Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Uzależnienia  (Przeczytany 7247 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

animal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 11
Odp: Uzależnienia
« Odpowiedź #30 : 2009-07-28, 09:53 »
Ja raczej nie, ale mój pies (sznaucer miniaturka) jest uzależniony o kakao. Jak piję na śniadanie to zawsze muszę mu zostawić parę łyków xD. Wiem że to nie zdrowe, ale ja mu tego dużo nie daję, a jak czasami zapomnę to piszczy pod blatem w kuchni dopuki moja mama mu go nie da.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Uzależnienia
« Odpowiedź #31 : 2009-07-28, 11:52 »
kakao jest nawet bardzo nie zdrowe bo to czekolada...

Kora jest uzależniona od jedzenia, a do codziennej rano piętki chleba to raczej przyzwyczajenie przez moją mamę :/ bo ona jej zawsze rano daje jak jest świeży chleb...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Uzależnienia
« Odpowiedź #32 : 2009-07-28, 22:52 »

Kora jest uzależniona od jedzenia, a do codziennej rano piętki chleba to raczej przyzwyczajenie przez moją mamę :/ bo ona jej zawsze rano daje jak jest świeży chleb...

moja dinka tez , moze byc angielka
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: Uzależnienia
« Odpowiedz #32 : 2009-07-28, 22:52 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Uzależnienia
« Odpowiedź #33 : 2009-07-29, 17:53 »
Mój pies jest uzależniony od mojej mamy- albo ona od niego :P
Piesek nią pomiata ;) , a jednocześnie najbardziej ją kocha i do niej jest najbardziej przywiązany: to ją przychodzi nękać gdy coś chce, ją budzi, jej najpierw przynosi zabawki z nią(gdy tylko ojciec wstanie z łóżka) śpi: reszta rodziny to dla psiaka to taki dodatek do mamusi :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Olinka

  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Uzależnienia
« Odpowiedź #34 : 2009-07-30, 16:51 »
Kostkam
niesamowite - nigdy nie pomyślałam ze to może być uzależnienie
nie nawidze jak ktos ze mna rozmawia i klepie mnie po ramieniu - ale dobra od teraz będę na to patrzyła inaczej - nie wiem czy potrafię
mam ostatnio jeszcze jedno uzależninie
za sprawa mojej córki Oli jestem uzależniona od bocianów a konkretnie od Tymka i Lotki
ze strony
http://www.vattenfall.pl/www/vf_pl/vf_pl/Sonderseiten/DMS/1569582bocia/1569632monit/index.jsp
ale to takie niegroźne uzależninienie - i całkiem miłe - bociany są wspaniałe - choć z obiadem czasami sie nie wyrobię
przez to siedzenie przy kompie :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 23 zapytaniami.