Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prawdziwa historia skatowanego psa , który CHCIAŁ ŻYĆ . Czeka na dom..  (Przeczytany 2691 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Przedstawiam prawdziwą historię psa, który BARDZO CHCIAŁ ŻYĆ...

Schronisko w Rudzie Śląskiej.Było to przed trzema miesiącami. Wykonywałam swoje obowiązki, kiedy przyjechało nasze pogotowie interwencyjne. Gdy zobaczyłam tego psiaka, no cóż, myślałam , że z tego nie wyjdzie.
Był w strasznym stanie : wybite oko, głęboka na dobrych kilka centymetrów dziura w głowie, z której wypływała cuchnąca ropa, no i druga dziura równie głęboka, z boku głowy.
To nie był efekt pogryzienia z innym psem - to zrobiła BESTIA - bo nie mogę nazwać człowiekiem kogoś kto potrafi tak psa urządzić.
Poza tym, był to cień psa, chudy, z matową , wyliniałą sierścią. Młody piesek - nie więcej niż 2-letni...
I zaczęła się walka o życie. Dwa razy dziennie psinka miała rany płukane Rivanolem i smarowane "cudowną maścią". Jaki on był grzeczny, jak on cierpliwie znosił ten ból. No przecież to musiało strasznie boleć... Sam podsuwał głowę żeby dziury przepłukać. Nigdy nawet nie warknął, za to merdał mu ogonek. Zastanawiałam się ...czy ten pies to tak dzielnie znosi bo CHCE ŻYĆ MIMO WSZYSTKO, czy po prostu nie mogło go już boleć bardziej niż bolało...
Czas płynął, psince goiły się rany, weterynarz amputował mu wybite oko. Niestety - Zorek zachorował - kaszel kenelowy. I znów, dzielnie znosił codzienne zastrzyki. Jego radość życia była i jest niesamowita.
Dziś patrzę na tego psa i nie mogę uwierzyć , że jest ZDROWY !!! Rany pięknie się zagoiły, zarosły sierścią, oczko też.
Miała go adoptować dziewczyna, która go znalazła w tak złym stanie i zawiadomiła schronisko - jednak nie zabrała go.
Zorek radośnie wita się ze wszystkimi, zachęca inne psiaki do zabawy, nie przejawia cienia agresjii.
CZEKA NA DOM !!! NA DOM, GDZIE BĘDZIE KOCHANY , TRAKTOWANY TAK JAK NA TO ZASŁUGUJE.

Jest takim grzecznym i mądrym psem...I podziwiam go, że się nie poddał !
Do tego jest prześliczny, oryginalny, nie da się go pod żadną rasę podciągnąć.

Oto on :




Zorek jezdzi po rudzkich szkołach i uświadamia dzieci że zwierze nie jest RZECZĄ!!

kontakt anka145@op.pl
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Jezu... ten kto to zrobił to powinien...no brak mi słółw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podziwiam tego psiaka, jest naprawdę śliczny, mam nadzieję, że znajdzie ciepły i kochający go dom :tuli: A ten kto to zrobił, najchętniej bym go powiesiła, utopiła, jak można zrobić coś takiego... brak słów...
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Jakie biedactwo... Wszystkie zwierzaki zasługują na dom, ale takie okrutnie doświadczone szczególnie. Oby Zorek zawsze był już tylko kochany :tuli: 
Żaba, wygłaskaj go ode mnie :petting: :serce: Kto z pieskiem jeździ do szkół?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Boże.... Następny dowód że człowiek to BESTIA... Odemnie też wygłaskaj psiaczka, jest naprawdę śliczny ;)
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Informuje, że Zorek był ogłoszony w jednej gazecie i w ten sam dzien było w jego sprawie 7(!!) telefonow a pozniej przyjechała po niego pewna Pani z Olkusza bez zastanowienia ze daleko itd :) pies ma dom!!! :))))))))
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Jak dobrze... Zorek jest śliczny, aż zazdroszczę właścicielce... :* Dla psiaka
Zapisane
Why so serious?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
wspaniale :) zeby każdy piesek tak szybko trafial do nowych właścicieli... ale szczęście że ten chociaż znalazł dom ;)
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Coś strasznego, ale dobrze że już jest lepiej.
I gdybym mógł sam bym go przygarną.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Mesz

  • Gość
Najbardziej mnie boli kilka rzeczy to znaczy:chore dzieci, bestialskie katowanie dzieci oraz najważniejsze KATOWANIE ZWIĘRZĄT ORAZ ICH ZABIJENIE wg. mnie za zamordowanie lub zabicie psa powinna powrócić kara smierci(wiem że przesadzam... ale bym chciał) No i oczywiście nie zabijać ludzi w sposób np. wstrzyknać coś itp. Tylko skatować tępym narzędziem, a potem(nie będe pisać bo to psychopatycznexD)i na koniec zakopać żywcem... YEAH tak powinno być ale nigdy nie bedzie <jestem szurnięty wiem...> :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

agata11

  • Gość
Zorek jest taki śliczny. A co do lekko psychopatycznego (ale proszę się nie obrażać, ma pan rację tylko...no sam pan wie) wpisu na temat tego zzabijania zwierząt i ludzi to czy naprawdę chciałby pan żeby tak było? Żeby ludzie stali się jeszcze gorszymi bestiami bo jjednaen zabijał by drugiego w wyjątkowo nieprzyjemny sposób. Zorciu jesteś cudowny. Bardzo podziwiam tego psa.
Zapisane

Mesz

  • Gość
agata11@
wolałbym :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 25 zapytaniami.