego tytułu nie powinno być też zbyt łatwe i jego zdobywca powinien się naprawdę wykazać,żeby nie był on tylko jakąś pustą nagrodą,a odzwierciedlał naprawdę wiedzę zwycięzcy. :)

hmm, a zająłbyś sie juz ta strona konkursu? czyli bys zagadal do administratora?
a jesli chodzi o zagadki, owszem beda trudniejsze, w miare postepowania kolejnych etapow. Pierwsze beda troche latwiejsze ;)

a co myslicie o zrobieniu pułapu punktowego po ktoryms z kolejnych etapow? ze beda podzialy puntowe-odpadac beda osoby ktorym zabranknie punktow iles tam? i na koncu zostana/zostanie naj ;) ? (JUZ DOPISALAM W REGULAMINIE O CO CHODZI Z PUNKTOWANIEM).

ps. ważne. zanim zaczniecie odpowiadać na etap pierwszy, podpiszcie sie tu,m kto chce brac udzial w konkursie!. muszę mieć listę(ja i zoolog).
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #520 : 2009-10-21, 23:46 »
hmm, a zająłbyś sie juz ta strona konkursu? czyli bys zagadal do administratora?


Heh - tylko e ja nie znam za dobrze administratora ... ;) - nie znałem poprzedniego,a co dopiero,nowego ;) - myślę,że to raczej zadanie dla jakiegoś moderatora / moderatorki? ... IBDG ? ... :P :lol:

Cytuj
  a jesli chodzi o zagadki, owszem beda trudniejsze, w miare postepowania kolejnych etapow. Pierwsze beda troche latwiejsze ;)

Taaa ... coś mi się wydaje,że polegnę sromotnie ... :lol:

Cytuj
a co myslicie o zrobieniu pułapu punktowego po ktoryms z kolejnych etapow? ze beda podzialy puntowe-odpadac beda osoby ktorym zabranknie punktow iles tam? i na koncu zostana/zostanie naj ;) ?

Hmmm .... no,nie wiem ... czy to nie zniechęci potencjalnych uczestników? ...

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #521 : 2009-10-21, 23:50 »
no sory lis, ale sam dopiero powiedzials ze zostana najlepsi z najlepszych :P i zeby nagroda nie byla za pusta wiedze tylko za wysilek. wiec wszyscy powinni sie starac chętni. To nie jest tak, ze ma wygrac osoba z duza wiedza. tu chodzi oz dobywanie wiedzy. dlatego ja z zoologiem ebdziemy odpwowiadac ale nasze pkt beda liczone poza konkursem ;)

to ibgd do dziela ;)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #522 : 2009-10-21, 23:53 »
No cóż,zobaczymy najpierw,jak sam konkurs się przyjmie i może dopiero wtedy,zadecydujemy? ;)

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #523 : 2009-10-21, 23:56 »
No cóż,zobaczymy najpierw,jak sam konkurs się przyjmie i może dopiero wtedy,zadecydujemy? ;)

ok, ale najpeirw niech zglosza sie chetni!!

LISTA kochani LISTA ;)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #524 : 2009-10-21, 23:59 »
Zgłaszam się ... choć,pewnie polegnę marnie ;) :P :lol:

Forum Zwierzaki

Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedz #524 : 2009-10-21, 23:59 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #525 : 2009-10-22, 00:04 »
Zgłaszam się ... choć,pewnie polegnę marnie ;) :P :lol:


etam nie rpzesadzaj :P moze akurat bedziez pierwszy :P a Ty myslales ze dam na pierwsze zdjecia lwa, i tygrysa? :D
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #526 : 2009-10-22, 00:31 »
Hehe, ja i złoty medal... ;) Niemniej jednak dziękuję bardzo, bo rozumiem, że to za systematyczność ;)

A na ostatnie pytanie nawet odpowiedzieć nie zdążyłam, ale urwanie głowy mam :roll:

To i ja się zgłaszam, choć przyznaję, że już mam trudności i obawiam się, że nie tylko dlatego, że ostatniej nocy wcale nie spałam... :oops:

Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #527 : 2009-10-23, 21:13 »
Ludzie,zgłaszać się ... bo okaże się,że ja i IBDG będziemy jedynymi uczestnikami ... :roll:

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #528 : 2009-10-23, 21:50 »
Ludzie,zgłaszać się ... bo okaże się,że ja i IBDG będziemy jedynymi uczestnikami ... :roll:

i to bedzie bez sesnu wtedy...
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #529 : 2009-10-23, 21:53 »
Dokładnie,tak,jak z konkursem rysunkowym,kiedyś ... :roll:

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #530 : 2009-10-23, 22:01 »
Dokładnie,tak,jak z konkursem rysunkowym,kiedyś ... :roll:


tak, bo tak to chca wszyscy ale jak przyjdzie co do czego....
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedz #530 : 2009-10-23, 22:01 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #531 : 2009-10-24, 10:25 »
No i co robimy? :/ Marnie to widzę... A tak bym chętnie moją koronę przekazała odpowiedniejszej osobie... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #532 : 2009-10-24, 13:00 »
Pierwsze pytanie jest próbne,liczmy na to,że jeszcze później się ktoś zgłosi ... :roll:

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #533 : 2009-10-25, 19:55 »
pytanie probne oglaszam za zakonczone. dostalam odpowiedzi od 3 osob. Fajnie jakby bylo wiecej osob.. no ale. Mozna sie jeszcze bedzie zapisywac jak pojawi sie nowe pytanie w Etapie1.

rozwiazanie zagadki

1. Rekin wielorybi
2. żółw skórzasty
3. sowa śnieżna
4. kiwi
5. karakal
6. borsuk amerykański


Punktacja

-Zoolog 6pkt
-Lis      4pkt
-IBDG   4pkt
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #534 : 2009-10-25, 21:00 »
ETAP 1

PYTANIE 1

Odgadnij zwierzęta z podanych zdjęć.

1.


2.


3.


4.


5.


6.



Czas na odpowiedzi do konca czwartku :)

za kazde zdjecie jeden punkt.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #535 : 2009-10-26, 17:32 »
zgłaszam się do konkursu  :)
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #536 : 2009-10-26, 19:12 »
no ja już wysłałam ale żeby nie było że potajemnie to ja też sie zgłaszam :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #537 : 2009-10-26, 19:16 »
Noo   :wink: to mamy teraz czterech uczestników ( nie licząc Zoologa i Betty ) ... :lol:
« Ostatnia zmiana: 2009-10-26, 22:00 autor lis »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedz #537 : 2009-10-26, 19:16 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #538 : 2009-10-26, 21:21 »
może ktoś w między czasie się dołączy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Betty oraz Zoolog zadają pytania :)
« Odpowiedź #539 : 2009-10-26, 21:45 »
O witaj Estel i Renia  :jupi2: :jupi2: super ze Was tu przygnalo. Estel masz czas na odpowiedzi do czwartku, wiec bede czekac :)

moze ktos jeszcze  :D
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.224 sekund z 28 zapytaniami.