Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu

Autor Wątek: NIRVANA RULEZ!  (Przeczytany 46753 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #60 : 2004-08-23, 23:01 »
Cytat: horse_of_course
agnes211 cieszę się że się ze mną zgadzasz  :wink:

Cytuj
Ale sa tez tacy wykonawcy, ktorzy tworza dlugie lata zamknieci w swoim swiatku, znani przez swoich nielicznych fanow, ktorzy coraz bardziej zaczynja zapoznawac innych z ich muza. potem oni mowia nastepnym, a potem to idzie, dalej i dalej. W koncu jakis utwor czy plyta trafi do rozglosni radiowej - moze calkiem przypadkowo. moze calkiem przypadkowo na jakims malym koncercie zjawi sie ktos, kto sie nimi zainteresuje i... wypromuje.


golden miałeś na myśli evanescance?
avril lavigne też podobno wypromowała się w ten sposób  :lol:  a ja myślę że po prostu producenci zauważyli że spada zainteresowanie gwiazdkami typu britney, i trzeba wymyślić coś nowego... innego...padło na ,cięższą' muzę bo tego jeszcze nie było, zwiększa się ilość dzieciaków, młodzieży która po wysłuchaniu paru przebojów w radiu nakłada ciemne ciuchy, rzemyki, czasem glany... i już myślą że należą do elitarnej subkultury... głosują w listach przebojów, no i mamy dzięki temu superhity, potem zainteresowanie mija... trzeba wymyślić coś nowego...
sory za chaos w wypowiedzi  ;)


nie mowilem konkretnie o Evanescence. podawalem tylko ogolny przyklad.

A historii Avril nie znam :| Na vivie ostatnio trafilem na Featuring wlasnie o niej, ale nic jakos z tego nie wyciagnalem. To bylo pokazane, jakby zataili czesc faktow :P tak to odczulem.

takich dzieciaków popadajacych w manie na punkcie jakiegos zespolu jest OGROM. Sam znam dziewczyne, ktora zatraca sie w sluchaniu Nightwish. Wczesniej byla dziewczyna, o ktorej nawet by sie nie pomyslalo, ze slucha ciezkiej muzy ;) po jakims miesiacu spostrzeglem, ze wyglada prawie jak Tarja, wokalistka Nightwish :P A tego typu dzieciaki biora sie przez wplyw komercji... taki wplyw, jaki opisalas horse_of_course ;)

A Kurt... zgodze sie z tym, że gosc nie radzil sobie z problemami. Jakbyscie znalezli sie w takiej sytuacji co on - narkotyki, zona z nierealnymi ambicjami, przytlaczajace media, kariera rozwijajaca sie w zastraszajacym tempie, ogrom fanow (w tym ogromna liczba dziewczat, ktore "kochaly Nirvane" [czyt. Kurt byl dla nich niemal bogiem]), a do tego slaba psychika - kazdy upadly na dno, nie poradzilby sobie :|
Zapisane

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #61 : 2004-08-23, 23:21 »
Cytat: gunia
Ja tak Kurta nie biorę za zadnego wielkiego człowieka, śpiewali super, ale jest wiele zespołów wartościowszych, mają fajniejsze teksty do piosenek. Kurt był zwykłym ćpunem, na teledyskach obrażał Boga.


Z tym się niestety nie zgodzę...Dla mnie Kurt jest wielkim człowiekiem...Może ćpunem, ale nie zwykłym...Drugiego takiego nie będzie...Uwelbiam Nirvanę i Kurta...

No coż...różni ludzie, różne opinie...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #62 : 2004-08-25, 13:13 »
kurt przedewszystkim był człowiekiem zbyt wrażliwym na trwanie w tym gównie, dlatego uciekł do narkotyków...a potem wybrał śmierć. Czasami mam wrażenie że urodził sie nie w tej epoce...

Co do nightwisha-ja kocham jej wokal i ich muzyke...tylko że stają sie komercyjni :( (ale chciałabym tak wyglądać !!! :P a właściwie mieć takie włoski bo ona ma śliczne lśniące i prościutkie...)

