Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: W jakim wieku ??  (Przeczytany 2121 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
W jakim wieku ??
« : 2002-09-07, 09:54 »
W jakim wieku szczeniak powinien być zabrany od matki ??
Zapisane

Zorba

  • Gość
W jakim wieku ??
« Odpowiedź #1 : 2002-09-07, 11:29 »
Najopowiedniejszy wiek to  7/5 tygodnia mój Zorbi był właśnie w tym wieku odebrany.Można psa również odebrać gdy ma 7 tyg.
Moja koleżanka ma koleżanke które odebrała szczeniaka gdy ten miał 6 tygodni ale to było bardzo niebezpieczne ale na szczęście niec mu się nie stało.
Zapisane

katie

  • Gość
W jakim wieku ??
« Odpowiedź #2 : 2002-09-07, 20:48 »
Z tego co wiem, to zależy od rasy, a dokładnie od wielkości pieska, im wieksza rasa tym dlużej powinna być z matką...
Ale moze źle wiem ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

W jakim wieku ??
« Odpowiedz #2 : 2002-09-07, 20:48 »

Monik@

  • Gość
W jakim wieku ??
« Odpowiedź #3 : 2002-09-09, 08:47 »
Wiesz co - są różne zdania na ten temat. Ale według mnie w wieku ok. 8 tyg. Ja osobiście gdybym miała wybór nie brałabym szczeniaka np. 4-miesięcznego. Może mieć już nawyki, które Tobie się nie spodobają.
A w przypadku 5, czy 6-tygodniowych szczeniaków mogą być problemy z socjalizacją.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
kiedy?
« Odpowiedź #4 : 2002-09-11, 16:28 »
Chyba najodpowiedniejsza pora to 2m-ce.
Bo gdy weźmiesz szczeniaka który ma ok. 6 tyg. to mogą z nim być kłopoty.

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

AniaS

  • Gość
W jakim wieku ??
« Odpowiedź #5 : 2002-09-13, 14:21 »
Do nas trafialy pieski trzymiesieczne i zawsze sie to bardzo dobrze sprawdzalo.
Zapisane

Jennifer

  • Gość
W jakim wieku ??
« Odpowiedź #6 : 2002-10-03, 13:53 »
Mialam ten sam problem. Wiec zadzownilakm do Weta. Wet powiedział że dokładnie 7 tydzien. Nie 6'ty, nie 8'my tylko dokładnie 7! No coz... zaryzykowałam i opłacało się :) Gala w dwa dni zapomniała o starym domu i bardzo szybko sie nauczyla co, gdzie i jak. :) Uwazam ze to idealny wiek.
Zapisane

majka1

  • Gość
W jakim wieku ??
« Odpowiedź #7 : 2002-10-03, 16:32 »
a ja mam inne doświdczenia mój pierszy psiak cocer spaniel Dżekuś został przywieziony do nas właśnie w wieku 7 tygodni, pamiętam że dostał kawałek maminego kocyka a i tak płakał kilka dni i nie mógł sobie znaleźć miejscs, natomiast rottweilerka Baxa miała prawie 3 miesiące i wszystko szybciuktko się ustabilizowało, Lotkę kupiliśmy jak była już "stara" - 8 miesięcy (buuuuu, nie miałam szczeniaczka) więc to odrębna historia
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 22 zapytaniami.