Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 114 115 [116] 117   Do dołu

Autor Wątek: Moja nauka jazdy:) [i szukanie stajni :((] czyli offtopic końskich lukrusów :)  (Przeczytany 125280 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
no nie wiem.. zmienił sie adres, może tutaj wam sie uda http://FZ.hostdmk.net/ nie wiem czmeu ale prawidlowy link nie chce wejsc zamiast fz jest FZ z linku
edit; ja piernicze. tutaj slowo  f m z jest chyba zakazane
wiec zamiast fz w linku jak f m z ale bez przerw
« Ostatnia zmiana: 2005-12-24, 23:04 autor Zimoludka »
Zapisane

glukoza

  • Gość
podaje wam dokladny adres: http://FZ.hostdkm.net   ;)
Zapisane

Ritka

  • Gość
dobra, nie chce mi sie wchodzić i walczyć  :) ale dzieje się tam coś? kto pisze w końskim? są jakies rzeczowe tematy?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zimoludka

  • Gość
Ritka.. stare towarzystwo jest tam. raczej pierdoły kto co robił na ostatniej jeździe i tyle :P Ale przyejmny relaks to po raz setny ankiety na ulubioną rase nie mam zamiaru robic :|
Zapisane

Ritka

  • Gość
ej, nie ładuje mi sie żaden z waszych linków
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
bo już mówiłam zamiast fz w linku wpisz f m z bo jak widac szanowne mody zakaza ly tego linka tutaj ;) http://f m z.hostdmk.net/ bez przerw ;)
Zapisane

Ritka

  • Gość
a no tak, ja już o tej godzienie nei jarze..

Kto pamięta jeszcze ANIMALA?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
ja ja ja !!:D
Pewnie jeszcze kcian i to chyba tyle tej staaarej ekipy
xara nas opuscila, natch tez
ale wtedy byłam głupia :lol: wole nie wspominać tamtych czasow :P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
eee i tak się nie ładuje, ale moze to nawet lepiej ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ritka

  • Gość
ładuje.
hmm.. juz sprawdziłąm - konto która zakłądałam w październiku czy tam jeszcze wcześniej ejszcze nie zostało aktywowane. Teraz zakładam nnowe.. chyba coś jest nie tak...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
może cię tam nie chcą ? :lol: może nie jesteś godna ?
Zapisane

Ritka

  • Gość
hmm. widocznie :P
Zapisane

Nanami

  • Gość
A czytanie ze zrozumieniem? :P

"Forum Miłośników Zwierząt jest forem zamkniętym - kliknij po szczegóły związane z rejestracją na FZ"

Trzeba sie do Vioaś zgłosic to Wam aktwuje... Tam jest bardziej kameralnie teraz po prostu, ale jakos ekstra ciekawch tematów tez nie ma.
Zapisane

Ritka

  • Gość
to podajcie mi do niej gg, albo zagadajcie w mojej sprawie! :)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
to i ja bym sie podczepila pod tego tam wyzej posta prosbalnego :P
Animala to ja pamietam, ino ja na forum sie nie wypowiadalam, tylko czytalam i ogladalam zdjecia:P
tak to juz chyba jerst ze tematy do rozmowy w koncu sie koncza, \no bo ile mozna o tym samym:P
nawet zabawe upadki w koncu staja sie przewidyalne, bo wiadomo, kazdy kon swoj sposob ma, la ekazde zabawne zakonczenia w stylu wpadanie w gnoj albo w kupe, albo cos w tym stylu przestaje juz byc zaskakujace po wysluchaniu tysiaca opwoeisci:P
ale z drugiej strony, wciaz cos w tym jest, skoro nadla chce nam sie to czytac i nie byc zaskoczonym nie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nanami

