Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Nutrena  (Przeczytany 7423 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paolinka

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #30 : 2003-08-23, 15:22 »
Hmmm... Moim zdaniem purina jest ok. Duzo lepsza od Nutreny. Ja polecam Bosha i Nutre (nie mylic z Nutrena)!!! ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nutrena
« Odpowiedź #31 : 2003-08-23, 15:51 »
poszperalam w internecie, zrobilam spis prawie wszystkich karm, oraz obliczylam mniej wiecej cene jaka wychodzi za kg (na roznych stronach rozna ale w takim wypadku obliczalam jeszcze z tego srednia albo dawalam ta wyzsza zeby bylo ile by to kosztowalo 'w najgorszym przypadku'). Najbardziej sie oplaca, czyli najtansza jest wlasnie Purina Dog Chow - ok. 7-8 zł za 1 kg. Najdrozsza z tych co wzielam pod uwage jest Eukanuba (rowno 20 zl za 1 kg w moim sklepie zoologicznym). Drozsze sa Royal Canin i ta druga Purina (wiec juz nawet nie sprawdzalam ceny na tyle karm po co szukać jeszcze droższej). Ale skoro mowicie ze nawet taka tania Purina Dog Chow jest dobra, to sprobowalabym... z tym ze tansza nawet niz Nutrena... dlaczego? Wiec czy napewno taka dobra? Kiedy sie wreszcie wybiorę do tego sklepu?! Nikt nie ma czasu, a ja nawet nie wiem dokładnie gdzie on jest, więc sama nie pójdę bo to szukanie igły w stogu siana. Więc ja się narazie wyłączam z dyskusji ;). Pozdrawiam
Zapisane

Mlody

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #32 : 2003-08-24, 08:21 »
Cytat: norris
oooo to Eukanuba jest zła w takim razie o_O? To co ja mam kupować jak nic nie będzie :cry:? Bleee czemu ja w takiej warszawie nie mieszkam tylko w tej dziurze rzeszowie :cry:. A ile kosztuje Nutra Nuggets? Eh, a zresztą, co mnie cena obchodzi - niech i nawet 200 zł 1 kg kosztuje ale żeby było :(.


Mojim zdanie jesli chodzi o art. zoologiczne to pod tym wzgledem Rzeszow nie jest taka dziura.... C.H. Reduta sklep zoologiczny, ZOO Centrum gdzies w okolicach 3-go maja, C.H. Galeria Grafica :) wiec nie narzekaj. Co do karm to moj psiak od malego sie zywi nutrena junior i zawsze jadl ja ze smakiem  :wink: A jak mu kupilem purine to ja jadl bo byl glodny (wymieszalem nutrene z purina i wyjadl nutrene  :P )
A jest jeszcze taka karma jak ROyal Canin rowniez dobra ale droga
Co do Eukanuby slyszalem rozne opinie.
;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nutrena
« Odpowiedz #32 : 2003-08-24, 08:21 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nutrena
« Odpowiedź #33 : 2003-08-24, 13:53 »
dzięki Mlody, pocieszyles mnie :). I dzieki za praktycznie adresy sklepów :).

bylam dzis na wystawie psow. Kupilam Purine Dog Chow - choc wybor byl naprawde ciezyki na tyyyyyle karm, pelno zupelnie nieznanych, ktorych jednak wolalam nie kupowac. Moja sunia byla bardzo zachwycona, i pierwsze ciasteczka zjadla ze smakiem :). Mam nadzieje, ze znalazlam wreszcie cos na czym mozemy zakonczyc poszukiwania i na tyle sklepow ktore podal mi Mlody w ktoryms Purine sprzedaja tymbardziej ze nie jest znowu tak malo znana. Mlody, wlasnie, a Ty bywasz czesto w tych sklepach ;)? Jest tam Purina? Ja chodze czasem tylko do Zoo Centrum, ale bardzo rzadko bo mam daleko i nie wiem czy cos tam jest :/. Moze jestes bardziej zorientowany?
Zapisane

paolinka

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #34 : 2003-08-24, 14:26 »
A na jakiej wystawie bylas???
Zapisane

