Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 115 116 [117]   Do dołu

Autor Wątek: Moja nauka jazdy:) [i szukanie stajni :((] czyli offtopic końskich lukrusów :)  (Przeczytany 125332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
a te 3 tygodnie (tak?) stania to czym spowodowane ?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
no już miesiąc można liczyc spokojnie ;) spowodowane było to nagłym okuleniem konia i chodzeniem na 3 nogach -> saw i nadpęcie spuchnięte i grzejące, pulsowanie na stawie i ciepłe kopyto...diagnoza weta podbicie pietek-> poszedł antybiotyk, przeciwzapalne, okłady z rivanolu...koń przestał kulec doś szybko ale kopyto wciąż grzało więc dalej okłady - > zaszło podejrzenie że zaczęła wychodzi ropa ale kopyto wciąż grzejeto ok wigilii było już a na podwórku gruga więc strach z koniem wyjśc żeby nie pogorszyło się , wezwaliśmy kowala -> znalazł dziurę w kopycie co wyglądało na zakłucie się...rozciął , oczyścił, koń jak oparzony noge zabierał....koljne opatrunki na kopyto ale kopyto w końcu przestało grzac, potem wszystko było oblodzone a dziś na lód spadło pół cm śnieżku ;) i konio dalej stoi i czeka na okucie i spadnięcie większej ilości śniegu

kfiatek

  • Gość
to mozecie sobie troche poczekac, bo nie wiem jak u Was ale tu u mnie sie zaczyna topic wlasnie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ruda

  • Gość
ile czasu ju jeździcie na koonikach???
Zapisane

Nanami

  • Gość
Normalnie o lipca, czyli 9 miesiecy :D
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Ja od kwietnia 2004... ale z gigant przerwami :(
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Princessa

  • Gość
hmm..ja jezdze od lipca 2003 ale potem byla roczna przerwa i znowu przez wakacje 2004 odnowilam 'umiejetnosci' potem byla znowu dosc dluuga przerwa i teraz jezdze od lipca 2005 systematycznie przynajmniej 2 razy w miesiacu... :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Od ok 2000 roku z dużymi przerwami. Od ponad roku regularnie, najpierw dwa a do niedawna codziennie oprócz niedziel i poniedziałków.
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Zuzika

  • Gość
ja jeżdże od hmmm... od początków podstawówki, jeździłam regularnie po tem miałam dłuuugą przerwe i tak regularnie (wmiare) jeżdże od jakiś 2 lat może wiecej (ach ta skleroza) ale ostatnio niestety tylko raz w tygodnniu w innej stajni :( u nas wogóle, bo nie mamy hali a warunki na ujeżdżalni są tragiczne, wole sobie odpuścić niż kolejny raze wywalić się z koniem... ech... No ale wiosna idzie to znów zaczne codziennie jeździć :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nanami

  • Gość
Noo ja tez z "dziurami" jezdze, teraz na przykład z powodu pogody nie byłam od miesiaca... Moze jutro...?
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Nom pogoda jest okropna :/ szczególnie teraz - roztopy :/ Nie da się wogóle jeździć jeśli się nie ma hali :( Ja tydzień temu byłam na jazdach ale w innej stajni, tam jakoś woda spływa w dół i ujeżdżalnia nie jest taka nasiąknięta. U nas niestety mamy bagno :/



Tu Zuzika pisze od vitki z kompa ;P zapomniałam się zalogować ;)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
To ty powiedz szanownej Vitce, żeby ff dokoczyła, bo dzisiaj przeczytałam i się uzależniłam :P

popadłam niemalże w depresję. Od zakończenia obozu (połowa lipca) byłam na koniach... okolo 10-15 razy ! nie no, super. Ostatnio nie pojechałam, bo nie miałam transportu... a już wkrótce minie rocznica początku dzierżawy Junki, do której jeździłyśmy na rowerach cały czas ! paranoja, teraz o chociażby wyciągnięciu rowera nie ma mowy :/ okropna pogoda.

Tak bardzo chcę się czegoś nauczyć...chcę się do tego przyłożyć. Właściwie to wypadałoby potrenować coś porządnie, i wystartować we wrześniowych zawodach :/ Cholera... muszę koniecznie zrobić jakieś postępy, ponieważ moje 'jeździectwo' w przyszłym roku szkolnym stoi pod dużym znakiem zapytania. Kuzynka, która napędza to wszystko, nasze mamy, i organizuje transport jest obecnie w 3 klasie lceum, a po wakacjach wyjedzie na studia. Jesień - rower, spoko. Tylko co ja mam zrobić zimą, skoro moi rodzice mają do tego lekceważący lekko stosunek, i nie będą mnie wozić, a jak ich znam to też na autobus będą skąpić :P "bo po co, i tak nic ci to nie daje", "raz nie pojedziesz nic ci się nie stanie", i tym podobne hasła. Trzeba, kurde trzeba coś z tym zrobić...
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
kurde nie macie czasem programu ujeżdzenia L4 i P1?? bo potrzebny mi na sobote a nie wiem skad go wziasc
Zapisane

martaska

  • Gość
Zapisane

sosenka29

  • Gość
Dąbrowka Mała zaprasza !!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zuzika

  • Gość
A ja postanowiłam że pojade (nie w tym roku i raczej nie za dwa, ale może za trzy...?) z Pufolcem na obóz do Annopola :) Przydało by nam się cos takiego :) Szkopuł tylko w tym ze mam kawał drogi i sporo kasy poszłoby na transport :|
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Heh.a ja wczoraj i dzisiaj miałam w klubie takie amatorskie zaowdy po 2 klasy w uj i skokach.Wczoraj na ujezdzeniu zajełam 1 miejsce(haha chyba jakis prima aprilis) a w P nie startowałam bo sie nie nauczyłam programu :P Dzisiaj maleństwo parkurek 50,spoko było smiesznie przynajmiej.:P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Ewa braaaawo braaawo brawisimo  ;p  :jupi2: to fajnie ze juz tak sobie radzisz, w przeciwienstwie do mnie... :roll:  :wink: no a ja w sobote i w niedziele w Ochabcach  :P razem z Marta i mloda...  :jupi2:
Zapisane

Euphoria

  • Gość
princessa- z ciekawosci- bylas/jestes harcerka?  :chytry:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Ja byłam/jestem :P :P :P
Zapisane

awangarda

  • Gość
haha ja tez bylam:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Princessa

  • Gość
Euphoria nie jestem i nie bylam :( to nie dla mnie :P
a co wygladam na jakas harcereczke?? :D
Zapisane

Euphoria

  • Gość
jul- Tyyyyyyyyyyyyy ?????????? buahahahahahahahahah no wybacz :P:P w ktorej druzynie?:P

princessa ja bylam i skojarzyl mi sie Twoj tekst "braawo braawo brawissimo" :P i tyle
Zapisane

Princessa

  • Gość
aha ;) heh nie no ja tak se powiedzialam :P ale spoko :D zawsze warto zapytac ;p
Zapisane

awangarda

  • Gość
tak tak kolezanko:] nie ma co sie smiac:P ale mnie wyrzucili:(:P nie wiedziec czemu:P chyba tam nie pasowalam:P as w druzynie hmm nie wiem ale mielismy sliwkowe chusty ale to bylo kupe lat temu:P czowaj towarzyszko:P
Zapisane
Strony: 1 ... 115 116 [117]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 30 zapytaniami.