Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: buty czy sztylpy???  (Przeczytany 6278 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ruda

  • Gość
buty czy sztylpy???
« : 2005-07-14, 13:06 »
lepiej jeździć w butach czy sztylpach??? kupiłam sobie buty ale są tak nie wygodne że nie dało się w nich wytrzymać, więc zostałam przy sztylpach. mam zamiar kupić sobie do nich króykie buty ale nie wiem co jest trwalsze??? chce żeby mi służyły jak najdłużej, a więć buty czy krótkie buyu i sztylpy???  :help:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #1 : 2005-07-14, 13:16 »
chyba nie rozumiem pytania :lol:
jak to w butach czy sztylpach? przeciez do butow zaklada sie sztylpy :lol:
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #2 : 2005-07-14, 13:41 »
no do długich oficerek nie bo są do kolan...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedz #2 : 2005-07-14, 13:41 »

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #3 : 2005-07-14, 13:54 »
Z tego co piszesz wynika ze kupilas sobie oficerki czyli wysokie do kolan buty ze skory. A moze masz na mysli kalosze do jazdy konnej. ja wczoraj wrocilam z obozu konnego. Mialam ze soba adidasy i czapsy(sztylpy). Pogoda jednak niezbyt dopisywala. Padal deszcz i na padoku bylo mokro. Wiec ci co mieli kalosze mieli duzo lepiej!


Data wysłania: 2005-07-14, 13:51
chyba nie rozumiem pytania :lol:
jak to w butach czy sztylpach? przeciez do butow zaklada sie sztylpy :lol:
   Rudej chodzi o to ze nie wie co jest lepsze i trwalsz oficerki czy sztyblety.
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Ruda

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #4 : 2005-07-14, 14:28 »
no właściwie to są takie kalosze, teraz jeżdzę w sztylpach i adidaskach, ale strasznie mi siem buciki niszczą
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #5 : 2005-07-14, 14:35 »
Mi tez sie adidasy niszcza. Dlatego wzielam do jazdy takie nie najnowsze ale w dobrym stanie i czarne. Ostatnio moj ulubiony konis stanal mi na bucie i but sie troszke rozkleil. :) A co masz niewygodnego w tych kaloszach?
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Ruda

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #6 : 2005-07-14, 15:01 »
te kalosze są takie mało elastyczne i troshku krępują ma ruchy nogi, a szczególnie kostki
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #7 : 2005-07-14, 15:08 »
To chyba kwestia przyzwyczajenia. Nie jezdzilam jeszcze w kaloszach ale znam wiele osob jezdzacych w nich. Moja kolezanka jak pierwszy raz jezdzila w nich bo jej ktos pozyczyl to miala takie same wrazenia jak ty.
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Wiedźma

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #8 : 2005-07-14, 21:24 »
Jesli sie nie przyzwyczaisz do tych gumiakow, to kup sztyblety, a gumiaki przydadza sie w sytuacjach awaryjnych typu wielkie bloto. Na codzien bedziesz sie w nich raczej meczyla, bo w zimie w nich zimno, latem goraco.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedz #8 : 2005-07-14, 21:24 »

Essey

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #9 : 2005-07-16, 14:06 »
Ja mam sztylpy i stare adidasy i nie narzekam. Ostatnio tak się złożyło ze wsiadłam na konia w tenisówkach (bez czapsów) i czułam się tak jakoś "goło" :lol:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #10 : 2005-07-16, 22:14 »
ja w adasiach i sztylpach jezdze;]
Moja kolezanka ma gumaki i właśnie w zime za zimno, w lato za gorąco... i też mało co je nosi.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #11 : 2005-07-17, 08:25 »
bo gumiaki są dobre na błoto i taką wiosenną pogodę raczej...

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #12 : 2005-07-18, 14:37 »
Ja mam sztylpy i stare adidasy i nie narzekam. Ostatnio tak się złożyło ze wsiadłam na konia w tenisówkach (bez czapsów) i czułam się tak jako¶ "goło" :lol:
Hehehe Bo sobie zapomniałaś wziąść tych swoich butków eesey :D lol  Ja sobie zamówiłam w jakimś netowym sklepie tosczek i sztylpy więc do soboty Jak będziemy znów na jeździe, powinnam mieć swoje :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

MagdaSz

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #13 : 2005-07-20, 14:46 »
ja mam i sztylpy i sztyblety(oficerkowe takie) i gumiaki i juz wiele wyprobowalam.. i powiem wam ze mi najwygodniej jest w sztybletach i podkolanwkach, albo sztybletach i sztylpch, ale nie chce mi sie sztylp ubierac nigdy ;P guamki mam do sprzedania jakbykto chcial. a sztylpy takie zwykle ze skorki zamszowej tez mam, ale mi sie przekrecaja i w terenach po 2h jak jezdzilam to musialam zsiadac i je zdejmowac i od nowa zakladac bo sie zekrecly i jechac sie nie dalo...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #14 : 2005-07-22, 17:10 »
Hm, przekrecaja sie? To nie maja gumek pod stopa?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedz #14 : 2005-07-22, 17:10 »

