Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Karma  (Przeczytany 7735 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kala

  • Gość
Karma
« : 2003-02-28, 13:19 »
Mój piesek toleruje tylko suchą karme Wiem że nie moge mu dawać tylko suchego jedzonka ale co ja moge zrobić jak on nie chce tknąć jedeznia z puszki  :?:  :?: pomużcie
Zapisane

Saba

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #1 : 2003-02-28, 13:21 »
Gotować mu jedzonko oczywiście.
A jaką karmę z puszki mu dajesz?
Zapisane

Kala

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #2 : 2003-02-28, 13:24 »
Tylko że gotowanego jedzonka też nie chce teraz jest już lepiej jak go karmie gotowanym mięckiem to czasem zje ale zadko  z puszki daje mu rużne jedzonku pedigri najczęściej
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #2 : 2003-02-28, 13:24 »

myszka

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #3 : 2003-02-28, 13:27 »
Pedigree... no to świetna karma, świetna, nie ma co...  :?
Zapisane

Saba

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #4 : 2003-02-28, 13:27 »
POmijam już, ze Pedigree nie jest najlepszą karmą. Absolutnie nie można psa karmić tylko takim jedzeniem. Druga sprawa jest taka, ze niektóre psy po prostu pewnych rzeczy nie lubią jeść i już. Moja starsza psina nigdy nie chciała tknąć Pedigree, ani z puszki ani suchego (było to dużym problemem szczególnie gdy wyjeżdzałam z nią na wakacje i czasami nie miałam innego wyjścia, jak tylko dać jej coś takiego). Od niedawna dostaje suchego Royala i go uwielbia. Mój szczeniak natomiast zeżre wszystko. Także widzisz, że psy też mają swoje guściki.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #5 : 2003-02-28, 14:19 »
Ja w wieku 5-8 lat miałam pieska-jamniczka.Mój pies jadł tylko suchą karmę-tak jak twój.Nieznosił z puszki dla psów.Mój tata kupił mu jedzenie dla kota i może to dziwne ale jadł z ogromną chęcią.Nie pamietam ale to był chyba Whiskas.Nie wiem czy t dobra rada ale mówie że u mnie tak było.Dziwne troche no nie??? :lol:   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

_________________________
Sylwka & Garfisia
Zapisane

Saba

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #6 : 2003-02-28, 15:05 »
Dziwne to nie jest, bo rzeczywiście psom kocie jedzenie bardzo smakuje. Ale nie jest to najlepsze wyjście. Już gdzieś o tym pisaliśmy, chyba w którymś temacie w ankietach. Jak ktoś pamięta niech poda linka :wink:
Zapisane

Kala

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #7 : 2003-02-28, 17:16 »
Piesek emilki je kocią karme nie to kotek je psią nie wiem  :?:
Zapisane

myszka

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #8 : 2003-02-28, 18:35 »
Źle i tak i tak, bo te zwierzęta mają różne potrzeby i jedzenie zbilansowane dla potrzeb jednego, nie odpowiada potrzebom drugiego. Może to prowadzić do niedoborów.

PS> Kala, ostrzeżenie: niebezpiecznie mało sensowny post....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #8 : 2003-02-28, 18:35 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 24 zapytaniami.