Avril hahahaha też mi ciężkie brzemienie. zgadzam sie z horse of course. Ludziom poprostu znudziła się breatney czy inne takie...dlatego powtarzam wchodzi moda na (o zgrozo!): ramoneski, glany, czarne ciuchy, ćwieki i łańcuchy. A ci co nie chcą sie przestawić zakładają różowe paski z ćwiekami(tak niestety miałam z tym do czynienia, a w zasadzie musaiłam znieść te tortury dla mych oczy gdy przechodziłam przez moje miasto :| :O ) do tego dochodzi jeszcze punkowa fryzura i jest sie wspanaiłym... :| więc ja osobiście nie moge znieść ludzi chodzących do dyskoteki poubieranych w paski z ćwiekami(różowe!) i z punkową fryzurą...ludzi zaczynających słuchać metalu akceptuje jeśli nie są pozerami...albo new metalowcami. Jeśli ktoś chce poznać naprawde dobrą muzyke to będzie jej szukał a nie obejży vive czy coś takiego :O  ufff ale sie rozpisałam :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #62 : 2004-08-25, 13:13 »

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #63 : 2004-08-25, 14:16 »
Cytat: Arwen
Cytat: gunia
Ja tak Kurta nie biorę za zadnego wielkiego człowieka, śpiewali super, ale jest wiele zespołów wartościowszych, mają fajniejsze teksty do piosenek. Kurt był zwykłym ćpunem, na teledyskach obrażał Boga.


Z tym się niestety nie zgodzę...Dla mnie Kurt jest wielkim człowiekiem...Może ćpunem, ale nie zwykłym...Drugiego takiego nie będzie...Uwelbiam Nirvanę i Kurta...

No coż...różni ludzie, różne opinie...

Zgadzam się, Arwen...
Kurt jest wielkim człowiekiem.

Guniu - teksty piosenek to rzecz gustu. Jednym podoba się Britney, innym Nirvana, jeszcze innym Korn.
Na teledyskach obrażał Boga - może Twoim zdaniem. Zresztą, każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, również na temat Kościoła. To nie żadna świętość, której nie można krytykować.
Co do ćpuna...
W jednym z wywiadów Daron [SOAD] powiedział tak: "Jeżeli np umrę na raka ludzie będą mówili "Biedny Daron!", ale jeżeli umrę z przedawkowania narkotyków to wtedy będą mówić "No cóż, sam to sobie zrobił". Ludzie nie zdają sobie sprawy że obie te sytuacje są identyczne. Chorzy ludzie nie powinni być sądzeni, tylko leczeni."
Przemyśl to, Guniu.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #64 : 2004-08-25, 15:29 »
Tak, Daron mowi bardzo madre rzeczy i wogole jest wspanialy ;) Razem z Serjiem ;)

A co do Kurta, juz sie wypowiedzialam na ten temat i podtrzymuje swoje zdanie.... On po prostu byl za slaby i mial za wielki talent... Nie poradzil sobie z tym... I przez to ludzie stracili wybitna persone w dzisiejszych czasach...
Zapisane

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #65 : 2004-08-25, 21:07 »
Dzięki za poparcie Olc!a :mrblue:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #66 : 2004-08-26, 14:36 »
Cytat: olc!a

Guniu - teksty piosenek to rzecz gustu. Jednym podoba się Britney, innym Nirvana, jeszcze innym Korn.

Kto pisał lepiej: Adam Mickiewicz czy jakiś Pierdek Wypierdek? Wiadomo, że pierwszy.


Ale go usprawiedliwiacie :? :| Nie można kogoś usprawiedliwiać, bo ćpał albo że obrażał Boga. W jego dziennikach malował Jezusa na krzyżu z dynią nałożoną na głowę. Nie był wielkim człowiekiem, był ćpunem, który obrażał Boga, a że fajnie śpiewał... Nie można kogoś wznosić na piedestał, bo ktoś kocha muzykę, którą ten ktoś robi(ł). A ja Was nie obrażam, bo sama jestem wierną fanka Nirvany (muzyki).
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #67 : 2004-08-26, 15:18 »
dla jednego podoba sie adam mieckiewicz(mi tylko niektóre utwory) innym pierdek wypierdek :| a kurt nie był tym drugim! to że kurt obrażał boga świadczy tylko o tym ze w niego nie wierzył, a nie zawsze jest tak że ludzie wierzący są lepsi od tych nie wierzących! bo nie ważne co ktoś mówi, czy chwali boga tylko słowami, ważne jest to czy jest dobrym człowiekiem i jak wpływa na ludzi.  Osobiście uważam zę kurt był człowiekiem dobrym, z bardzo słabą psychiką, nie potrafił żyć w tej machinie showbiznesu, na której oparty est przemysł muzyczny!
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #68 : 2004-08-26, 15:30 »
Gunia...

