Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wyjazd  (Przeczytany 1246 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
Wyjazd
« : 2003-09-03, 18:42 »
Czesc! Juz niedlugo dostane kota! Tylko ze jest jedno....jedziemy w grudniu na swieta do polski a co z kotem? Niewiem czy we frankfurcie jest koci pensjonat i slyszalam ze kot od tego moze dostac depressji! Sosiadow nie znamy....a wziescie kota ze soba to tylko stres.Co jeszcze mozna zrobic? Tylko nie proponujcie bliskiego ktory wezmie kota do domu albo bedzie przychodzil go dokarmiac...to niemozliwe! Co mozna jeszcze zrobic???
Zapisane

Maxim

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #1 : 2003-09-04, 17:33 »
To dobrze,że teraz o tym myślisz. Zanim się weźmie zwierzątko do domu trzeba mieć przygotowany wariant na wypadek wyjazdu. Jeśli będzie to mały kotek, to nie wiem czy bym go zostawiła w pensjonacie, będziecie  dopiero na początku swojej wspólnej drogi życia a tu nagle obce miejsce :(  . Myślę, że to właśnie może być dla niego stresem. Mój kot świetnie znosi jazdę samochodem w specjalnym transporterku ( był od małego do tego przyzwyczajany) i zabieramy go ze sobą, a jeżeli nie można tego zrobić to poprostu nie jedziemy. Gdybyś zdecydowała się go jednak zabrać, to trzeba zapoznać się z całą procedurą przewozu kota za granicę.  Jak często będziesz jeździć do Polski i co wtedy zrobisz z kicią :?:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #2 : 2003-09-04, 19:48 »
Do polski jezdze 2 lub 3 razy w roku....a somochodem nie mozemy jechac bo nie mamy.Mozemy tylko pociagem.. :cry: A gdzie i jak mozna zrobic zeby kot mogl za granice przejechac?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyjazd
« Odpowiedz #2 : 2003-09-04, 19:48 »

Maxim

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #3 : 2003-09-04, 21:42 »
Szkoda,że samochód nie wchodzi w grę, bo to dużo wygodniej, można się zatrzymać, kotka wypuścić. Pociągiem nigdy z kotem nie podróżowałam, nie wiem czy w ogóle można kota zabrać i na jakich warunkach do pociągu międzynarodowego:?:  Napewno muszą regulować to jakieś przepisy w Niemczech. O procedurę przewozu zwierząt przez granicę, najpierw radzę zapytać weta. Napewno są jakiś przepisy dotyczące wymaganych szczepień, książeczki zdrowia itp.  O formalności przy przekraczaniu granicy najlepiej poinformować się w ambasadzie. Jak widzisz nie jest to takie wszystko proste. Czy naprawdę nie masz nikogo, kto mógłby zaopiekować się kotkiem podczas twojej nieobecności:?:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #4 : 2003-09-05, 12:06 »
Jest taka jedna kolezanka mamy Elke ale mama mowi ze one to nie wezmie... :(
Zapisane

Maxim

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #5 : 2003-09-05, 21:53 »
Może spróbuj popytać wkoło, może znalazłby się ktoś odpowiedzialny, kto za niewielką opłatą przychodziłby do kota:?:
Zapisane

Anga11

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #6 : 2004-10-03, 15:18 »
Może popytaj się jak można go przewieść w pkp
Zapisane

Tika

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #7 : 2004-10-03, 19:18 »
Ja wiozłam tylko kota pospiechem, w kontenerku. Nie było żadnych problemów, a kanar jeszcze zagadywał o kocia.
Zapisane

weronika

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #8 : 2004-10-04, 14:46 »
A ja jestem bardzo ciekawa jak w koncu minela ta podroz do Polski? Bo jak zerknelam na date - bylo to juz rok temu.... Jak kicia zniosla podroz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyjazd
« Odpowiedz #8 : 2004-10-04, 14:46 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wyjazd
« Odpowiedź #9 : 2004-10-05, 18:29 »
Cytuj

Może popytaj się jak można go przewieść w pkp


to bylo rok temu :|
Zapisane

iwa

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #10 : 2004-10-06, 16:53 »
ale,wy to zawsze coś wykopiecie na tym forum :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Wyjazd
« Odpowiedź #11 : 2004-10-06, 19:03 »
:roll: ale wykopalisko nie ma co :)  :)  :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wyjazd
« Odpowiedź #12 : 2004-10-07, 08:14 »
Tak, i kazdy musi swoje trzy grosze wsadzic  :?  Zeby to jeszcze dyskusja na temat byla  :roll:  Nic to, zamykamy.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 24 zapytaniami.