Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: steppen wolf  (Przeczytany 1726 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
steppen wolf
« : 2004-08-11, 11:16 »
http://www.hasiok.com/index.php?idd=gry_przygodowe
cała seria

Całkiem fajna gierka, trzeba kombinować ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
steppen wolf
« Odpowiedź #1 : 2004-08-14, 16:47 »
Fajna strona, ale gry maaaaxymalnie długo się ładują... Otowrzyła mi się jedna - pierwsza, ale nie wiedziałam co mam w niej robić. A inne ładują się taaaakd długo... :cry: :(
Zapisane

olc!a

  • Gość
steppen wolf
« Odpowiedź #2 : 2004-08-14, 23:23 »
Mogę napisać po kolei, jak przejść pierwszą część :P Dalej nie wiem, bo utknęłam w drugiej :|
Mi się gierki szybko ładują :?: Nawet bardzo szybko...
Zapisane

Forum Zwierzaki

steppen wolf
« Odpowiedz #2 : 2004-08-14, 23:23 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
steppen wolf
« Odpowiedź #3 : 2004-08-15, 13:01 »
O, napisz, napisz, jak przejść pierwszą! Bo ja kończę na tym, że pykam strzałkami a koleś próbuje mi sie uwlnić z łańcuchów i nic więcej :? :|
Zapisane

olc!a

  • Gość
steppen wolf
« Odpowiedź #4 : 2004-08-15, 23:59 »
Gunia, to Ty inną grę włączyłaś :) Ja napisałam o Steppenwolf, to jest tam trochę niżej :) 1-sza część jest w pierwszej kolumnie, piąta od góry.
A tu jest instrukcja:
Podchodzisz do gościa z czerwonymi włosami, naciskasz spację. Mówi, że strzała była zatruta. Podchodzisz do liny (ale nie za daleko), naciskasz spację (zabierasz ją). Podchodzisz do skrzyni, obok której leży ten koleś, naciszkasz spację. Tu trzeba się trochę pomęczyć, żeby znaleźć miejsce, w którym zadziała ;) Jak już trafisz i naciśniesz spację, to ta babka weźmie przykrywkę od skrzyni i przejdzie na drugą stronę. podchodzisz do drzwi, wchodzisz spacją. Zabierasz ze stolika klucze, dalej (przy skrzynce) zabierasz mniejszy ciężarek. Podchodzisz do gaśnicy, wybijasz szybkę ciężarkiem (wybierasz cięzarek i naciskasz spację). Wychodzisz, idziesz dalej w stronę łodzi. Jak już jesteś z tyłu statku (tak, że stoisz przy łodzi), przechodzisz na drugą stronę i wchodzisz do tego zakamarka. Widać zabitego gościa z butelką w dłoni. Butelka mu wypada. Teraz wybierasz linę, podchodzisz do tego czegoś, co masz za plecami (1, 2 kroki) i zawiązujesz na tym linę spacją. Masz butelkę. Wracasz tam, gdzie zaczynałaś. Podchodzisz do ognia (ale nie za blisko) i używasz gaśnicy. wchodzisz po schodkach do góry (podchodzisz i naciskasz spację). U góry jest kapitan, daje ci probówkę z antidotum na truciznę. Teraz naciszkasz 'i', wybierasz butelkę, łapiesz probówkę i przeciągasz ją na buletkę. Widać jak babka przelewa płyn z butelki do probówki. Masz już lek. Idziesz do gościa z czerwonymi włosami, używasz na nim leku. Z gościem już wszystko ok, ale uparł się, że nie pójdzie bez plecaka. Za nim (pod kołem ratunkowym) jest wejście pod pokład. Wybierasz klucze i używasz ich na nim. otwiera się, babka tam wchodzi, a drzwi się zatrzaskują. Jesteś na dole. Podchodzisz do szafki zaraz przy schodach, zabierasz młotek i plecak (leży obok). Naprzeciwko szafki, na której leżał młotek, stoi skrzynka i półka z szufladami. Podchodzisz tam i naciskasz spację - zabierasz to coś prostokątne (nie wiem co to :P ).Teraz idziesz do tyłu, do tej maszyny za drugimi schodami. Podchodzisz do niej od lewej, ustawiasz się przodem i używasz tej 'skrzynki', którą przed chwilą zabrałaś. Teraz idziesz całkiem do tyłu, po prawej stronie znajdziesz harpun. Zabierasz go, podchodzisz do drugich schodów (tych na środku), wybierasz harpun i naciskasz spację. Babka zaczepia hak o kratę. Podchodzisz to maszyny za schodami, naciskasz spację. Teraz możesz wyjść. Idziesz do łódki, podchodzisz do niej od lewej strony. Tam jest takie koło do opuszczenia łódki. Uzywasz na nim młotka - łódka się opuszcza. Podchodzisz do drabiny z prawej, naciskasz spację. KONIEC. :)
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
steppen wolf
« Odpowiedź #5 : 2004-08-17, 16:03 »
Gra ktoś z was w "motas"? Nie mogę dalej przejść :cry: Zatrzymuję się pod schodami. Mam złapaną głowę w pudełko po dyskietkach i 3 bloki wsadzone pod schody. POMOCY!
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Trinity...

  • Gość
steppen wolf
« Odpowiedź #6 : 2004-08-19, 15:06 »
Malutka poszukaj na forum, bo z tego co wiem, to juz kiedyś przechodzilismy wspólnie tą grę
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
steppen wolf
« Odpowiedź #7 : 2004-08-19, 16:32 »
Wiem już dawno znalazłam,ale nie mogę zapisać gry,bo nie wiem jak. Byłam już na 12 poziomie :cry:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
steppen wolf
« Odpowiedź #8 : 2004-08-21, 12:00 »
Skoro przeszłaś, to na pewno pamiętasz co trzeba zrobić, więc przejdziesz te 12 posiomów szybciorkiem i dalej będziesz grać ;) Ja tak przynajmniej robiłam :P Przeszłam całą grę :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

steppen wolf
« Odpowiedz #8 : 2004-08-21, 12:00 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
steppen wolf
« Odpowiedź #9 : 2004-11-12, 17:37 »
a jak przejsc steppen wolf 2? :(
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
steppen wolf
« Odpowiedź #10 : 2004-11-12, 18:08 »
A mi się niechce stronka wyswietlić :cry:
Ciekawe czemu :cry:

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
steppen wolf
« Odpowiedź #11 : 2004-11-12, 23:25 »
Mam takie samo pytanie jak Julias ... jestem na samym poczatku, juz tego faceta walnelam ta glowa z drewna, ale jak ide do tej liany, to babka mi nie chce na nia wejsc :/, a innego wyjscia nie ma (chyba).. Jeszcze pokombinuje... :]

edit: juz mam. trzeba zabrac noz tego, co cie pilnowal i przeciac line trzymajaca most. Wiecej nie powiem, ale wiem, ze juz kazdy dalej przeszedl XD
edit2: teraz nie moge przejsc tego pociagania dzwigni  :roll: wie ktos jak? :D
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 25 zapytaniami.