Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: SWKotOR II  (Przeczytany 992 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MakroX

  • Gość
SWKotOR II
« : 2005-07-03, 14:43 »
Co myślicier o Star Wars:Knights of the Old Republic II ??????/ :roll:

Moim zdaniem znakomita kontynuacja pierwszej cześci  :mrgreen:

Bardzo wciągająca  :;p:

Osobom ktore grały w pierwsza cześc bardzo łatwo zapoznac sie z 2. Od samego poczatku jestesmy Jedi :D

A co wy sadzicie :>?
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #1 : 2005-07-03, 20:09 »
Gralem i skonczylem po zla stronie. Pierwsza czesc miala bardziej oryginalna historie jak dla mnie, tutaj jakos naciagane wszystko. Pamietam jak mi szczena opadla w pierwszej czesci jak sie dowiedzialem ze jestem Darth Revan a tutaj co? Jakis zwykly wygnany jedi... dlatego tez wybralem strone zla i wycialem w pien wszystkich moich bylych mistrzow, oszdzedzilem jedynie te mistrzynue na snieznej planecie. Po za tym udalo mi sie przeciagnac na strone zla jej uczennice :) Koniec gry troche mnie zawiodl, zbyt latwo sie gralo jako Sith Lord, force lighting i pokoj pelen wrogow na podlodze ;) i ten special co doszedl dla tej elitarnej klasy i mogles udusic kazdego poteznego wroga tak ze nawet nie potrafili dojsc do ciebie aby cie dotknac.
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #2 : 2005-07-04, 02:33 »
Wraith ja jedynke skonczylem po dobrej stronie i z dwojka bedzie chyba podobnie :P Fakt fabula byla w jedynce o wiele lepsza a moment jak sie dowiedzialem ze jestem Revanem tak samo :S. Tutaj strasznie naplątali i do konca niewiem kim jestem i dlaczego zostałem wygnany :P.Jest strasznie dużol dialogów ktore powinno sie przeczytac ale tak jak w jedynce czytałem je wszystkie tak tu mi jakos do tego nie spieszno ;). W jedynce bardzo podobal mi sie koniec gdy zakonczylem jako dobry ciekawe jak to bedzie w 2 :D I jako kto skończe bo do konca nie jestem pewien czy aby na 100% jao dobry :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: SWKotOR II
« Odpowiedz #2 : 2005-07-04, 02:33 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #3 : 2005-07-04, 14:47 »
Nie chce cie zawiesc ale dwojka konczy sie gorzej od jedynki. Podobno producenci naciskali na programistow i ci zmuszeni zostali do szybkiego zakonczenia gry przez co ta konczy sie troche bezsensownie, pelno watkow pootwieranych a tu po prostu napisy koncowe.... nie wspomne o braku filmiku na zakonczenie... w jedynce nie byl jakis wielki ale jakis tam byl a tutaj sam zobaczysz :) No i historia bohatera, wygnany niewygnany po prostu sam zrezygnowal oddal miecz itp. potem chce niby wrocic, pokrecona ta fabula niemilosiernie :) Grasz w wersje PL czy ANG? (ja gralem po ang. nie wiem czy wyszla po Polsku)
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #4 : 2005-07-04, 20:11 »
Nie słyszałem o polskiej :P Gram w angielska ale że z angielskim jestem za pan brat wiec jest oki ;) Zobaczy sie jak sie skończy ale to tak jak z filmami kontyuacja probujac byc lepsza jest prawie w każdym przypadku gorsza niestety. Jak narazie to jestem na poczatku porzaadnej gry wiec ciekawe jak to bedzie. No ale sie zawiodłem bo koncowy film 1 czesci był poprostu super moim zdaniem. miałem ochote przejsc pozniej gre jako zły ale odechciało mi :P. Jak skończe to dopiero bede mogl wydac ostateczny werdykt na temat gry ;)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #5 : 2005-07-04, 22:28 »
Ok to ci wiecej nie bede juz zdradzac, powiem ci jedynie (chociaz pewnie juz to wiesz) ze w przeciwienstwie do jedynki tutaj bardzo wazne sa dialogi. Mozesz poprzez nie stworzyc dodatkowych jedi z istot z twojej druzyny. Wiem ze na 100% mozna to zrobic z tym kolesiem co go spotykasz na poczatku gry, z innymi tez sie da jak umiejetnie poprowadzisz rozmowy. Nie da sie tego zrobic w jednym dialogu ale gdzies tak w polowie gry dopiero po wielu dlugich rozmowach, wiec nie jest to cos latwego... Dobrze prowadzone dialogi oblokowywuja tez dodatkowe umiejetnosaci bohaterow i twojej postaci, wiec gra warta swieczki :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-04, 22:30 autor Wraith »
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #6 : 2005-07-04, 22:59 »
Wiem ;) Tak troche zle sie wymówiłem bo nie przywiazuuje wagi do monologów :P. A o dialogi trzeba dbac. Doszło do mnie dzieki nim stajesz sie gorszy lub lepszy tracisz lub zyskuujesz u towarzysz :). Ale jednak po polsku było by 100 % łatwiej.Ale wydaje mi sie że w niektorysz rozmowach trzeba troche stracic u jednych zeby zyskac u drugich ;). Niewiem czy sie nie myle ale w jedynce dialogi także były ważne. pamietam ze podczas jakiejs rozmowy z sithem bardzo duzo zyskałem na czesc złej strony co doprawadziło do tego że gra sie troche inaczej potoczyła. Ale kiedy ja grałem w 1 to nie pamietam wiec mozliwe ze sie myle :). A czy podoba ci sie ze gra jest prawie identyczna do poprzedniczki??/ Mówie o Menu podczas gry bo nie pamietam jak to sie nazywa mozliwe ze "niezbędnik" :>?

