Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: SKANDAL NA PALUCHu!  (Przeczytany 38326 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #30 : 2004-11-02, 00:33 »
poprostu spostrzegłam ze kwestionujesz jej wypowiedzi...nie bylabym taka pewno ze wygladaja tak samo...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #31 : 2004-11-02, 15:19 »
Ok, kwestionuje, bo mam do tego prawo. Od tego jest forum, nie? Tylko hm.. Ty chyba mylisz, lub nie rozumiesz pojęcia Kłamać i Kwestionować..  :roll:
Po raz setny mówię.. Zrobię zdjęcia boksom, nie psom. Nie chce mi sie tego powtarzać. Czytaj Pacuszko cały topic, potem sie wypowiadaj.
Zapisane

Krówka

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #32 : 2004-11-02, 15:46 »
Ja tam czekać nie zamierzam :P
Tino, przesłałam post do TVNu, moze wezma to do uwagi, albo cos, oni tam robia "dochodzenie" wiec sprawdza jak jest naprawde.
Jakby co(jakby chcieli np. dowody) moge podac im jakis kontakt z toba? jak tak to przeslij mi na pw.
Sprobuje jeszcze zglosic do innych mediow...


Mam psa z palucha, bylam tam, weszlam do pawilonu do ktorego niby nie wolno wchodzic(przez pomylke ;) )...
szkoda gadać. To co sie tam dzieje...eh... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #32 : 2004-11-02, 15:46 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #33 : 2004-11-02, 16:00 »
tina to po co zakladalas ten topic ?? lalaith kwestionuje i ma do tego prawo  :?  jesli uwazasz ze albo wszyscy sie powinni rzucic i wspolczuc glosno, albo poleciec do schroniska i tam ich zbluzgac, to sorki ... :?
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #34 : 2004-11-02, 16:04 »
ej no to moja wina przeciez to co do tiny sie zucasz??ona cos takiego napisala:?:; chyba nie:?:to ja tak napisalam, wiec o co chodzi bo nierozumiem:?:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #35 : 2004-11-02, 16:10 »
pacuszka zlituj sie  :roll:  
 nie rzucam sie do tiny  :roll: znow sobie cos ubzduralas; moze wskazesz mi fragment mojego posta w ktorym "rzucalam sie do tiny" ??  :roll:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #36 : 2004-11-02, 16:10 »
Pacuszka.. Aż mnie krew zalewa.. Tina też wypowiadała się w tym temacie, że nie jestem po Jej stronie. Ponawiam apel: CZYTAJ CAŁY TOPIC!  :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #37 : 2004-11-02, 16:10 »
albo przynajmniej fragmenty, ze zrozumieniem  :roll:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #38 : 2004-11-02, 16:18 »
wybacz ale tak sie składa ze przeczytalam wszystko od poczatku do końca!!! noi dlaczego nie jestes?? tina zakładała zapewne ten topic nie po to zeby ktos to kwestionował tylko powiedzmy z apelacja czy ktos ma jakis pomysl na rozwiazanie tego problemu!! przynajmniej ja tak to zrowumialam, moze źle ale własn9ie tak!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #38 : 2004-11-02, 16:18 »

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #39 : 2004-11-02, 16:26 »
Cytuj

noi dlaczego nie jestes??

Czy muszę zgadzać się ze wszystkimi? Już nie mogę mieć innego zdania? Poprostu wcale nie uważam, że schronisko na Paluchu rózni się jakoś od Gdańskiego, Sopockiego... Ale to MOJE zdanie.. I na forum, mam prawo wyrażać moją opinię. Tak samo jak i Ty. Po to właśnie jest forum, jeśli nie znasz jego zastosowania.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #40 : 2004-11-02, 16:29 »
nobra oki ja tylko chcialam sie dowiedziec, dziex :P :P
Zapisane

