Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Karma  (Przeczytany 9289 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niunia

  • Gość
Karma
« : 2003-11-08, 19:58 »
Pomozcie jaką karme kupic dla 3 letniej pinczerki :?: sredniej
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karma
« Odpowiedź #1 : 2003-11-08, 20:14 »
ja mam trzyletnią pinczerkę średnią :) i karmię ją karmą Royal Canin Medium Adult - bardzo dobra karma, polecam (zaglądnij na www.royal-canin.pl ). A tak z innej beczki, ma trzy lata i jeszcze nie wiecie jaką karmą ją karmić? To co jadła do tej pory?
Zapisane

Niunia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #2 : 2003-11-12, 18:39 »
To nie moj pies tylko mojej kuzynki karmila ją jakas karmal nie wiem bo sie nieznam  (narazie) ale od kogos uslyszala ze psy dostaja raka i chce zmienic to chyba jasne nie ? :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #2 : 2003-11-12, 18:39 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karma
« Odpowiedź #3 : 2003-11-12, 18:48 »
aa to już mniej więcej wiem co jadła do tej pory. Zmieńcie jej karmę jak najszybciej!!
Zapisane

Tonks

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #4 : 2003-11-12, 19:02 »
Ale ja i tak uważam że Eukanuba jest najlepsza tylko cena jest KRYTYCZNA
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Karma
« Odpowiedź #5 : 2003-11-12, 20:43 »
A co sądzicie o karmie Favorit? Jest w kształcie serduszek ;) Spotkaliście kiedyś taką?
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Agnes

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #6 : 2003-11-12, 20:49 »
hm...to chyba to samo co chappi czy inne tego typu...raz kupiłam Becie (na początku), ale zjadła kilka "serduszek" i naszczeście już nie chciała:)
Zapisane

Katerinas

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #7 : 2003-11-12, 22:30 »
Niunia: Ja swoje pociechy karmię Nutra Nuggets. Polecam :) Sierść piękna i błyszcząca, zero problemów zdrowotych.
Worek 15 kg kosztuje 120-140 zł (w zalkeżności od sklepu).
http://www.nutranuggets.com/
:)
Zapisane

Niunia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #8 : 2003-11-16, 19:37 »
Dla niej cena nia gra roli napiszcie najlepsza jaka jest to kupi :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #8 : 2003-11-16, 19:37 »

Tiggy

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #9 : 2003-11-16, 20:03 »
Eukanuba moze byc w sumie... albo Royal Canin...
Zapisane

Katerinas

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #10 : 2003-11-16, 20:54 »
Nie ma chyba pojęcia jaka jest najlepsza....

Dla jednego psa karma X będzie dobra bo będzie mu smakować, będzie ją jadł, będzie miał dzięki niej ładną sierść i będzie zdrowy... dla innego psa ta sama karma X będzie niesmaczna, nie będzie chciał jej jeść, może dostać uczulenia czy też rozwolnienia etc...
Zapisane

Fobi

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #11 : 2003-11-17, 17:09 »
ja moejmu kupuje Eukanube
Katarinas hahaha 15 kg za 120  :wink:  :wink:  dobre rzeczy
nawed Eukanuba jest tańsza
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karma
« Odpowiedź #12 : 2003-11-17, 17:13 »
Fobi Eukanuba tańsza?!! Coś ci się pomyliło mój drogi i to bardzo poważnie... cena Eukanuby (15 kg) nie spada poniżej 200 zł!

A skoro Eukanuba którą ty kupujesz jest taka tania, to z pewnością nie jest to prawdziwa Eukanuba (istnieją podróbki Eukanuby i po cenie można rozpoznać co się kupuje).


Ja jak już pisałam polecam karmę Royal Canin - 15 kg kosztuje ok. 200 zł (ponad).
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Karma
« Odpowiedź #13 : 2003-11-17, 17:20 »
A czy ktoś wie ile kosztuje karma Mera Dog? I czy dobre to...?
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karma
« Odpowiedź #14 : 2003-11-17, 17:39 »
karma Mera Dog jest bardzo dobrą karmą, bardzo dużo czytałam o niej i słyszałam b. dobre opinie bo swego czasu chciałam ją kupować (nie kupuję tylko dlatego, że nie ma u mnie opak. 1 kg.). Ale! Dobra jest tylko seria Top Nutrition (pisze na opakowaniach)! 3 kg kosztuje u mnie 38 zł.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #14 : 2003-11-17, 17:39 »