  • Gość
A prosze, gg Vio :P 3697279
Zapisane

Princessa

  • Gość
teraz troszke zmienie temat. Bylam w Ochabach na dwa dni. jezdzilam oczywiscie na Arkadii, wiedzac ze miala ona cos z nozka i nie chodzila pod siodlem tydzien uparlam sie i postanowilam na nia wsiasc :P a wiedzialam co bedzie.... no nawet bylo spoko ploszyla sie troszke ale utrzymalam sie jakos w siodle i uspokoilam ja :) po 30 minutach byla juz swietna :P a dzisiaj ( bo to bylo wczoraj) zas ja biore Arkadie ale takiego rodea jak dzisiaj to ja jeszcze nie mialam :P zaliczylam 2 pierwsze swoje upadki..i jestem z tego dumna...ale za drugim razem jak spadlam to przelecialam jej przez szyje i mnie troszke podeptala tzn. mam potluczona dlon :/ i pocharatana brode :( ale Arkadie i tak kocham i nadal chce na niej jezdzic :) a Kasia ty wiesz jak ona bryka sobie :P ale dzisiaj to bylo na kazdym zakrecie i o wiele gorzej....a sama tak chcialam....wiedzialam ze tak bedzie a ja sie uparlam :) hehe a bylam z Marta i z taka jej kolezanka i one tez jezdily a jak Arkadia mi sie ploszyla to nawet Troska ruszyla galopem :lol:
teraz wiadomosc dla Ewy....Drybler juz nie jezdzi w rekreacji. Dodam wiecej wogole nie chodzi pod siodlem bo ma problemy z nogami :/ taki mlody kon a juz kiepsko z nim :( siedzi teraz na drugiej stronie i moze jeszcze wroci jak sie go uda wyleczyc. A Bandzior taki rozbestwiony sie stal.....odbija mu i go tez do rekreacji nie daja narazie. Grom ma klopoty z kregoslupem....a Arkadia juz chodzi ( fika se :P) ale trza uwazac bo ona ma z tylna noga cos...no kiepsko sie to maluje..a Trosia ma sie super..zdrowa, chodzi, zyje nawet galopuje :)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Ojej moej Dryblątko biedne  :( mzoe przez te tory chociaz pewnie nie bo ja tam sie nie znam..
jak będziesz coś wiedziała to koniecznie powiedz!!
a ja byłam też dzisiaj i nie było skoków tylko uj oczuywiscie z wersji uproszczonej dla nas zadnych ciągów itp tylko jakies tam wolty,półwolty,zmiany kierunku,serpentyny,zagalop. ze stepa,stój,różne przejscia,skrócenia,wydłuzenia czyli poprostu urozmaicona jazda..
a kurde u nas dzisiaj zasypało i zaden rodzic nas nie chce jutro zawieśc a pks mama kolezanki sie nei zgadza bo trzeba isc przez las:/
a ja kurde miałam sobie jutro na innym koniu spróbowac skoki bo nie wiem jak on skacze i sie nie moge zdecydowac którego sobie wezme na egzamin...a miałam jutro zdecydowac
ach....
Zapisane

Princessa

  • Gość
Ewa koniecznie napisz co zdecydowalas i czy jakos dotarlas do stajni ;)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Dotarłysmy do stajni pkłesem i w ogóle byłysmy pierwsze w stajni oprócz stajennego:P
wziełam Heńka(chociaz cos tak czułam ze chcieli mi wcisnac takiego troche wrednego kuca,ale sobiue wywalczyłam Herna)Misiek ma niesamowicie długie futro wiec po jeździe był dosłownie cały mokry.
Skakaliśmy takie dwa małe krzyzaczki i nawet fajnie skakał na pewn lepiej niż ten którego miałam wziasc(dziewczyna z niego spadła,na ok.9-10 skoków chyba z 7 jej spłynął,troche zaczał sobei pozwalac ze az coraz trudniej go naprowadzic)Skoki raz lepiej raz gorzej nam wychodziły ale w gruncie rzeczy dobrze,nie wyłamywał,szaedł tez raczej spoko...
zaczął się galop....masakra...tak strasznie neiwygodny że łooo..poprostu nigdy mi strzemiona nie wypadały w galopie a tiu od razu poprostu,chyba z 3 okrązenia przegalopowałam bez strzemion..ale tak niewygodny ze masakra...chociaz w kłusie looz...późneij przy drugim zagalopowaniu sobie wymylił ze będzie sie bał reklamy na ścianie... :P
chyba jego wezme jakoś wypracuje ten galop...juz wole to niz wyłamanie przy kazdym skoku..
Zapisane