oolciaa

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #41 : 2004-11-02, 16:32 »
o maj gat ..przeczytal caly post nic nei przepuscilma nawet podpoisy pod zdjeciamui!! po to Tina zakladala chyba ten post zebu cos pomoc cos naprawic ..podala dane finasnowe jaka jest roznica midzy onnymi schroniskami a paluchem widac wyrazna roznice ..w schrnioskach w calej Polsce jest zle ale jezdeli tam te schroniko dostaje az tyle pienidzy i nic nie orbi to hcyba ktos se zaduzo bierze do kieszeni a to chyba juz jest zle ..nie rozmumiem czemu Lalaith podwaza wypowiedzi Tiny jezeli ona mowi ze tak jest to po co to podwazac i wciskac swpje 3 grosze ..Chyba ona by mnie klamala spoecjalnie zeby wziac wszystkich an litosc le to jest tylko moje zdanie ..tyle ze ja jesetm glupisa jak ot sadza nioektorzy ....:]
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #42 : 2004-11-02, 16:36 »
Cytuj

podala dane finasnowe jaka jest roznica midzy onnymi schroniskami a paluchem widac wyrazna roznice .


nie wiem czy masz prawo tak sadzic, bylas  w obu ??
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #43 : 2004-11-02, 16:37 »
Cytuj

Lalaith podwaza wypowiedzi Tiny

Gdzie podważam? Poprostu komentuje, co o tym sądze. Nie mówie, że kłamie, nie mówi prawdy, zataja fakty czy w jakikolwiek inny sposób coś retuszuje..
Cytuj

tyle ze ja jesetm glupisa jak ot sadza nioektorzy

Jakaś aluzja?
 
Cytuj

w schrnioskach w calej Polsce jest zle ale jezdeli tam te schroniko dostaje az tyle pienidzy

To nie jest AŻ tyle pieniędzy. Tam jest poprostu najwięcej psów. Policz, ile zostaje na psa, po zapłaceniu podatku od gruntu, wypłat pracownikom, opłaceniu wody itp itd.. Pozatym, często wyleczenie psa kosztuje np. 5 tysięcy.. I tak jakby zabiera się dwom psom te dwa tysiaki..
Zapisane

tina

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #44 : 2004-11-02, 17:04 »
To czemu nie przyjmuje się pieniędzy na leczenie psów np od wolontariuszy?!
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #44 : 2004-11-02, 17:04 »

keiti

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #45 : 2004-11-02, 17:34 »
Specjalnie dla tych co NIEDOCZYTALI:
Miasto: ŁÓDŹ  Liczba przyjętych: 3 244   Budżet: 1 312.000
Miasto WARSZAWA  Liczba przyjętych: 2 644     Budżet: 4 968.200


Jakby ktoś niezauważył w Łodzi przebywa więcej psów o prawie 1000 a dostają prawie 4 - krotnie mniejszy budżet niż Paluch. Więc nie pisz proszę, że schrosniko ma źle!
Zapisane

Krówka

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #46 : 2004-11-02, 18:37 »
Lalaith(i ViaoaiV): Nawet jeśli i w gdanskim schronisku i na paluchu warunki sa takie same to co z tego?
Tina stara sie cos z tym zrobic, poprawic warunki, poprawic zycie tym biednym zwierzakom.
To, że ty akceptujesz to wszystko takim jakim jest (przynajmniej ja tak rozumiem twoje wypowiedzi, czytalam je po kilka razy...) to nie znaczy, że ona tez ma to robic.
Mysle, ze nie masz po co komentowac jej wypowiedzi(i porownywać palucha z jakim kolwiek innym schroniskiem) bo ona (i wszyscy którzy sa po jej stronie) zdania na ten temat nie zmieni. Niezaleznie od tego co powiesz i tak bedzie(my) starala sie pomoc.
Nie ma po co zaostzac sytuacji na forum  ;)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #47 : 2004-11-02, 19:06 »
Cytuj

Tina stara sie cos z tym zrobic

A ja nie? W ogole nie pomagam w moim schronisku? Skąd wiesz? Po co pełnie wolontariat? Dla zabawy?
 