Mlody

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #35 : 2003-08-24, 16:12 »
Była zapewne na krajowce w Rzeszowie bo dzisaj byla :D swietna wystawa byla ;) Purina jest na wage i w worku 10 kg czy jakims takim. A w Reducie to jak poprosisz to Ci zapewne jak nie ma zamowia ;-) W tych sklepach zadko bywam bo poco mam tam chodzic :P
A wystawa była superowaaaa :D:D:D owiele lepsza niz w tamtym roku. 8 lutego bedzie pierwsza Rzeszowska wystawa halowa  :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nutrena
« Odpowiedź #36 : 2003-08-24, 17:17 »
Paolinko - bylam na krajowej w rzeszowie jak napisal Mlody i potwierdzam ze wystawa byla swietna, wiecej atrakcji niz zwykle i w ogole :). A tej halowej w lutym nie moge sie doczekac, oczywiscie bede na 100% :) :).

Mlody - gdzie jest ta Purina w rzeszowie na wage i 10 kg, i ile kosztuje ta na wage i ta gdzie jest w worku 10 kg? I mam nadzieje ze mowisz o Purinie Dog Chow? Blagam napisz :).

pozdrawiam
Zapisane

Mlody

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #37 : 2003-08-24, 17:26 »
Najlepszy to był pokaz zaganiania i obrony :D :D
Bawiłem sie potem z psem na torze agility jak przeszkody byly juz poskaladane :) Swojego czasu byla ta karma w Reducie Dog Chow na wage i w worku ale czy to 10 kg nei wiem. Najlpiej pojedz jak nie ebdzie zamow :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nutrena
« Odpowiedź #38 : 2003-08-24, 17:31 »
jak sie skonczy obecna karma, pojade napewno! Dzieki Mlody, jestes wielki :). A znasz cene Puriny na wage?

ogladalam na wystawie tylko pokaz zaganiania, no i wczesniej troche agility, potem poszlam popatrzec na psy za gorka ;) na ringach. Potem na 'sklepy' :lol: i do domu ;). Tyle bylo ludzi ze nawet nie bylo po co wracac, nie dopchalabym sie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nutrena
« Odpowiedz #38 : 2003-08-24, 17:31 »

paolinka

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #39 : 2003-08-24, 17:33 »
Aaa ;) Fajnie, ciesze sie ze wam sie podobalo ;) A znacie jakies wyniki? Pozdrawiam
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nutrena
« Odpowiedź #40 : 2003-08-24, 17:37 »
ja nie wiem nic, ani nawet jakie psy braly udzial, tak sobie przyszlam jako widz (jak zwykle :)) bez zadnego zorganizowania. Moze Mlody zna wyniki.
Zapisane

Mlody

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #41 : 2003-08-24, 17:41 »
Ceny nie znam jak bede w reducie to zobacze i napisze(mieszkam blisko i sobie chdoze tam jak nie ma co robic ;) ) Wynikow nie znam za bardzo no moze poza grupa pierwsza :P W sumie to pamietam tyle ze drugi byl owczarek australijski :) A nie wybrali slicznej szetlandki  :twisted:  Najpiekniejszego szetlanda jakiego widzialem :) :D
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nutrena
« Odpowiedź #42 : 2003-08-24, 17:45 »
dzieki, i bylabym wdzieczna za te cene :). Ja tez jak nie mam co robic chodze sobie do pobliskich sklepow zoologicznych itp. :). Ten sheltie na zdjeciu to Twoj?
Zapisane

Mlody

  • Gość
Nutrena
« Odpowiedź #43 : 2003-08-24, 17:58 »
Tak to jest Maczo :) Duzy owczarek szetlandzki ;) To pojde w najblizszym czasie i zoabcze na ta cene :P
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 29 zapytaniami.