W ogole jedynka byla wg mnie trudniejsza, tzn czesc taktyczna, byly momenty ze wgrywalem gre po pare razy (np. pojedynek na mostku jednego okretu, byl taki kapitam w obstawie paru force sensitive i zwkyklych strzelcow, pomimo uzywania silnej druzyny czesto ginalem nie robiac mu nawet krzywdy). A tutaj jak juz pisalem jak juz nauczysz sie force lighting to kosisz cale pokoje pelne wrogow jesli nie pierwszym uzyciem to drugim czy trzecim :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-04, 23:28 autor Wraith »
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #7 : 2005-07-04, 23:25 »
Interface i grafika praktycznie jak w jedynce, nie przeszkadza mi to bo pierwsza czesc juz byla wybitna. Sterowanie i menu jest dosyc uproszczone ale to przez Xboxa. Gre musieli uproscic ze wzgledu na konsole i ich graczy :/ no ale na szczescie da sie jakos grac :) Generalnie dialogi sa trudniejsze niz w poprzedniej czesci, uzywaja trudniejszego angielskiego, ja znam calkiem dobrze ten jezyk a jednak czasami mialem trudnosci z niektorymi dialogami. Juz tak dokladnie nie pamietam czy sie tracilo u jedych i zyskiwalo u drugich, byc moze, ale niektorych mozna bylo poswiecic, ja osobiscie czesci bohaterow w ogole nie zabieralem ze soba, np. robotow, strzelcow - jak kompletowalem druzyne to zawsze i wylacznie skladajaca sie z jedi :) albo z wojownikow zwyklymi mieczami. Tak wiec zawsze chodzilem z ta pania bez ręki, i albo z biala panienka ze sniegowej planety lub jak sie jej nie dalo to bralem taka jedna ciemna jedi ktora przylacza sie w pozniejszej czesci gry po zabiciu jej mistrza :)

W ogole jedynka byla wg mnie trudniejsza, tzn czesc taktyczna, byly momenty ze wgrywalem gre po pare razy (np. pojedynek na mostku jednego okretu, byl taki kapitan czy ktoś...w obstawie paru force sensitive i zwkyklych strzelcow, pomimo uzywania silnej druzyny czesto ginalem nie robiac mu nawet krzywdy). A tutaj jak juz pisalem kiedy nauczysz sie force lighting to kosisz cale pokoje pelne wrogow jesli nie pierwszym uzyciem to drugim czy trzecim :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-04, 23:30 autor Wraith »
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #8 : 2005-07-05, 13:40 »
No tak to juz jest. Jedna porzadna moc dobrze wyuczona i jestes super :). Widze że mamy podobna taktyke bo ja tez zawsze biore do walki. Sam qyuczyłem sie zdolnosci security itp. i jest oki. Ale ta cześc tez jest trudna napewnoi w pewnych momentach np. na korribanie gdzie sa te wielkie jaszczury. Czasami jest tez trudno gdy niewiesz gdzie dokładnie isc. tak jest na poczatku gry.muisz znalezc swoich mistrzów na planetach ale nie jest to łatwe bo niemasz żadnych wskazówek. po prostu sprawdzasz wszystkie pomieszczenia po kolei. A na Korriban to chyba polece ja koncu jak bede lepiej wyucziny i wtedy jaszczury nie beda wiekszym problemem. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: SWKotOR II
« Odpowiedz #8 : 2005-07-05, 13:40 »

Glina

  • Gość
Odp: SWKotOR II
« Odpowiedź #9 : 2005-07-23, 21:11 »
Mi sie bardziej podoba II część niż pierwsza.Lepsza fabuła,dłuższa i nie wiiadomo co sie zara wydarzy.Ja też skączyłem na ciemnej stronie mocy.Super postacie.Najbardziej podobał mi się zaabrak.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 24 zapytaniami.