Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zwyczaje :)  (Przeczytany 763 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
Zwyczaje :)
« : 2003-11-03, 19:17 »
Jaki jest najsłodszy/najzabawniejszy/najbardziej denerwujący nawyk Waszych psów? Sorry, jeśli był już kiedyś taki temat :oops:

Moja sunia jest cała najsłodsza i najzabawniejsza... Denerwująca też jest ;) A tak poważnie to:
1) Jej ośli upór-kiedy jesteśmy na spacerku i pada komenda 'spowrotem', a Bela uzna, że spacerek trwał za krótko, kładzie się na ziemi, leży chwilę, potem podbiega do mnie i ciągnie za rękaw, znowu wraca, kładzie się na ziemi... i tak cały czas do skutku albo dopóki nie złapię jej na smycz (Nienawidzę jak to robi, ale niech tam ;) )
2) Gryzienie skarpetek (chyba nie muszę nic wyjaśniać :? ) Raczej denerwujące ;)
3) Witanie wszystkich naszych gości-kiedy słyszy, że ktoś idzie, melduje się pod drzwiami i czeka ('a może mają coś do jedzienia?')
4) Jak ona śpi! Jeszcze nigdy nie widziałam psa śpiącego W TAKIEJ POZYCJI! Mój poprzedni pies też sypiał 'powyginany', ale nie aż tak jak ona...
5) 'Gadanie' do mnie przy drapaniu-jest lepsza niż gwarek ;)
6) Sposób, w jaki bawi się z ON-kiem mojej koleżanki-raz, kiedy się bawiły, z całego osiedla zbiegły się dzieci krzycząc 'patrzcie, gryzą się' :) Nie mogłyśmy nawet nic powiedzieć, pokładałyśmy się ze śmiechu...

Te zwyczaje na pewno nie są za bardzo oryginalne, wiele psów tak się zachowuje, ale dla mnie Niuńka jest jedyna :D
Zapisane

_Karolina_

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #1 : 2003-11-05, 18:19 »
Hmm moja Bullka:
a) strszliwie chrapie (poprostu się wytrzymać nie da) A  umie tak nawet z otwartymi oczkami :)
b)zawsze gdy przyjdzie do nas ktoś kogo bardzo lubi i dawno nie wiedziała... zaczyna tańczyć (wygląda to tak jakby próbowała złapać się za ogonek :) )
c)gdy chce jej się pić łapą traca miske (Dobrze że jest plastikowa, a nie metalowa :) ) tak żeby każdy z domowników usłyszał że ona domoaga się czegoś do picia  :lol:
d)jak była mała nauczyła się gryźć kamienie (przez co jej zeby nie są w najlepszym stanie ) i przynosi pod nogi żeby jej go rzucić...a jeśli nie zwrócę na to uwagi bierze go do pyska i chowa tak żebym nie zorientowała się że ona chce coś przeycić :) ale już ją przejrzałam i przed każdym wejściem do klatki sprawdzam co piesek chowa w mordce :) :)

To pewnie też nie jest oryginalne, ale mój pisek i tak jest jedyny, niepowtarzalny... :) :) :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #2 : 2003-11-05, 18:35 »
ooo współczuję gryzienia kamieni...
Pies mojej koleżanki (mieszaniec ON-ka z owczarkiem belgijskim) przez swoje zamiłowanie do kamieni o mało nie stracił wszystkich zębów i oka... Pewna 'mądra' dziewczyna rzuciła mu do góry wielki, 'ostry' kamień, a on próbował go złapać... Na szczęście skończyło się tylko na pokaleczonym języku :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwyczaje :)
« Odpowiedz #2 : 2003-11-05, 18:35 »

_Karolina_

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #3 : 2003-11-05, 19:21 »
Niestety ale nie umiem jej tego oduczyć...próbowałam już z  zabawkami ale po 30 min. zabawka jest poszarpana i wogle. Brat kupił jej piłke, gość z sklepie powiedzieła że to jest najmociejśza piłka, i faktycznie cięzka kauczukowa (z czymś) ale po 15 min po mieszkaniu walały się jej kawałeczki.

ON to jest Owczarek Nizinny??
Zapisane

olc!a

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #4 : 2003-11-05, 19:28 »
Owczarek niemiecki.
Pewnie jakiś bałwan myślał że belgijski groendael (nie wiem jak to się pisze) to też ON...

Hehehe, mój Boluś kiedyś dostał taką żółtą piłeczkę z czegoś w rodzaju gąbki (ale trochę innego, nie wiem co to było) i jak się za nią 'zabrał' to dywan z niebieskiego stał się żółty :roll:
Zapisane

_Karolina_

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #5 : 2003-11-05, 19:38 »
:lol:  :lol: hehehe :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #6 : 2003-11-05, 19:40 »
Teraz też się śmieję, ale wtedy mi nie było do śmiechu... Zwłaszcza, że to coś było mokre od śliny i nie chciało się odczepić od dywanu :?
Aaargh
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Zwyczaje :)
« Odpowiedź #7 : 2003-11-06, 15:55 »
Moja Gaja jak śpi, albo się przeciąga, albo robi jeszcze cos innego to burczy..hmm albo mruczy, nie mam pojęcia jak to nazwać, ale własnie dlatego jej drógie imię to Burczymorda :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 21 zapytaniami.