Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: HUBERTUS!!!!  (Przeczytany 27747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #60 : 2003-10-30, 21:06 »
Cytat: Asinka 22

W zeszłym roku koleżanka straciła palca na Hubertusie, jest po 3 operacjach - obcieli jej go zupełnie. Również w zeszłym roku laska wylądowała w szpitalu, dwa lata temu kolega. Nie wspominając już o selekcji koni.

kotku, to świadczy albo o diabelnym fatum nad stajnią albo o [bardzo przepraszam, nie chce nikogo urazić] o głupocie biorących w nim udział, zawsze może sie cos stać, koń z natury rzeczy jest zwierzęciem wypadkowym zawsze można bawic sie świetnie, ale rozsądnie, tylko do tego tzreba byc dobrym jeźdźcem... dlatego zawsze optowałam za wyłączeniem 'młodych jeźdźców' z tej zabawy i organizowania im np. WUJa... im wiecej koni i przestrzeni tym bardziej niebezpiecznie...

Cytuj

Ludzi którzy uważają tak jak Milkiwaj  ("można się wyszaleć") powinno się puszczać na Hubertusy, ale szukane !!!


lubię poszaleć, ale mysle przy tym... przede wszystkim myśle o koniu...
przerazaja mnie ludzie którzy sie popisują często w nieprzyjemny sposób dla konia...
bo przeciez można szaleć i SZALEĆ...
wszystko opiera się na metalności ludzi i dlatego wole hubertyze znanymi ludźmi, którzy przestrzegają 'praw fizyki' i na gonitwie nie panuje wolna amerykanka
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #61 : 2003-10-31, 19:03 »
To msuiało strasznie wyglądać, k cian ;( ja jeszcze nie widziałma gonitwy na własne oczy. Moaj koleżnaka była na huebrtusie i była lisem. jedeń koń poniosł, drugi poszedł na nim,Jedna osoba zrezygnowała na początku i wyskoczyła  z siodła hehe :P to było nieodpowiedzialne ale to taka stajnia jest. W ogóle pojechali w obce miejsce, konie nie widziały tego miejsca nigdy wcześniej i w ogóle :/ Dlatego tam już nie jeżdżę.
Zapisane

Noc

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #62 : 2003-10-31, 21:30 »
biedny koń i biedna devila :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

HUBERTUS!!!!
« Odpowiedz #62 : 2003-10-31, 21:30 »

Ritka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #63 : 2003-11-01, 12:52 »
Wg mnie hubertusy nie są złe... Jeśli ganiają się normalni i trzeźwi, ale z tradysją zawsze trzeba łyknąć. U mnie byo spokojnie, ale lis miał tak zwrotnego konia, że byśmy się pozabijali, a nie złapali :D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #64 : 2003-11-01, 13:15 »
Można szaleć z głowa, jezeli robi sie coś z głowa można uniknac wypadku. A jezeli wszyscy tak robia to hubertus moze byc naprawde fajna zabawa bez zadnych nieszczesc.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Wiedźma

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #65 : 2003-11-01, 18:55 »
Agakonik-otoz to!!!   :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #66 : 2003-11-01, 19:42 »
:)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #67 : 2003-11-02, 12:45 »
szalec tez trzeba umiec... No na moim hubercie szalenstwo moze i było, ale bez przesady...kazdy chyba wie na jakie szalenstwo go stac...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #68 : 2003-11-02, 12:47 »
no a raczej na ile moze sobie pozwolic, zeby nie zrobic konikowi ani sobie krzywdy... trzeba wyczuc granice
Zapisane

Forum Zwierzaki

HUBERTUS!!!!
« Odpowiedz #68 : 2003-11-02, 12:47 »

Ritka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #69 : 2003-11-02, 14:45 »
mi sie tam hubertusy podobają :) Zauważyliście, ż wypadki najczęściej zdarzają się niewyżytym starszym facetom po piwku? :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #70 : 2003-11-02, 18:23 »
hehe  8) ... no niby tak... ale nie zawsze ;)
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #71 : 2003-11-02, 19:16 »
Przykłady z Hubertusów dałam z trzech różnych stajni i dotyczyły osób dobrze jeżdżących, które ucierpiały przez głupotę innych narwańców. Zupełni inaczej będzie jechał właściciel na swoim koniu, a zupełnie ktoś na pożyczonym.

Oby wszyscy startujący w hubertusach mieli takie podejście jak K_cian to by było rewelacyjnie. Tak a`propos był ktoś z Was kiedykolwiek na Hubertusie na Błoniach Krakowskich ?!? Albo inaczej - widział ktoś te same Błonia w zwykły dzień, czego można się tam spodziewać ?!? Moje gratulacje dla tego typu organizatorów  :grr:

Milki i proszę nie mów do mnie "kotku"  ;)
Zapisane

Ritka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #72 : 2003-11-02, 19:28 »
A we Wrocku, na partynicach tylko szukany i skakany... aaa.. i ganiany też, ale dla dzieci na kucykach :) Więc spoko..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #73 : 2003-11-02, 21:40 »
U mnie w Poznaniu to ne wiem jak jest. na razie się tm nie interesują bo nie wiadomo czy to mi się kiedykolwiek przyda ;(
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #74 : 2003-11-03, 08:51 »
w sumie u nas sporo osob sie sypalo..bez piwka jeszcze ;) ale coz... ja wycofalam sie ze wzgledu na konia,po pierwsze niedawno wyszlo podejrzenie ze ma chore serce a po drugie tak jak mowilam....to byl jego pierwszy taki wyjazd,wszystko bylo nowe,tyle koni,taki ruch,zamieszanie...wszystkie sie scigaja...a ze maambicje....przy jego zachowaniu gdybym pozwolila mu sie rozpedzac i scigala z innymi stracilabym kontrole na 100% za dobrze go znam a wtedy o wypadek nie trudno,pokrecilismy sie na obrzezach gdzies bez proby lapania lisa i tez swietnie sie bawilismy

a devila i jupa...magda przyjechala tylko ze wzgledu na namowy organizatorki i wlasciciela konia,nie chciala jechac,jupe oszczedzala,byla lisem w pierwszej gonitwie,potem juz raczej sie nie scigala za bardzo w dwuch kolejnych gonitwach,wracala tez na spokojnie i zdecydowanie byla trzezwa.......a jak widac tak tragiczny wypadek i tak mial miejsce  :(

