Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: co wasze psy lubia jesc??  (Przeczytany 5175 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Meggy

  • Gość
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #30 : 2003-12-23, 18:53 »
Jimmy!
Moja sunia również ostatnio nie specjalnie podchodzi do Eukanuby i polecono mi Bewi-Dog-a(jest cały temat poświęcony tej karmie na stronie www.[....]ania.pl i bardzo dobre są opinie) i powiem Ci szczerze,że podeszła jej,chociaż strasznie zrobiła się wybredna.Jest ona polecana szczególnie małym pieskom,aby nie ciągnąć je w górę.Również (podobno)dobra jest Belcando.Cenowo jest BARDZO przystępnie,ale nie ma jej w sklepie.Jak będziesz chciał namiar,to daj znać.Facet przywozi do domu.Zresztą na tej stronie jest podany do niego kontakt.Decyzja należy do Ciebie.
Zapisane

onka

  • Gość
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #31 : 2003-12-24, 11:48 »
mój golden pochłania dosłownie wszystko :)
nie mam z nim zadnych prioblemów jeśli chodzi o jedzonko :wink:

po prostu wszystko co sie nadaje do jedzenia (w mniejszym bądź wiekszym stopniu  :lol: )
Zapisane

alexandra

  • Gość
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #32 : 2003-12-25, 09:56 »
Do niedawna karmiłam Beskę Eukanubą, ale po pierwsze dowiedziałam się że dla miniatur jest nie do końca dobra bo "wyciąga" (pisała o tym Myszka, potwierdziła mi Agatka)a poza tym moja sunia coraz mniej ochoczo się do niej zabierała. Za poradą Agatki zakupiłam Bewi Dog Puppy Gravy i teraz zawartość miski znika w 30 sekund (całe szczęście gdyż kupiłam 15 kg wór!),a karma jest równie dobra a może lepsza od Eukanuby,"nie wyciąga" a dzięki dystrybucji pomijającej hurtownie i sklepy oraz reklamę przystępna cenowo, no i dostarczana do domku :D
Mam nadzieję że Beska będzie cały czas się nią tak zajadała i Bewi dog będzie jej służył :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedz #32 : 2003-12-25, 09:56 »

awangarda

  • Gość
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #33 : 2003-12-25, 16:24 »
dejlik (collie) - wszystko
bari (niemiecki) - wszystko
neo (JRT) - nic...
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #34 : 2003-12-27, 00:40 »
Mój psiak (bokser 8 miesięczny) to paskudny niejadek.. :( Mam z tego powodu starszne kłopoty z nim.. Jedzenie to trzeba mu niemal na siłę wpychać a i tak stale jest chudy..Bywa,ze czasami to nawet szyneczki nie ruszy.. :( Normalnie tragedia !!!
 Co do karm to sprawdzałam już : Eukanubę, Purinę, Charliego, Bento Kronen.. Ta ostatnia najbardziej mu odpowiadała.. Teraz przeszliśmy na wspomnianego już Bewi-Doga (wersja Junior dla dużych ras) Póki co Graf je dość chętnie (jak na niego). Ale karmię nią dopiero tydzień dlatego cięzko powiedzieć cokolwiek o efektach..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #35 : 2003-12-27, 12:28 »
Marta, widziałam już fotki Grafa. Chudy nie jest - jest taki jak powinien być bokser, no chyba że chcesz z niego ciepłą kluchę zrobić :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #36 : 2003-12-27, 13:34 »
a mój pies nienawidzi puszek i watrobki i czym ja mam go karmic??     moze zmien firme suchej karmy to moze mu bardziej posmakuje :p
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
co wasze psy lubia jesc??
« Odpowiedź #37 : 2003-12-27, 15:08 »
Myszko.. Własnie wróciłam z wizyty u bardzo cenionej i doświadczonej hodowczyni boksiów..  Ona takze mnie uspokoiła.. Powiedziała,ze boksery, zwłaszcza te młode rzadko sa okraglutkie.. Jej zdaniem Graf jest w bardzo dobrej kondycji i wcale nie jest za chudy.. :) :) :)  :wink:  

Jeden problem z głowy.. Niestety nie zmienia to faktu,ze młody i tak je strasznie kiepsko.. Ale najważniejsze,ze wygląda dobrze.. :)

Dzieki za potwierdzenie tej opinii.. :)


Emylo ja radziłabym zmianę karmy.. Skoro ta mu nie smakuje to widać nie jest dla twojego psa dobra.. Ja sama wiem po swoim maluchu,ze nawet najlepsza karma niektórym psom poprostu nie smakuje..

Oferta suchego pokarmu dla psów jest w tej chwili tak bogata,ze coś napewno znajdziesz.. Popytaj w sklepach o próbki.. Ja tak robiłam i dzieki temu wybrałam karmę,którą mój boksio wzglednie lubi.. :)

Aha.. Jakiego masz psa? Ile ma lat/miesięcy?  :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 28 zapytaniami.