Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: eMule - problem  (Przeczytany 1048 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trinity...

  • Gość
eMule - problem
« : 2005-07-29, 22:14 »
Pomóżcie prosze! Zainstalowałam sobie dzisiaj eMule, ale nie wiem jak ściągnąc cokolwiek na swój komputer. Jak włączam eMula to zaraz łącze sie z serwerem (z którym z nich sie łączycie zawsze?? od czego to zależy??), szukam pliku, wpisuje nazwe, zaznaczam metode szukanie globalną(serwer) wyskakuje mi lista szukanych np piosenek... klikam na jakąś z nich i ścągam...wchodze na "transfer" żeby sprawdzić ile sie ściągnęło, a tu nic.... nie ściąga sie nie wiem czemu... prosze pomóżcie, bo samam sobie z tym nie poradze!! :roll:
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #1 : 2005-07-29, 22:24 »
Trinity, czasami niektóre piosenki nie chcą zacząć się ściągać nawet po tygodniu (sama tak mam) po prostu trzeba czekać...
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #2 : 2005-07-29, 22:26 »
Ja łącze się zwykle z roorback 2.0, Później przechodzisz do zakładki "szukaj" wpisujesz to, co chcesz --> wyświetla Ci się lista wybierasz ten plik, który ma najwięcej źródeł oraz ma dobre komentarze. Klikasz na niego 2x i wtedy plik podświetla się na czerwono. Możesz teraz przejść do zakładki transfer i zobaczyć jak stoisz w kolejce po plik.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: eMule - problem
« Odpowiedz #2 : 2005-07-29, 22:26 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #3 : 2005-07-29, 22:28 »
A to jest nielegalne nie? :] haha
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #4 : 2005-07-29, 22:32 »
Grzesiek do tego to ja doszłam, tylko nie wiem co dalej...wchodze na transfer... i jedne z tych rzeczy które chcę ściągnąc jest na czerwono a inne na niebiesko.. od czego to zależy? i co mam z tym zrobić bo ani to ani to nie chce sie ściągać
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #5 : 2005-07-29, 22:35 »
A to jest nielegalne nie? :] haha
a tam do takiego zapyziałego kompa jak mój to i tak nie zajrzą :P
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #6 : 2005-07-29, 22:43 »
Te, które są na czerwono nie mają źródeł (prawdopodobnie się nie ściągnie), a niebieskie to te, które mają dużo źródeł. Jeśli wejdziesz do zakładki taster. I klikniesz na plik wyświetlą Ci się nicki gości, od których ściągasz, a w kolumnie priorytet masz, która jesteś w tej kolejce.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Elven

  • Gość
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #7 : 2005-08-03, 10:11 »
Ale nie...
Przecież na e-mulu, jest coś takiego jak w wojsku :P. Dostaje się z czasem stopnie, ja mam rok e-mule i mi ściąga piosenki w 5 minut a płyty, góra 2 dni :) - na początku tak jest, ale potem będzie luzik :wink:.
Zapisane

Dominika1987

  • Gość
Odp: eMule - problem
« Odpowiedź #8 : 2005-08-05, 16:58 »
Ja mam emula dopiero od 2-3 miesiecy i się narazie powoli ściąga, ale jest :D  Ile ja już się tam rzeczy nasciagałam (teraz jestem w trakcie sciagania Shreka2 z dubbingiem :;p:)  A ja mam pytanie, jak ściągnąć całe płyty, a nie tylko wybrane piosenki????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: eMule - problem
« Odpowiedz #8 : 2005-08-05, 16:58 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 24 zapytaniami.