Forum Zwierzaki

HUBERTUS!!!!
« Odpowiedz #74 : 2003-11-03, 08:51 »

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #75 : 2003-11-03, 19:22 »
piwo pzred hubertem??? tego jeszcze nie widziałam... po tak...
facet u nas w stajni otworzył kiedyś dwa naprzeciwległe boksy swoich  Bosmana i Arki i kazal sie konikom całować.... :D

dobrze juz nie bedę... ale taki ładny kotteczek na emblemacie :roll:
Zapisane

Ritka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #76 : 2003-11-03, 19:52 »
eh, czemu od ee.. dawna napisała coś tylko milkiwaj?! Ja tu siedze i sie nudze, a wy se jaja robicie :) :lol:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #77 : 2003-11-03, 20:15 »
milki rozne dziwne rzeczy byly na hbercie po,ludzie sie tak zleli co po niektorzy ze o mamo,szkoda slow,ale i w trakcie bywa ze ktos se chlapnie dla rozluznienia ze tak powiem,jak potrafia po kielichu jechac zawody i to z dobrymi miejscami?wiec dlaczego nie przed hubertem?a zdaje misie ze widzialam osobnika z deka tego...choc moge sie mylic,moze pil co innego ;)

a w czasie imprezy po byly takie kwiatki jak wjazd na oklep w okolicach polnocy na srodek sali przez waski korytarzyk na koniu odzianym jedynie w sam kantar-no comments poprostu :P ciekawi mnie tylko kto zebral tego kloca ktorego zostawil po sobie na sali

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #78 : 2003-11-03, 20:33 »
hiehie :)
w nielepicach to na porzadku dziennym... jak na oklep w kantarze do siodkarni po pacat i w teren... albo pd daszek koło stołu bo pada... :)
ale to są hucuły nie konie... :roll:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #79 : 2003-11-09, 23:46 »
No, dzisiaj wreszcie odbyl sie hubertus u nas :)
Udalo mi sie wziac wolne w pracy, wiec bylam obecna :)
Zjechalo sie wielu znajomych, tylko 3 osoby z zewnatrz, wiec atmosfera byla swietna :)
Ofiar zadnych nie bylo. Co prawda zdarzyla sie jedna gleba w terenie-dziewczyna jezdzaca na co dzien crossy spadla z naszego huculka ;) No zdarza sie najlepszym.
Po gonitwie i oporzadzeniu koni oczywiscie ognisko z kielbaskami i grzancem :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #80 : 2003-11-10, 12:51 »
oo... to w niedziele biedactwo pracujesz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

HUBERTUS!!!!
« Odpowiedz #80 : 2003-11-10, 12:51 »

Ritka

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #81 : 2003-11-10, 16:09 »
z hucułów lądują wszyscy... Ja spadłam 2 razy w ciągu godziny (nie było ani skoków ani galopów jeszcze heheh)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #82 : 2003-11-10, 17:06 »
No ale te nasze huculy nie sa takie wredne, zeby wszyscy z nich lecieli... Ale zdarzyc sie moze.

Milkiwaj, niestety pracuje swiatek, piatek i niedziela, ale mam 1-2 dni w tygodniu wolne, tylko trzeba sie dogadac ze zmienniczkami, zeby miec wolne akurat wtedy, kiedy by sie chcialo ;)
Zapisane

awangarda

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #83 : 2003-11-10, 17:33 »
hyhyh ja niebylam na rzadnym hubertusie bo mi qnbie nieprzywiezli jeszcze.... ale na niektorych hubertusach to faktycznie duzo wypadkow,....:(
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #84 : 2003-11-10, 20:00 »
w Nielepicach jest hucułek Likwor... w terenie idelany na maneżu bez bata prawie idelany... ale wystarczyło skarcić za jego jakikolwiek wymysł... uhh... ja sfrunęłam tylko trzy razy, chociaż zrobił to tak szybko, że nawet nie wiedziałam kiedy  :?: ...
ale rekord pobiła instruktorka która spadła 12 razy i za każdy razem wsiadała ze słowami "ja ci pokaże"  :lol: , a  wsiadła na niego bo dziewczynie stanął i się nie chciał ruszyć...  ;)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #85 : 2003-11-11, 16:34 »
to konik swietny... :D...

"ja ci pokaze"- to w koncu mu nie pokazała... ;)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #86 : 2003-11-11, 22:03 »
pokazała, za 13 razem wysiedziała... po czym oddała konia dziewczynie do stepowania...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #87 : 2003-11-11, 22:22 »
No pokazala mu jak sie upada  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

HUBERTUS!!!!
« Odpowiedz #87 : 2003-11-11, 22:22 »

milkiwaj

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #88 : 2003-11-11, 22:58 »
ale tak to konik cacy :)
taki śliczniutki srokaty, skoczny :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
HUBERTUS!!!!
« Odpowiedź #89 : 2003-11-12, 12:58 »
a mi najbardziej zawsze szkoda koni bo jak pijany facet wsiada i jedzie na hubertusa to jestem pewna że prędzej zabije sie  (niestety) koń niż on :cry:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 32 zapytaniami.