Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy:Krwawiąca rana na brzuchu  (Przeczytany 3273 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ina

  • *
  • Wiadomości: 2
Pomocy:Krwawiąca rana na brzuchu
« : 2010-10-28, 23:46 »
Proszę o pomoc moja papuga -żako spadła na podłogę i uderzyła się w brzuch zauważyłam sporą ranę która krwawi. Po paru dniach pojawił się strupek i myślałam ,że sie zagoi i będzie ok. Niestety tak się nie stało mimo tego ,że go nie wypuszczałam musiał sobie coś zrobić w klatce. Dzisiaj po powrocie do domu zauważyłam krew na spodzie klatki ,parę kropli. Prawdopodobnie zleciał na dół klatki i znowu się uderzył, mało tego to czasami sobie podskubuję ten strupek. Nie wiem czy od razu mm iść do weterynarza czy mogę czymś to posmarować , bo ta rana cały czas się odnawia. Jeszcze proszę,żeby ktoś mi napisał czy mogę mu posmarować ranę pioktaniną z wodą .
Zapisane

Tusiaa

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pomocy:Krwawiąca rana na brzuchu
« Odpowiedź #1 : 2011-01-06, 08:53 »
Musisz mu cos dać na spód klatki bardzo miękkiego i zobaczyć czy tak czasem on tego nie dziobie bo nie koniecznie musi si uderzyć . Musisz wszystko zaobserwować co robi bo nie wiadomo jak ci pomóc.
Zapisane

Omnomnom

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Pomocy:Krwawiąca rana na brzuchu
« Odpowiedź #2 : 2013-02-17, 15:51 »
Jeżeli ma ranę na brzuchu, i pojawił się strup to jest dobrze. Jednak jeżeli rozdziubuje ten strup to proponuje go zalepić chociaż nie wiem czy to się uda. Żako to jedna z najsilniejszych papug i pewnie zdejmie taki opatrunek. Ja bym poszedł do weterynarza jeżeli opatrunek nie wypali.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomocy:Krwawiąca rana na brzuchu
« Odpowiedz #2 : 2013-02-17, 15:51 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 28 zapytaniami.