Katerinas

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #15 : 2003-11-17, 18:07 »
Cytat: Fobi
ja moejmu kupuje Eukanube
Katarinas hahaha 15 kg za 120  :wink:  :wink:  dobre rzeczy
nawed Eukanuba jest tańsza
Fobi - coś Ci się chyba pomyliło... :?
Cena Eukanuby Adult Maintenace 15 kg wynosi około 215 zł (w zależności od sklepu może być mniej lub więcej). Cena Nutra Nuggets Adult Maintenance 15 kg wynosi w Warszawie najmniej w detalu 120 zł, w hurcie 110 zł.
Może sprawdź jaką Eukanubę kupujesz :?
Zapisane

Talagia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #16 : 2003-11-17, 18:17 »
Dokładnie ja kupuje specjalnego Royala i płace za 15 kg, 326 zł:?
A Eukanuba khem gdzie ty Eukanube za 120 zł wytrzasnełes?
 :P
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #17 : 2003-11-17, 23:26 »
Norris, ja równiez kupuje Royal Canin :) Moja Gajka pożera Royala od początku i do tej pory nie słyszałam zadnego sprzeciwu z jej strony :wink:
Ale zapytam tak z czystej ciekawości, czym się różnią(oprócz ceny oczywiście)tańsze karmy, typu: Friskies albo Pedigree? Przeciez Pedigree jest uważana za bardzo dobrą karmę dla naszych milusińskich i jest stosowana przez.."Najlepszych hodowców na świecie..." ;) Powiedzcie co o tym sądzicie :)
Zapisane

JoannaP

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #18 : 2003-11-18, 00:26 »
Moje dziewczyny jednomyślnie wypięły się na Eukanubę, od jakiegoś czasu jedzą Gilpę (inna dla szczeniaka, inna dla miniatury, a jeszcze inna dla weteranki) - bez problemu i z apetytem. Dostały do spróbowania Purinę i bardzo im smakowała, ale pozostaliśmy przy Gilpie.

Niunia:
opowiedz coś więcej o tym pinczerze - z jakiej jest hodowli? No i namów właściciela na wizytę na pinczerkowym forum - link u mnie na stronie
Zapisane

Talagia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #19 : 2003-11-18, 16:03 »
Cytat: zielonooka

Ale zapytam tak z czystej ciekawości, czym się różnią(oprócz ceny oczywiście)tańsze karmy, typu: Friskies albo Pedigree? Przeciez Pedigree jest uważana za bardzo dobrą karmę dla naszych milusińskich i jest stosowana przez.."Najlepszych hodowców na świecie..." ;) Powiedzcie co o tym sądzicie :)


To zwykłe przereklamowanie, sam skład takiej karmy może przerazić :?
Robią takie jedzenie z tzw "odpadków" nie nadaje się to do jedzenia.
Psiaki mogą mieć kłopoty z trzustką, wątrobą, żołądkiem i jelitami no i nie tylko :) Niestety za jakość trzeba zapłacić, ale warto :)
Zapisane

Fobi

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #20 : 2003-11-18, 16:14 »
Cytat: Katerinas
[..]

 Fobi - coś Ci się chyba pomyliło... :?
Cena Eukanuby Adult Maintenace 15 kg wynosi około 215 zł (w zależności od sklepu może być mniej lub więcej). Cena Nutra Nuggets Adult Maintenance 15 kg wynosi w Warszawie najmniej w detalu 120 zł, w hurcie 110 zł.
Może sprawdź jaką Eukanubę kupujesz :?


mi chodzi o
Ekonube puppy Junior
która umnie kosztuje ok 80 zł
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #20 : 2003-11-18, 16:14 »

Katerinas

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #21 : 2003-11-18, 16:45 »
Cytat: Fobi
mi chodzi o Ekonube puppy Junior
która umnie kosztuje ok 80 zł
No to zdaje się zmienia postać rzeczy, co nie Fobi? :) Zwróć uwagę, że Niunia prosi o radę w sprawie karmy dla 3 (słownie: trzy) letniej pinczerki ... a nie dla szczeniaka.

A z tej ciekawości, te 80 zł to worek ilo kilogramowy?

Z tego co się orientuję to Nutra Nuggets jest karmą tańszą od Eukanuby. I bynajmniej nie gorszą...
Zapisane

Talagia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #22 : 2003-11-18, 17:01 »
Cytat: Katerinas
[..]
Z tego  się orientuję to Nutra Nuggets jest karmą tańszą od Eukanuby. I bynajmniej nie gorszą...