Różni ludzie, różne opinie...

Tobie może nie podobać się Kurt...innym ktoś inny.

Ja wiem tyle, że nie zmienię opinii na jego temat. Cenię tego człowieka, za wiele rzeczy i uważam, ze jest wielkim człowiekiem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #68 : 2004-08-26, 15:30 »

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #69 : 2004-08-26, 15:31 »
Guniu - przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Ze zrozumieniem tym razem. Bo ja swoje do Ciebie, a Ty jakbyś w ogóle nie zrozumiała.
Po pierwsze:
jeszcze raz mówię, że teksty to rzecz gustu. Dla jednych świetnym tekstem będzie coś w stylu 'o kasia jak ja cię kocham', dla innych Mickiewicz, a dla następnych tekst Kurta.

Przeczytaj jeszcze raz ten cytat. Narkomania to choroba. Chorych trzeba leczyć, pomagać im, a nie sądzić i wieszać na nich psy. Jeśli to do Ciebie nie trafia, to poczytaj trochę o narkomanii. To nie jest tak po prostu 'biorę bo lubię'.

I powtórzę się - Bóg i Kościół katolicki to nie jest żadna świętość, której nie można krytykować. Poza tym on rysował to co rysował w swoich dziennikach - zupełnie prywatnie, więc nam nic do tego. To, że Ty wierzysz nie oznacza, ze my też mamy wierzyć.
Cytuj
Nie można kogoś wznosić na piedestał, bo ktoś kocha muzykę, którą ten ktoś robi(ł)

Nazywam go wielkim człowiekiem nie dlatego, że kocham muzykę, którą tworzyl. To swoją drogą. Jego geniusz muzyczny nie ma nic do tego, czy był dobrym, czy złym człowiekiem. Tak samo to, że był narkomanem czy że obrażał Boga też nie świadczy o tym, że był zły.
Nazywam Kurta wielkim człowiekiem, bo przeczytałam dzienniki i można powiedzieć, że go jako tako poznałam.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #70 : 2004-08-26, 16:18 »
dokładnie olcia. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

golden

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #71 : 2004-08-26, 18:19 »
Narkomania jest strasznym nałogiem... Niszczy nie tylko zdrowie, ale tez psychike. Kurt sam w sobie był słaby psychicznie, nie wytrzymywal naporu mediow, a takze problemow w zyciu prywatnym. Dlatego siegnal po narkotyki, ktore... zabily go.
Wiem co to nalog i wiem jak ciezko jest sie z niego wyplatac, narkotyki musza byc o wiele, wiele gorsze niz to, co przezylem ja. Bo z tego nie da sie wyplatac samemu, tu juz trzeba sie leczyc.

Pomijajac fakt narkotycznego nalogu - Cobain zrobil wiecej dla muzyki rockowej niz ktokolwiek inny, dzieki jego tworczosci rock nabral innego biegu. gdyby nie on, muzyka rockowa wygladalaby zupelnie inaczej niz wyglada. Przez to jednak nie był zwykłym ćpunem. A moze i był... wiadomo jednak, ze był niesamowicie utalentowanym cpunem ;)
a może żeby nie mówić ćpun, dalej będę mówić łagodniejszym językiem, a więc się poprawiam. Może i był zwykłym, ale za to niesamowicie utalentowanym narkomanem.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #72 : 2004-08-30, 10:32 »
Dobra, ja już nic nie mówię, bo cokolwiek powiem to jest źle. Czasem podajecie takie bez sensu argumenty, że nawet nie mamy o czym już gadać. :? :|
Zapisane