Cathycash

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #15 : 2005-07-22, 17:57 »
Ja mam krótkie buty i sztylpy ;-)
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #16 : 2005-07-22, 18:00 »
ja mam kalosze, dostałam je jako część prezentu i wcale nie jest mi w nich gorąco latem. Zimą na razie nie jeździłam, więc nie wiem. Raz końmi na nich stanął- nic nie poczułam, a drugi raz, prawie się położył- też nic :)

Edit: Czym się róznią sztylpy od chapsów- nazwą? czy jest coś jeszcze rózniącego?
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #17 : 2005-07-22, 18:50 »
Potocznie na sztylpy wszyscy mowia czapsy. A tak naprawde czapsy nosza kowboje, zakrywaja one cala noge. Sztylpy natomiast sa krotkie, do  kolana.
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Wiedźma

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #18 : 2005-07-22, 20:10 »
Wcale nie wszyscy, ja na sztylpy mowie sztylpy :P
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #19 : 2005-07-22, 20:46 »
ja tak samo ;-)
Zapisane

Katarzyna

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #20 : 2005-08-14, 20:14 »
Kiedy zaczynałam jeździć - jeździłam w kaloszach do jazdy - takich do kolan. Ale nie było mi wygodnie... Nogi się w nich okropnie pociły, ale najgorsze było zdejmowanie tego! "Zasysało się" na nodze i zanim udało mi się to ściągnąć (nawet ze specjalnym przyrządem) nieźle się namęczyłam.
Teraz mam sztyblety - krótkie buty, za kostkę i sztylpy. I jestem zwolenniczką takiego rozwiązania! Nic mnie nie uwiera, a przez materiał (sztylpów) jakoś taki lepszy mam kontakt z koniem niż przez tę gumę z kaloszy!
Polecam!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedz #20 : 2005-08-14, 20:14 »

Cieciorka

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #21 : 2005-08-15, 14:46 »
na obozie miałam kalosze (gumowe oficerki :> ) i skorzystałam na tym- nieraz na ujeżdżalni bylo okropna ciapa...
Ale już się robią za małe, moze sobie sztylpy kupię...nawet z adidasami
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #22 : 2005-08-15, 14:54 »
Ja jezdze w adidasach i sztylpach i jest mi wygodnie, byle adidasy miały w miare dobrą podeszwe, która sie nie zlizga ;)
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #23 : 2005-08-15, 15:13 »
sztylpach jest wygodnie.....jezdzic na koniu :) albo w adidasach :)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-11, 11:55 autor Pinka »
Zapisane
..... infde...

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #24 : 2005-08-17, 15:31 »
Ja nacodzien trenuję w sztybletach (specjalne krótkie buty ze skóry) i sztylpach (czapsach jak kto woli)..
Na zawody za to tylko w skórzanych oficerkach !!! Miałam sztylpy takie imitujące oficerki w których mozna startować ale jakoś wolę standardowe oficereczki jednak.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Silvana

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #25 : 2005-09-11, 11:41 »
ja na twoim miejscu kupilabym sztyblety do tego zakladac sztylpy. jest wtedy i wygodnie i noga sie tak nie poci jak w gumiakach, do tego nie trzeba sie meczyc z ich sciaganiem. oficerki takie prawdziwe ze skory to mysle, ze narazie sa niepotrzebne. po pierwsze sa to buty drogie, po drugie jak sie jezdzi zawody to wtedy sa fajne, ale w sztybletach i sztylpach oficerkowych tez mozna, po trzecie pewnie rosnie ci jeszcze noga.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #26 : 2005-09-11, 13:51 »
Ja tez ci radze tak jak Silvana. to jest sprawa indywidualna jak kto woli ale wedlug mnie sztylpy i sztyblety to optymalniejszy zestaw :P
Zapisane

Madziara

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #27 : 2005-09-13, 22:44 »
Princessa popieram - jak nie jeździsz, to możesz ganiać w sztybletach, na jazdę na to sztylpy, a wbijać się w oficerki i później z nich wydostawać to zbyt męczące  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedz #27 : 2005-09-13, 22:44 »

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #28 : 2005-11-25, 16:06 »
A ja sobie ostatnio kupilam tez kaloszki. I jak mam ochotke to jezdze w koloszkach a jak nie mam to w adidaskach i sztylpach. :)
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Madziara

  • Gość
Odp: buty czy sztylpy???
« Odpowiedź #29 : 2005-11-25, 16:12 »
Kaloszki są bleh  :x
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.