Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Slona woda  (Przeczytany 1746 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Slona woda
« : 2003-12-30, 17:45 »
w zoologicznym w sferze bielsko biala jest super akwo są takm takie rybki kolorowe no te takie co zyja tylko w niektorych warunkach slona woda czy ktos z forumowiczów posiada takie akwarium i jakie sa ceny zalozenia go ?>??? wiem ze duze ale nie mam konkretnhego obrazu tej ceny z gory dzienki za odpowiedzi :P
Zapisane
To piekło nie raj :)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Slona woda
« Odpowiedź #1 : 2004-01-05, 18:50 »
akwa morskie jest baaaardzo drogie..
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Slona woda
« Odpowiedź #2 : 2004-01-06, 15:35 »
ale konkretna cena
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Slona woda
« Odpowiedz #2 : 2004-01-06, 15:35 »

Asmi

  • Gość
Slona woda
« Odpowiedź #3 : 2004-01-06, 18:13 »
Nikt Ci konkretnie nie odpowie. Wszystko zalezy co chcesz miec w solniczce, jaki sprzet, a on nie jest najtanszy. Do tego dochodzi np. zywa skala, ukwialy, koralowce, moze jakies ryby. Moge tylko powiedziec, ze cena moze whac sie od 1000 PLN do kilku lub kilkunasty tysiecy.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Slona woda
« Odpowiedź #4 : 2004-01-06, 21:32 »
dzienkuje asmi a takie hm powiedzmy najmnijsze akwarium kolom 1000 tak?
Zapisane
To piekło nie raj :)

PATIszon

  • Gość
Slona woda
« Odpowiedź #5 : 2004-01-06, 21:47 »
Oj nie wiem czy dasz rade zamknąć się w tysiącu. Ja za zwykłe (słodkie) liczyłam tak 2000 (ze sprzetam)
Zapisane

Asmi

  • Gość
Slona woda
« Odpowiedź #6 : 2004-01-07, 08:14 »
Cytat: PATIszon
Oj nie wiem czy dasz rade zamknąć się w tysiącu. Ja za zwykłe (słodkie) liczyłam tak 2000 (ze sprzetam)


Chyba da rade:) Moze byc niewielkie akwa powiedzmy ok 100l do niego jakis odpieniacz, ze dwie trzy pompy cyrkulacyjne, grzalka, sump itp itd. Ze zwierzat kilka kilogramow zywej skaly, jakis ukwial i ze dwa lub trzy blazenki.
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Slona woda
« Odpowiedź #7 : 2004-01-07, 11:47 »
A szafka i lampy? Ja liczylam wszystko i tylke mi wyszlo za słodkowodne, a co dobiero za słone? No nie wiem....
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Slona woda
« Odpowiedź #8 : 2004-01-07, 14:58 »
ja mialam kiedys takie zwykle 100 litrówke no ale co mam brata uczulonego na pokarm dla rybek a ze on w przyszłym roku na studia jedzie to sie pytałam wiendz mysle ze z 2000
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Slona woda
« Odpowiedz #8 : 2004-01-07, 14:58 »

Asmi

  • Gość
Slona woda
« Odpowiedź #9 : 2004-01-07, 16:02 »
Cytat: PATIszon
A szafka i lampy? Ja liczylam wszystko i tylke mi wyszlo za słodkowodne, a co dobiero za słone? No nie wiem....


Ja lamp i szafki nie liczylem bo mysle, ze szafke to jakas ma kazdy w domu chocby biurko :) a lampy ... no coz na swietlowkach tez mozna jechac dlatego nie pisalem o HQI.

Rozmawialem kiedys (chyba we wrzesniu) z facetem (moj znajomy) co ma akwa slone i ma takze swoj sklep z morszczyzna to po rozmowie wyszlo, ze jakbym chcial zrobic akwa 70 litrow (bo akurat mam takie wolne) to zmiescilbym sie w 700PLN. Oczywiscie jak pisalem wyzej niewiele zywej skaly, ukwial i dwa blazenki plus niezbedny sprzet. Ale oczywiscie to na poczatek:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 26 zapytaniami.