Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: profesjonalny trening konia, przygotowanie do zawodow, starty  (Przeczytany 1424 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
witam was wszystkich:]
mam kilka pytan zwiazanymi z tematem, wiec juz wyjasniam, otoz w akcie zwatpienia stwierdzilam ze Nemka pozostajac dalej tu gdzie jest nie rozwinie sie szczegolnie i w dalszym ciagu pozostanie "koniem z predyspozycjami" otuz powaznie zastanawiem sie aby gdzies pod koniec sierpnie poczatek wrzesnia wywiesc ja do kogos na rok... moze na dluze w trening ktory bedzie mial na celu skorygowanie nemki i pokazanie jej na ogolnopolskiej arenie, wiec teraz zwracam sie do Was z pytaniami: kto? gdzie? i za ile? tylko niech to nie bedzie na drugim koncu Polski (ja mieszkam w swietokrzyskim) bo chciala bym raz na miesiac albo chociaz na 2 tam zajzec itd. troche juz nad tym myslalam i mam juz gogos na mysli lecz narazie niec o tym nie napisze bo najpierw chce poznac Wasze opinie, acha i oczywiscie chodzi mi o osobe ktora bedzie na niej startowac w skokach:]
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Napisz coś więcej o swojej kobyle.. Co to za koń, ile ma lat, co robi na dzisiaj.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

awangarda

  • Gość
Nemezis sp. ur 26.10.1999 matka Nicole III od Nora II po Disponent ojciec: Lord Alexsander od Alexandra po Landfriese, poprawnie zbudowana z niezla technika i ruchem, zanim ja kupilam byla przygotowywana do czempionatow w ujezdzeniu pozniej do skokow, malo startow wszystkie na regionalnych, glownie Lki ost jechala P, ewidentnie nie obskakana na zawodach bo w domu wszystko skacze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Hmm.. Zawodników biorących konie w trening jest sporo (ja sama też pracuję jako jeździec)..
Kwestia tylko warunków myślę.. Tego jakiej klasy zawodnika szukasz,  itp.
Myślę,ze problemu ze znalezieniem większego mieć nie powinnaś.. Zwłaszcza jeżeli konik jest naprawdę fajny.. Im ciekawszy i z wiekszymi możliwościami tym łatwiej będzie Ci znaleść chętnego..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

awangarda

  • Gość
marta a mozesz napisac cos o sobie? gdzie trenujesz sama czy z kims? jakie osiagniecia? ja szukam kogos kto moglby ja pokaazac z jak najlepszej strony na zawodach, kogos kto by ja obskakal na tyle zeby na luziku chodzila P,N zeby przygotowal ja do C, mysle ze w jej przypadku jest to mozliwe tylko trzeba w nia wlozyc troche pracy i potrzebuje obskaknia na zawodach....
Zapisane

Euphoria

  • Gość
uu to juz Ł. nie bedzie na niej startowal? ty to w ogole po zimie masz zamiar wrocic do borkowa czy niebardzo?;]
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Awangarda wysłałam Ci e-mail..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

awangarda

  • Gość
wracamy do Borkowa wracamy:] a z Ł to wiesz jak jest:P duzo planow gorzej z realizacja;) brak transportu czy brak miejsca czy tez za pozno wyslane zgloszenia;) a ja chce zeby nemis sie rozwijal troszke:P pozatym w przyszlym roku matura i te sprawy wiec ja nie bede miala sama czasu zeby sie Nema zajmowac wiec rozwazam opcje korzystna dla wszystkich;) tzn dla mnie i dla nemy:P:P:P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Uchwaty ??? www.suchwat.prv.pl - tam jest troche o Sławku on na pewno i nie wiem czy Robert też nie trenują tak konie i jeżdżą na zawody na nich. To jest to miejsce o którym ci już pisałam odnośnie treningów-zgrupowań. jak masz jakieś pytanka to pisz ile bede wiedziała tyle napisze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.