Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wyjdź z ...latarni? - kto pomoze?  (Przeczytany 1006 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Wyjdź z ...latarni? - kto pomoze?
« : 2007-02-23, 09:48 »
sluchajcie, nie wiem czy to juz bylo ale na pewno byla tutaj inna gra tego autora - wyjdz z lodzi podwodnej czy jakos tak...

http://www.rewolucje.com/

nalezy kliknac u gory: flash games a dalej submachines i mamy kilka ikon do otwarcia. jest submachine 0 - latwiutka na kilka mnut. jest submachine 1 - to ta ktora kiedys tutaj byla i tez prosta.
mnie interesuje submachine 2 - ta czerwona.

utknelam na niej majac 5 listow, 13 czerwonych kulek, i dwie lampy-zwoje - dodatnia i ujemna, jakas karte z kodem (nie mam pojecia gdzie to wlozyc?) nie wpadlam na trop 4-ro cyfrowego szyfru jaki trzeba wpisac w jednym z dalszych pomieszczen...a troche ich tutaj jest i sa rozne...

dalam tytul wyjdz z latarni - bo tak mi wyglada i ten motyw sie tam powtarza ale moze jest to cos innego?

fajne jest to, ze gry mozna sciagnac na komputer i tak zrobilam. zauwazylam jednak, ze gdy gralam online to mialam inne cyfry z jednego listu: m=xxx, oraz na takim urzadzeniu od pradu jest c=x - gdzie x to wlasnie te inne cyfry w kompie a inne podczas grania na stronie... moze to ma cos wspolnego z szyfrem? moj angielski nie jest za mocny i widocznie czegos nie lapie z tych listow...

Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: Wyjdź z ...latarni? - kto pomoze?
« Odpowiedź #1 : 2007-02-25, 11:37 »
dla tego kto ma jakies klopoty z otwarciem tej stronki albo problem z trafieniem na wlasciwa gre, to podam inna:
http://www.arcadetown.com/submachine2/game.asp    ;p

nie badzcie tacy...czy nikt juz nie lubi gier typu wyjdz z pokoju? wszak rok temu byla was spora grupa....
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 23 zapytaniami.