Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Podział zwierząt - pomoc  (Przeczytany 1955 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pister

  • Gość
Podział zwierząt - pomoc
« : 2007-12-10, 20:10 »
Witajcie

Mam problem z podziałem zwierząt tj. ...
Chcę zrobić galerię zdjęć, mam ich dużżooo. Chciałbym udostępnić też zamieszczanie zdjęć zwierząt innym Internautom. Problem w tym, że nie wiem jak podzielić kategorie i albumy w galerii. W przypadku kotów czy psów nie ma problemu - to bardzo popularne zwierzęta, więc będą miały swoją oddzielną kategorie podzieloną na albumy - rasy.
Problem pojawia się w przypadku pozostałych zwierząt. Konie będą miały swoja kategorię bez podziału na albumy. Na myśl przychodzą mi jeszcze kategorie PTAKI, RYBY, PŁAZY, GADY. Jak je podzielić, jakie albumy można w nich stworzyć? Muszę też stworzyć kategorie dla pająków, muszek, much i innych małych robaczków (zdjęcia makro, ale kategorie maja być podzielone pod pod względem zwierząt, a nie rodzaju zdjęć). W PTAKACH będzie album PAPUGI, a inne ptaszki? W jakich kategoriach stworzyć albumy żółwie czy motyle?

Pomożecie? Może jakieś propozycje podziału na kategorie i albumy (albumy czyli podkategorie)?

Z góry dzięki
Tomek
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Podział zwierząt - pomoc
« Odpowiedź #1 : 2007-12-10, 22:02 »
Można np. w ptakach podzielić na nieloty, ptaki latające, ptaki domowe, ozdobne, dzikie itd. Reszty nie mam pojecia, ale warto zajrzec do podziału biologicznego zwierzat, tam masz podzielone gatunki na rozne rodziny, podrodziny itd.
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Podział zwierząt - pomoc
« Odpowiedź #2 : 2007-12-10, 22:11 »
Żółwie-np.wodne:słodkowodne,morskie ,lądowe ,motyle:dzienne,nocne ,płazy:ogoniaste,bezogonowe.Popatrz na systematyke danych grup,gatunków,łatwo będzie podzielić. ;)
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Forum Zwierzaki

Odp: Podział zwierząt - pomoc
« Odpowiedz #2 : 2007-12-10, 22:11 »

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Podział zwierząt - pomoc
« Odpowiedź #3 : 2007-12-11, 12:43 »
Pister, przed umieszczaniem zdjęć w internecie poinformuj się na temat obowiązującego prawa autorskiego i zasad, na jakich jest ew. możliwe rozpowszechnianie zdjęć.
Zapisane

Pister

  • Gość
Odp: Podział zwierząt - pomoc
« Odpowiedź #4 : 2007-12-11, 18:51 »
Pister, przed umieszczaniem zdjęć w internecie poinformuj się na temat obowiązującego prawa autorskiego i zasad, na jakich jest ew. możliwe rozpowszechnianie zdjęć.


Tak, wiem, oczywiście zamieszczę stosowną informację o zakazie kopiowania i rozpowszechniania tych zdjęć bez mojej zgody. 
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 23 zapytaniami.