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #73 : 2004-08-30, 13:14 »
Który argument jest dla Ciebie bez sensu?
Sorry, ale zachowujesz się jak dziecko... 'Ja już nic nie mówię, bo cokolwiek powiem, to jest źle'. Chyba nie musimy się z Tobą zgadzać, przyklaskiwać Ci? :?
Zapisane

Agata:)

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #74 : 2004-08-30, 14:10 »
Zgadzam sie z Olc!a.. Po to jest forum, zeby wyrazac swoje opinie... Nawet lepiej jak sa sprzeczne bo mozna podyskutowac... A to "Dobra, ja już nic nie mówię, bo cokolwiek powiem to jest źle. Czasem podajecie takie bez sensu argumenty, że nawet nie mamy o czym już gadać." swiadczy tylko o Twojej niedojrzalosci do tematu
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #74 : 2004-08-30, 14:10 »

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #75 : 2004-08-30, 16:04 »
Eh...

Przeceż każdy ma swoją opinię...Nie wszyscy będą się tu z tobą zgadzać...Coż...Do tego służy forum, aby dyskutować, ale nie obrażać się, za to, że ktoś ma inne zdanie niż ty... :roll:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #76 : 2004-08-30, 19:28 »
Zgadzam się z Olc!ą, Arwen, goldenem i agatą :)
Kurt był kimś wielkim. Niezastąpioną osobą w muzyce, w sferze rocka. Co do Jego wielkości nie ma co dyskutować bo już jest powszechnie uważany za jednego z największych ludzi XX wieku :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #77 : 2004-08-31, 10:06 »
a tak wogóle guniu to Bóg niech go osądza a nie Ty. Nie na tym polega katloicyzm. To sprawa mięzy nim a Kurtem i to oni sobie wyjaśnią i to Bóg go osądzi czy był dobry czy zły. Czy był wielki czy nie. Nie cierpie takiego katolicyzmu że jeśli ktoś obrazi Boga w teledysku to jest nie wart niczego. to nie na tym polega. Człowiek jest wolny i ma prawo robić co zechce. My wszyscy pamiętamy o kurcie a to otwiera mu bramy do nieba... a pozatym katolicyzm w polsce i w ameryce troche sie różnią (tzn podejście ludzi sie różni).
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #78 : 2004-09-01, 14:29 »
Podam pierwszy lepszy agrument, ktory jest glupi, reszty nie chce mi się szukać bo serio nie ma sensu:

Cytat: agnes211
dla jednego podoba sie adam mieckiewicz(mi tylko niektóre utwory) innym pierdek wypierdek
Zapisane

ina

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #79 : 2004-09-01, 22:19 »
hm.. widze, że rozmowa wrze. sama lubie nirvane... czasami sobie tego posłucham, ale muszę mieć nastrój. co do mnie, ja w biografii Kurta nie jestem dobra... nawet nie dostaneczna ani nic. Po prostu dla mnie nie liczy się jakie kto miał życie, tylko liczy się dla mnie muzyka. Poza tym powiedzmy, że dopiero zaczynam słuchać rocka... bo niby juz w zeszłym roku coś... i tak jestem uważana za inna... tylko nie wiem, co złego w tym, że nosze rzemyki a taka zapalona na ostrą muzyczke nie jestem. po prostu tak mi się podoba i tyle... a Linkin Park i Limp Bizkit.. może komercha, ale mi sie podoba... zresztą.. zcy ktoś tu słyszał o LostProphets?? eee.. a Pink Floyd mi sie nie podobają i nie bedą podobać, po angielskim, na ktorym co lekcje musze tego wysłuchiwać, bo taki kolo cały czas to przynosi.... eee... chyba zboczyłam z tematu...
w każdym razie powiem jedno: nie mam zdania o Kurcie... ale z tego co słyszałam osiągnął duże sukcesy jeżeli chodzi o muzyce
Zapisane

