Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam  (Przeczytany 1034 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Carola

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« : 2004-02-25, 13:01 »
Witam wszystkich miłośników i wielbicieli tej wspaniałej rasy   8)  jeśli ktoś jest właścicielem takigo psiaka to chętnie poznam te osoby  :lol:  Uwielbiam tą rasę, sama miałam do niedawna takiego psiaka  :(  :(  ale myslę o zakupie nowego. Może ktoś zna jakieś dobre hodowle w woj. małopolskim i okolicach?? Czekam na jakieś wiadomości  :wink:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #1 : 2004-02-25, 13:13 »
Wystarczy wpisać w wyszukiwarce rottweiler :idea:

A tak poza tym
Psiaki słodkie, ale ja i tak wolę kundzie :)
Przykre tylko jest to, że tak dużo rottków w schroniskach :(
Zapisane

gaabi

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #2 : 2004-02-25, 13:30 »
w schroniskach jest dużo rotków, kundzi i wszystkich pozostałych piechów, to dopiero jest smutne :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedz #2 : 2004-02-25, 13:30 »

olc!a

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #3 : 2004-02-25, 13:36 »
O tym wiem, bo sama mam psiaka ze schroniska...
Zapisane

Carola

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #4 : 2004-02-25, 14:06 »
wiem, że wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, ale nie wszystkie hodowle tak znaję, parę znalazłam ale niestety na ten rok nie planują żadnych miotów
 a co do schronisk to mnie również bardzo przykro że ludzie są tacy nieodpowiedzialni i że psiaki przez ich głupote trafiają do schronisk  :(  to jest smutne  :(  :(  ja nigdy by psa do schroniska nie oddała ani nie wyrzuciła z domu jak zużytą rzecz !!

pozdrawiam
Zapisane

olc!a

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #5 : 2004-02-25, 14:07 »
Hmm Carola a może weźmiesz rottka ze schroniska...? Zastanawiałaś się nad tym? Często trafiają tam młode psy, około roku... Może warto chociaż odwiedzić, rozejrzeć się :idea: :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #6 : 2004-02-25, 14:19 »
No u mnie w schronisku byla pieeekna rottka ostatnio ale na szczescie ktos ja po 2 tyg wzial  :D  :D  :D  :D  Carola a moze w takim razie wziela takiego rottka ze schroniska... chyba ze planujes wystawiac itp...
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #7 : 2004-02-25, 14:41 »
Warto by było przygarnąć rottka ze schriniska. Będziesz mogła mu stworzyć nowy dom, a on na pewno odwdzięczy Ci się miłością :)
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #8 : 2004-02-25, 15:17 »
Taraa nawet jak Carola planuje wystawiać, to w schroniskach sa również pieski rasowe.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedz #8 : 2004-02-25, 15:17 »

Carola

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #9 : 2004-02-25, 18:14 »
ja nie chcę Rottka po to by go wystawiać, chcę poprostu przyjaciela takiego jakim był poprzedni mój Rottek, więc na pewno zajrzę do schroniska, jesli byłby młody Rottek do zabrania (mający do 1 roku) to z miłą chęcią przygarne biedaka żeby miał nowy, normany i pełen miłości dom  :)
Zapisane

ixa

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #10 : 2004-02-26, 21:57 »
bardzo lubie rotty ale nie mam    :(
Zapisane

Carola

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #11 : 2004-02-27, 14:30 »
witam Ixa!  8)  fajnie że lubisz Rottki, może kiedyś będziesz mieć własnego, życzę Ci tego bo to bardzo kochane i mądre psiaki, ja już nie mam swojego ukochanego Rottka  :(  ale zawsze bede uwielbieć tą rasę

pozdrawiam ciepło
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #12 : 2004-02-28, 07:27 »
Cytat: Carola
ja nigdy by psa do schroniska nie oddała ani nie wyrzuciła z domu jak zużytą rzecz !!
Ja nie mam Rottka, ale podpisuję się pod tym, dlatego dziwię się tym ludziom, co oddają biedne zwierzątka do schronisk :cry:
Zapisane
-

AgaŚ

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #13 : 2004-02-28, 08:04 »
Cytat: Trinity...
Taraa nawet jak Carola planuje wystawiać, to w schroniskach sa również pieski rasowe.....

Ale najczesciej po ,,malych" przejsciach i zawsze gorzej takie nauczyc wystawiania, ale nie mowie ze nie ;)

Carola bardzo madrze... rozumiem ze chcesz miec psa ,,od malego" (chociaz takie bardzo szybko schronisko opuszczaja  :wink: ) Ale niestety w schroniskach jest pelno rottkow doroslych, ktorych ludzie nie chca brac bo sie ich boja...  :bezsilny:  :pukpuk: Znam nawet taka sytuacje, ze ludzie byli w schronisku byl tam 1,5 roczny kundelek jus sie tak na 90% na niego zdecydowali i wl. schroniska powiedzial ze to bardzo czujny i mady pies bo jest to cos pomieszanego z dobkiem i ONem... I sie od razu rodzinka rozmyslila bo uslyszala slowo DOBERMAN  :stupid:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #14 : 2004-02-28, 08:30 »
Cytat: Taraa
Znam nawet taka sytuacje, ze ludzie byli w schronisku byl tam 1,5 roczny kundelek jus sie tak na 90% na niego zdecydowali i wl. schroniska powiedzial ze to bardzo czujny i mady pies bo jest to cos pomieszanego z dobkiem i ONem... I sie od razu rodzinka rozmyslila bo uslyszala slowo DOBERMAN  :stupid:
Boże...:!!!: przecież dobki to są wspaniałe pieski, i niewiem dlaczego ta rodzina z niego zrezygnowała. Wytłumacz mi to Taraa :P
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedz #14 : 2004-02-28, 08:30 »

AgaŚ

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #15 : 2004-02-28, 08:40 »
A myslis ze ja wiem....  :roll:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #16 : 2004-02-28, 09:00 »
Nom niewiem, ale chyba każdy zna dobka i... one nie są agresywne...:mysli:
Zapisane
-

olc!a

  • Gość
Miłośnicy Rottweilerów - zapraszam
« Odpowiedź #17 : 2004-02-29, 01:57 »
Nie są, ale ludzi to nie obchodzi. Raz ktoś powiedział, ze to psy mordercy i już tak zostało :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 26 zapytaniami.