Hmmm, z tego co ja sie orientuje to Nutra jest gorsza, ale ni dużoo i jest bardzo dobrą karmą :)
Zapisane

Katerinas

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #23 : 2003-11-18, 17:56 »
Zwierzomaniaczka: Są różne zdania... na temat różnych karm :)
Chyba nie ma się co rozwodzić nad tym która jest lepsza (nie mówię tu o karmach typu Pedigree czy inne z supermarketów).

Ja już wcześniej napisałam: <Dla jednego psa karma X będzie dobra bo będzie mu smakować, będzie ją jadł, będzie miał dzięki niej ładną sierść i będzie zdrowy... dla innego psa ta sama karma X będzie niesmaczna, nie będzie chciał jej jeść, może dostać uczulenia czy też rozwolnienia etc...>

Znam psy które po Eukanubie miały alergię i kilometrowe rozwolnienie... (teraz jedzą jakąś inną karmę; nie NN)... a znam psy które Eukanubę zjadają i jest oki.

Niemniej jednak przed wyborem karmy stają dwie rzeczy: kwestia zdrowia naszego psiaka, czy będzie mu smakować, oraz niestety też kwestia portfela. Ja szukając karmy dobrej ale z ciut niższej półki wybrałam NN. I bardzo ją chwalę. Moje psiaki mają błyszczącą i zdrową sierść, są zdrowe i chętnie NN jedzą.
:)
Zapisane

Fobi

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #24 : 2003-11-18, 20:00 »
Zwierzakomaniec nierozumiem ciebie troszke gorsza ?
to powiec czym ona sie rózni ?
Ja myśle że wiekszość karm jest bardzo podobna i róznia sie tylko ceną
A kupowanie 15 kg za 320zł jezu wariatctwo
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #25 : 2003-11-18, 22:28 »
A co myślicie o Purinie??? Znajomej psiaki to jedzą i jak do tej pory wyglądaja super i nic złego się nie dzieje z ich żoładkiem itp. :)
Cytuj
Robią takie jedzenie z tzw "odpadków" nie nadaje się to do jedzenia.

a przecież nie ma 100% pewności, że te drogie karmy też nie są robione z "odpadków". Chcoiaż ja tam nadal będę kupowała Royala :wink:
Zapisane

Agnes

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #26 : 2003-11-19, 10:14 »
która Purina? Są dwie:)
Zapisane

Niunia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #27 : 2003-11-19, 18:31 »
Kuzynka powiedziala ze wybierze karme polecana przez norris. Dzieki norris mosimi kiedys isc to oblac 8)  pa wszystkim i dzieki
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karma
« Odpowiedz #27 : 2003-11-19, 18:31 »

Talagia

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #28 : 2003-11-19, 23:04 »
Cytat: Fobi
Zwierzakomaniec nierozumiem ciebie troszke gorsza ?
to powiec czym ona sie rózni ?
Ja myśle że wiekszość karm jest bardzo podobna i róznia sie tylko ceną
A kupowanie 15 kg za 320zł jezu wariatctwo


Fobi są różne karmy, te z najniższej półki : Chapi, Rex, wyprodukowane dla Leder Price. Są też najlepsze typu : Eukanuba, Royal Cannin, Hills
Między nimi jest wiele karm np Purina i Neutrena leży pośrodku, nie ssą to złe karmy należą do dobrych :) A Nutra jest lepsza od Puriny i można ją określić jako tą z najlepszych półek. Jest spora różnica między nimi, nie tylko cena.

Jeżeli uważasz że jestem wariatką bo zależy mmi na zdrowiu mojego psa, to ok to twoje osobiste zdanie, ale wole zapłacić więcej i wiedzieć że psu nie zaszkodzi. Nie kupuje tu oczywiście zwykłej karmy tylko weterynaryjną, bo mój psiak może jesć tylko taką :? Jak spora liczba osób na forum się orientuje mój psiak jest bardzo chory i potrrzebuje specjalną karme :?
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Karma
« Odpowiedź #29 : 2003-11-21, 15:28 »
Ja moje psiaki karmię BOSCHEM i jesteśmy bardzo zadowolone. PURINA PRO PLAN też należy do dobrych karm, jednak zwykła PURINA, którą przejął FRISKIES, a raczej Nestle to  karma gorszej jakości.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 30 zapytaniami.