Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie jestem pewna  (Przeczytany 3944 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kiki123

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 85
  • Pies nigdy niewygada twojej tajemnicy
Nie jestem pewna
« : 2008-08-08, 19:59 »
Witam wszystkich potrzebuję pomocy  :help: jak chyba (co niektórzy) wiedzą mam yorka.Bardzo smakują jej z Pedigree takie patyczki Snackos . Potrafi zjeść wszystkie naraz. lecz ja jej daje jednego na dzień.Raz była u mnie kuzynka (lat 4) wiedząc gdzie leżą jej przekąski dała jej wszystkie nie dość że
klocek był co drugi krok to nadodatek wymiotowała. była bardzo marudna lecz ja jeszcze o tym nie wiedziałam że kuzynka dała jej całą paczkę snackosów i dałam jej do jedzenia żarcie z puszki Kiki nie umiała zipieć . czym prędzej pobiegłam do weterynarza (mam do niego 300m) Kiki musiała leżyć w domu i przyjmować witaminy.Miała zatrucie pokarmowe. Weterynarz powiedział że jeszcze 2 minutki i by wogóle nie przeżyła.więc
teraz pytanie czy snackos zawiera złe składniki czy może stało się to z przejedzenia Pozdrawiam wszystkich i dziękuję  :( :( :(
Zapisane
:):):)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Nie jestem pewna
« Odpowiedź #1 : 2008-08-08, 21:00 »
Ja bym na twoim miejscu już nie dawała Snackos...
Pedigree nie jest polecaną firmą, poczekaj aż przyjdą tu psiomaniacy i napiszą co możesz zamiast tego dawać jako smakołyk psu ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Nie jestem pewna
« Odpowiedź #2 : 2008-08-08, 21:43 »
pies miał zatrucie pokarmowe bo pochłonął to wszystko naraz, ale od małych ilości tak jak zawsze dostawał raczej by mu nic nie było, sama daję czasami (ale to raz na ruski miesiąc) smakołyki pedigree.

Zamiast pedigree możesz podawać psu inne smakołyki, np. http://www.krakvet.pl/psy-przysmaki-c-23_76.html
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nie jestem pewna
« Odpowiedz #2 : 2008-08-08, 21:43 »

kiki123

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 85
  • Pies nigdy niewygada twojej tajemnicy
Odp: Nie jestem pewna
« Odpowiedź #3 : 2008-08-09, 22:43 »
zamówiłam mysa z tej stronki co mi poradziłaś pozdrawiam wszystkich ;;**
Zapisane
:):):)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 25 zapytaniami.