Cytuj

zdania na ten temat nie zmieni

Ja też nie. Ale chyba forum służy do dyskucji..? A jeśli jest inaczej, to mnie oświećcie...
Cytuj

To czemu nie przyjmuje się pieniędzy na leczenie psów np od wolontariuszy?!

Ale co? Ty chcesz dać im np. 10 zł a kierowniczka mówi, że nie weźmie?

PeeS. Jeśli jeszcze raz ktoś napisze, że piszę, iż Tina kłamie, to rozwale..
Zapisane

oolciaa

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #48 : 2004-11-02, 19:46 »
psss a czy ja napisalm ci ze klamiesz:| ja napialam ze podwazasz.. apot jest orznica widze mylisz pojecia :] te dane ktore podala Keiti mowia same za siebie zreszta nie chce mi sie gadac  bo tylko rece opadaja wy wiecie swoje ityle nei da wam sie nic wytllumaczyc..a jak aluzja to co ?:|
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #49 : 2004-11-02, 19:51 »
Cytuj

nei da wam sie nic wytllumaczyc

Hm.. A może odwrócimy kota ogonem. Może to Wam się nie da nic wytłumaczyć? Dlaczego mi, dlatego, że Was jest więcej?  :?  Ja mam swoje zdanie, Wy swoje. I teraz Ty tego nie podważaj.
Cytuj

a jak aluzja to co ?

Nic, zwykłe pytanie.
Cytuj

psss a czy ja napisalm ci ze klamiesz:|

Inni mówią, więc napisałam zapobiegawczo.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #50 : 2004-11-02, 20:06 »
jejq no ludki peace.. my mamy swoje zdanie, wy swoje.. ok... luz ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #50 : 2004-11-02, 20:06 »

Krówka

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #51 : 2004-11-02, 20:07 »
-ja też nie napisałam, że piszesz, że Tina kłamie.

-Wiem, że ty też zdania nie zmienisz, dlatego ta dyskusja sensu jest pozbawiona. Możemy się sprzeciwiać do usranej śmierci, za przeproszeniem.

-Tu nie chodzi tylko o wolontariat. Tina stara się zrobić coś więcej.

-Twoim zdaniem 10 zł już się brać nie opłaca?  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #52 : 2004-11-02, 20:11 »
Cytuj

Twoim zdaniem 10 zł już się brać nie opłaca?


Czytaj ze zrozumieniem :P
Lalaith wyrazila watpliwosc, ze gdy Tina chciala dac kase schronisku, to jej odmowili. Suma tu nie ma nic do rzeczy  :roll:

Cytuj

Tu nie chodzi tylko o wolontariat. Tina stara się zrobić coś więcej.


sugerujesz ze powinnysmy sie Tinie za to klaniac ?? bo tak to brzmi. OK- podziekowania i szacunek dla Tiny. Ale my tez nie jetsesmy obojetne, wiesz? jezdzimy do tych psow, wyprowadzamy je, dajemy im milosc, spacery, w lato je kapiemy, szukamy im domow i nowych opiekunow.. czy to niewiele ?? ... ja tam jestem azdowolona, ze moge choc tyle pomoc.. to ze moge w widoczny sposob dac radosc tym psom jest dla mnie najwazniejsze..
Zapisane

Krówka

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #53 : 2004-11-02, 21:37 »
Cytuj
Cytat:

Twoim zdaniem 10 zł już się brać nie opłaca?
 

