Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: płatki owsiane dla psa?  (Przeczytany 9317 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kavainka

  • Gość
płatki owsiane dla psa?
« : 2005-08-16, 21:02 »
nie moge nigdzie znalezc watku o zywieniu nie mam czasu na szukanie dlatego zakladam nowy temat
moja mama gotuje Nuce ryz i dodaje platkow owsianych
czy ona jako 10-czny piesek moze to jesc? nie jestem pewna.
i jeszcze jedno - dowiedzialam sie ostatnio zeby pies mial zdrowa siersc mozna dodawac mu do pokarmu odrobine oliwy z pestek winogron. slyszeliscie cos na ten temat? nie zaszkodze swojemu psu w ten sposob?
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedź #1 : 2005-08-16, 21:07 »
co płatki owsiane dla psów, sorki ale ja jestem nie na czasie niegdy o tym niesłyszała.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Meggy

  • Gość
Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedź #2 : 2005-08-16, 21:14 »
kavainko,spokojnie możesz podawać płatki owsiane,najlepiej namoczone.Mają lepszą wartość i lepiej się trawią.. :D

Oliwę z pestek winogron podajemy naszym psom po łyżeczce do każdego posiłku i nie mają problemów z kupkami,a i sierść jest błyszcząca i zdrowa... :)
Niekoniecznie z pestek,może być oliwa z oliwek,z tym,że z pestek ma bardziej zachęcający zapach... :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedz #2 : 2005-08-16, 21:14 »

Nanami

  • Gość
Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedź #3 : 2005-08-16, 21:30 »
Moja sunia prawie codziennie wsuwa płatki owsiane lub kukurydziane do zarcia... Bo nie lubi ryzu itp.

A co do oleju, to ja daje małą łyzeczke dziennie ;)
Zapisane

kavainka

  • Gość
Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedź #4 : 2005-08-16, 21:46 »
ok dziekuje wam bardzo serdecznie pozdrawiam :D:D
Zapisane

Elfi

  • Gość
Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedź #5 : 2005-08-16, 22:03 »
Oczywiście, możesz dawać z powodzeniem płatki owsiane, aj swojemu daje nawet surowe, albo lekko namoczone.
Olej jak najbardziej, ja swojemu podaje olej kukurydziany, tez jest bardzo dobry.
Oprócz tego możesz dawać siemie lniane , zaparzone, doskonale wpływa na sierśc i na żołąde. Siemie mój dostaje dwa razy w tygodniu.
Zapisane

LaVia

  • Gość
Odp: płatki owsiane dla psa?
« Odpowiedź #6 : 2005-08-16, 23:04 »
moj pies by w zyciu nie zjadl platkow kukurydzianych... jest strasznie wybredny.ale sprubuje mu dodac olej do jedzonka,moze zje:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 28 zapytaniami.