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #80 : 2004-09-02, 21:18 »
Dla mnie to wcale nie jest głupi argument.
Taka jest prawda. Gusta są różne. Jedni lubią proste, (moim zdaniem prymitywne) rymy w hh, inni poczytają sobie Mickiewicza, kolejni Korn. Są ludzie, do których Mickiewicz kompletnie nie przemawia (np. ja), ale to nie znaczy, że mam go nazywać starym pijakiem (to tylko taki przykład, nie wiem czy był pijakiem :lol: ) czy kimś tam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #80 : 2004-09-02, 21:18 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #81 : 2004-09-03, 18:54 »
ina lepiej posłuchaj manowara czy hammerfall :) hehe no ale jeśli ci sie podoba to spoko. Ja tego nie znosze i nie dam rady słuchać. To nie jest rock moim zdaniem :/ a metal tym bardziej nie :P jest wiele innych zespołów które zasługują na uznanie a nie są tak rozpowszechnione :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

ina

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #82 : 2004-09-04, 22:25 »
tylko jeżeli niekt z Twojego otoczenia nie słucha takiej muzyki jak ty, ciężko jest dotrzeć. przynajmniej mi.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #83 : 2004-09-05, 10:14 »
ja rozumiem. Tez najpierw zaczęlam słuchać komercyjnej muzy...w świat prawdziwej muzy wprowadził mnie mój chłopak :) pokazywał mi różne jawałki, nie tylko metalowe ale nawet z muzyki pop ciekawe kawałki :) naprawde on dużo wie o muzyce :)

Teraz z dotarciem do manowara nie ma problemu. Kiedyś to był zespół podziemny. Teraz muzyke można znaleźć w sklepach gdzie sprzedają kasety rockowe i metalowe. U mnie w mieście jest takich sklepów kilka, myśle że w krakowie jeszcze więcej. A tak pozatym to wiele ich kawałków można ściągnąć z netu ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

ina

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #84 : 2004-09-05, 10:22 »
ale wiesz, ja słyszałam o tym manowarze.... i z tego co słuszałam, to jest to metal... a mogłabyś mi podać jakieś fajne zespoliki niekomerycjne??
Zapisane

Tiggy

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #85 : 2004-09-05, 14:25 »
Cytuj

Jedni lubią proste, (moim zdaniem prymitywne) rymy w hh

Heh mam takie pytanie- czy odrobine odnosnie tego- czy sa jakies rymy w metalu? :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #86 : 2004-09-06, 13:51 »
Nirvany nie słucham,za to kocham Evanescence :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #87 : 2004-09-06, 18:05 »
zespoliki nie komercyjne, ale konkretnie o co ci chodzi ?:> o rock, metal, punk, czy hardcore ?? :>
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #87 : 2004-09-06, 18:05 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #88 : 2004-09-12, 14:45 »
Cytat: olc!a
Jedni lubią proste, (moim zdaniem prymitywne) rymy w hh, inni poczytają sobie Mickiewicza
Nie da sie z Wami dyskutować ludzie :? :| Żal patrzeć. Chyba Wy specjalnie tak piszecie, choć wiecie, że to bzdury, co? :roll:  :?
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #89 : 2004-09-13, 17:45 »
Gunia, szczerze mówiąc nie bardzo wiem, co chcesz w ten sposób osiągnąc. Sama najpierw piszesz "że Kurt był zwykłym ćpunem". Kiedy Ci tłumaczyłam, żebyś nie obrażała i narkomania to choroba to zaczęłaś sie rzucać jak wesz na grzebieniu :roll: Do tego jeszcze mogę dopowiedzieć, że Kurt był delikatnym człowiekem, którego niepowodzenie pewnie często 'łamało' i wpadał w załamania. To mogło go doprowadzić do nałogu narkotykowego. Wiadomo, wszyscy mówią: narkotyki są be, ale ludzie do jasnej anielki, każdy postępuje według własnego sumienia i Wy tego nie zmienicie. Narkomania to choroba, którą trzeba leczyć, jak już ktos napisał. A to, że Ty Gunia piszesz, że "Kurt był zwykłym narkomanem", a oburzasz się przy tym
Cytuj

Jedni lubią proste, (moim zdaniem prymitywne) rymy w hh, inni poczytają sobie Mickiewicza

 jest jak dla mnie po prostu smieszne :roll: . Chociaż jak sama wielokrotnie podkreslałaś, że opinia o Kurcie jest Twoja (czyli twojego zdania), skoro Olcia również podkreśliła, że o hh to też jest jej zdanie. :roll:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 28 zapytaniami.