Czytaj ze zrozumieniem  
Lalaith wyrazila watpliwosc, ze gdy Tina chciala dac kase schronisku, to jej odmowili. Suma tu nie ma nic do rzeczy  

faktycznie, sorki  :oops:
Cytuj
sugerujesz ze powinnysmy sie Tinie za to klaniac ?? bo tak to brzmi. OK- podziekowania i szacunek dla Tiny. Ale my tez nie jetsesmy obojetne, wiesz? jezdzimy do tych psow, wyprowadzamy je, dajemy im milosc, spacery, w lato je kapiemy, szukamy im domow i nowych opiekunow.. czy to niewiele ?? ... ja tam jestem azdowolona, ze moge choc tyle pomoc.. to ze moge w widoczny sposob dac radosc tym psom jest dla mnie najwazniejsze..

Ja nie mówie, że wolontariat jest bez sensu, przeciez sama chce zostac wolontariuzka.
Wiem, że to tez kawal roboty, bardzo trudnej, ciezkiej, ale i przyjemnej. Wiem, że to tez jest wazne. Chodzi o to, że być poprostu(aż) wolontariuszem nie załatwi wszystkich problemów schronisk i ich mieszkańców.
Cytuj
jejq no ludki peace.. my mamy swoje zdanie, wy swoje.. ok... luz ...

amen  8)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #54 : 2004-11-02, 22:19 »
Cytuj

Cytat:
jejq no ludki peace.. my mamy swoje zdanie, wy swoje.. ok... luz ...

amen

Od dwóch dni staram się to wytłumaczyć..
Zapisane

tina

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #55 : 2004-11-02, 22:22 »
Nie napisałam czy to ja dawałam pieniadze - specjalnie by nie było póxniej tak żałosnych komentarzy i mimo że robiłam strasznie dużo rzeczy dla zwierząt nie mam najmniejszego zamiaru w przeciwnieństwie do niektórych o tym opowiadac, bo od ludzi pochwł nie potrzebuje, ale na jawną krzywdę zwierzat, choćbym była atakowana, zawsze reagowac będę.
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #56 : 2004-11-02, 22:41 »
Cytuj

Nie napisałam czy to ja dawałam pieniadze

A czy ja mówie, że Ty? To był przykład. Ok, źle to zmieniam. Ktoś poszedł dać np. 10 zł a kierowniczka "Nie wezme tych pieniędzy" ?

Cytuj

tak żałosnych komentarzy

Opanuj się...
Cytuj

robiłam strasznie dużo rzeczy dla zwierząt nie mam najmniejszego zamiaru w przeciwnieństwie do niektórych o tym opowiadac

A to co teraz robisz, to co? :hehe:
Cytuj

ale na jawną krzywdę zwierzat, choćbym była atakowana, zawsze reagowac będę.

Ja też. Ale WEDŁUG MNIE - na słuszną.
Zapisane

Krówka

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #57 : 2004-11-03, 18:18 »
na słuszną co? krzywdę zwierząt?
Jest twoim zdaniem krzywda słuszna i niesłuszna?  :roll:

Cytuj
Cytat:

Cytat:
jejq no ludki peace.. my mamy swoje zdanie, wy swoje.. ok... luz ...

amen
 
Od dwóch dni staram się to wytłumaczyć..

jakoś nie widać, żebyś miała zamiar przestać "kwestionowac" nasze wypowiedzi
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #57 : 2004-11-03, 18:18 »

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #58 : 2004-11-03, 19:05 »
Cytuj

na słuszną co? krzywdę zwierząt?
Jest twoim zdaniem krzywda słuszna i niesłuszna?  

Tak. Bo ja w tych zdjęciach widzę tylko szare polskie schronisko. Dla mnie ono się niczym nie wyróżnia od innych.. To jest krzywda, owszem, ale dla mnie to nie z powodu złego zagospodarowania pieniędzy, tylko z ich BRAKU. Amen
Zapisane

tina

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #59 : 2004-11-03, 19:38 »
Dajcie sobie spokój - rozmowa z L nie ma sensu, to tak jak ja o słupie ty o ...
Z niektórymiludxmi nie warto wdawać się w polemike bo jest ona żałosna - ktos ma argumenty, a ktos...no własnie..
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 28 zapytaniami.