Princessa

  • Gość
hehe to nie bylo tak zle :) dobrze, ze wogole dotaralas jakos do stajni, a z ta reklama to tak jak mi wczoraj Arkadia- przy bandzie wisialy galazki choinki i najpierw sobie je podgryzala przy kazdej okazji a potem sobie nagle wymyslila ze bedzie sie ich bac i przy kazdym przejezdzie obok tej bandy brykanko sie zaczynalo :P no tak za 4 okrazeniem tak mnie wybila z zadu ze w koncu spadlam....achhhhh te konie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
my wczoraj z rudym pierwszy spacerek pod siodłem  po 3tygodniach stania mieliśmy, wesolutko było ale rozstaliśmy sie jak należy dopiero po tym spacerku w zgodzie i radości :)

Princessa

  • Gość
:) ah...taka zgodna para :P
Zapisane

kfiatek

  • Gość
w zgodzie ok, ale raodsic obustronnej???
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
a mi wczoraj konio tak fajnie chodził  :) spkojnie,nie spieszył sie tak jak zwykle..on wybija najbardziej ze wszystkich w stajni,a miałyśmy dużo kłusa cwiczebnego bez strzemion i sie tak fajnei rozluźniąłm ze aż mi było przyjemnie i nei chciałam brac strzemion.później dalej wysiadywanym bez,rączki do góry i jazda.normalnie móie wam jak mi sie podobało...a wszyscy jezuu,kedy weźmiemy strzemiona.
później galop lewo prawo,wolty i tak dalej,galop  bez strzemion,myślałam ze tego nie zniose ale sie wczułam znowu i mi tak fajnie było!normalnei ja zawsze chce takie jazdy!!moeg nawet skakac bez strzemion i wsystko!
tylkko kurde on ostatnio tragicznei skacze bo nikt go nie moze upilnowac,a poczatkujacy w ogole odpuszczaja na dragach itp.,wiec go nie wezme chyba na ta odznake.a szkoda bo ujeżdżenie bym chciał na nim jechac..no ale trudno...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
hehehehe ja uradowana że mnie nie wysadził a on że nie kazali pracowac ino stępowali i trzymali by nie kłusował ;)

ale dziś rudy sobie odbił, obudziło się ogierzysko i dało popis co potrafi, nogami się zapierałam i utrzymac nie dałam rady jak mi z baranami galopem wyrwał...no i była próba udowodnienia jaki on jest wspaniały i silny i władczy i że mam się go słuchc...wymachy nóżką z przytupem, dęby, odmowa chodzenia itd itp ;) ale poradziliśmy, jestem bardziej uparta niż on :P

Ritka

  • Gość
ha ha!! a mnie nikt nie przebije! Miałam dzisiaj lonże i nie moge sie ruszać a musze jeszcze iść do koleżanki na Sylwka, super, nie? :)
happy new year wszystkim!
Zapisane

Princessa

  • Gość
ktos w tym "zwiazku" musi dominowac :P najczesciej jest to kobieta...
Zapisane

Forum Zwierzaki

kfiatek

  • Gość
no dokladnie rudy po raz kolejny przedkonal sie ze komu jak komu, ale k_cian nie nalezy podskakiwac:P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
i tam, przy kolejnej lonży znów bedzie próbował ;) niech próbuje, ja mu nie żałuję  :mrgreen: zresztą i tak ani nie krzyczałam na niego ani baciorem nie biłam więc nie róbcie ze mnie tyrana  :P
Strony: 1 ... 114 115 [116] 117   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.187 sekund z 28 zapytaniami.