Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dr John- karma  (Przeczytany 2590 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gusia7

  • Gość
Dr John- karma
« : 2002-08-18, 19:36 »
czy ta karma jest dobra, gdzie mozna ja kupic, jaki jej rodzaj jest najlepszy dla 2-letniego psa?
Zapisane

gia

  • Gość
Dr John
« Odpowiedź #1 : 2002-08-19, 20:45 »
Niestety nie znam tej karmy.A Ty skąd o niej wiesz?.Ja bym nie ryzykowała z nieznaną karmą.Jest tyle popularnychn i sprawdzonych.POzdrawiam. :P  :P  :P  :P
Zapisane

Majk

  • Gość
Dr John
« Odpowiedź #2 : 2002-08-19, 21:19 »
Hmmmm... Pierwszy raz słysze o tej karmie... gia ma racje może nieryzykuj. Kup np. Royal (karma którą każdy zna). Albo Nutrene.. Ja już zgłupiałem! Zauważyłem dzisiaj w sklepie na zakupach karme Nutrena. to juz niewiem. Sam odradzałem kupywać karme z sklepów spożywczych a dla psa daje własnie taką karme. Ale mój psiak narazie wcina ją bardzo dobrze i nie będe jej zmieniał.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dr John
« Odpowiedz #2 : 2002-08-19, 21:19 »

Zorba

  • Gość
Dr John
« Odpowiedź #3 : 2002-08-19, 22:04 »
Cytat: Majk
Hmmmm... Pierwszy raz słysze o tej karmie... Gusia7 ma racje może nieryzykuj. Kup np. Royal (karma którą każdy zna). Albo Nutrene.. Ja już zgłupiałem! Zauważyłem dzisiaj w sklepie na zakupach karme Nutrena. to juz niewiem. Sam odradzałem kupywać karme z sklepów spożywczych a dla psa daje własnie taką karme. Ale mój psiak narazie wcina ją bardzo dobrze i nie będe jej zmieniał.

Sorki że się czepiam ale Majk Gusia7???
Chyba pomyliłeś osoby.
A tak do tematu nie znam tej karmy.Zgadzam się z moimi przedmówcami LEPIEJ NIE REZYKÓJ!!!!!
Zapisane

AniaS

  • Gość
Dr John
« Odpowiedź #4 : 2002-08-19, 22:35 »
wczoraj przeczytalam ten watek i stwierdzilam, ze skoro nie mam pojecia co to za karma i pierwszy raz o niej slysze, to lepiej sie nie bede odzywac (jeszcze bym na ignorantke wyszla :wink: ). Widze, ze nie jestem odosobniona...Lepiej karmic sparwdzonymi karmami. Bede pilnie nadstawiac ucha na temat tej karmy. Pozdrawiam
Zapisane

Majk

  • Gość
Dr John
« Odpowiedź #5 : 2002-08-20, 21:04 »
Oj! Dziekuje Dalmatynko, że o tym powiedziałaś chodziło o gia a nie Gusie Sorry!  8)  8)  8)  8)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.