Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 6 weidera  (Przeczytany 8817 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lili1000

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
6 weidera
« : 2008-08-02, 11:12 »
kto z was wykonywał te cwiczenia? jaki efekt daja? czy jak dotrwam do konca to bede miała "kaloryferek"?
bo ja wczoraj zaczelam i juz dzisiaj troche bola mnie miesnie brzucha. polecacie je czy raczej nie? bo mnie martwi troche ta monotonnia. kto z was tez sie z tym zmaga?
Zapisane
:)

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #1 : 2008-08-03, 00:53 »
ja jestem na 32 dniu, efekty nawet zadowalające. jedyne co mi sie nie podoba to to że a6w bardziej angażuje górne miesnie brzucha, z dołem jest słabo....imo 8 minut z abs jest lepsze od a6w

edit: efekty ;) -http://www.sfd.pl/a6w_efekty%3A_%21%21%21%21-t423497.html
Zapisane

lili1000

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #2 : 2008-08-03, 11:29 »
ehhh faktycznie efekty zadawalajaca. mnie by taki efekt zadowolił napewno. to twoj brzuch, tak?  ja sie zastanawiam co dalej jak juz zrobie cały "zestaw". czy wtedy zaczyna sie od nowa? czy moze wystarcza juz zwykle brzuszki?
a mięśnie brzucha cie bolaly i mimo wszystko robisz?
Zapisane
:)

Forum Zwierzaki

Odp: 6 weidera
« Odpowiedz #2 : 2008-08-03, 11:29 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #3 : 2008-08-03, 18:01 »
to twoj brzuch, tak? 
nie ja mam troche lepszy dół brzucha :P
ja sie zastanawiam co dalej jak juz zrobie cały "zestaw". czy wtedy zaczyna sie od nowa? czy
a6w spala tłuszcz i delikatnie rzeźbi mięsnie, po skończeńu cyklu powinno sie zacząć normalny trening brzucha (najlapiej 3-4 razy na tydzień)
a mięśnie brzucha cie bolaly i mimo wszystko robisz?
podstawowa zasada kulturystyczna-no pain, no gain ;)
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #4 : 2008-08-13, 00:46 »
Zapisane

lili1000

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #5 : 2008-08-13, 12:11 »
dzieki, za link- mam taki sam
i korzystam z niego :) u mnie jutro mija 2 tydzien. jakos daje rade, zakwasow nie mam w ogole, a efekty juz zaczyna byc widac. mam nadzieje ze dotrwam do konca, bo juz mi sie tak bardzo nie chce....
Zapisane
:)

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #6 : 2008-10-09, 15:02 »
skonyczylas??? i jak efekty?
Zapisane

lili1000

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #7 : 2008-10-12, 13:05 »
jasne ze skonczylam, charowałam jak wół.:)  Co prawda myślałam że efekty będą bardziej widoczne. Mam twardszy brzuch, obwód mi sie zmniejszył, "oponka" sie pmniejszyła. Mięśnie są trochę widoczne, ale tylko jak napnę brzuch. Teraz troche sie zaniedbuje ale po prostu nie mam czasu na ćwiczenia. W wakacje miałam go dużo więcej...
Zapisane
:)

Hans

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #8 : 2015-08-12, 13:43 »
Cześć.

Ogólnie co do 6stki trenowałem, skończyłem nawet i prawdę mówiąc nie polecam.
Efekty są oczywiście, każdy je zobaczy ponieważ jeśli wcześniej nie wykonywało się ćwiczeń brzucha to każdy ruch, który je angażuje prowadzi do tego, że jakoś one wyglądają.

Rzeźbić ćwiczenie nie rzeźbi mięśni ponieważ jedyny sposób na rzeźbę brzucha to spalenie tłuszczu, także jak to się mówi sześciopak robimy w kuchni i podczas biegania oraz wszelkich treningów cardio.

A dlaczego nie polecam 6stki? Dlatego, że obciąża ona strasznie kręgosłup. Szczególnie ostatnie ćwiczenia.
A po co niszczyć tak ważny element naszego ciała z powodu chęci ładnego brzucha?
Polecam inne ćwiczenia, które dają podobne lub nawet lepsze efekty.
Unoszenie nóg na drążku, spięcia brzucha, unoszenie nóg w leżeniu, deseczka i wiele wiele innych, które nie obciążają kręgosłupa.

I oczywiście dieta. Produkty light, woda mineralna, sporo białka i ograniczenie słodyczy(wiem że trudne, ale warto). Według mnie najlepiej liczyć kalorie. W internecie dostępnych jest wiele kalkulatorów.

Wiem, że stary temat, ale zostawiam tą informację dla wszystkich, którzy chcieli by zacząć ćwiczyć A6W.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: 6 weidera
« Odpowiedz #8 : 2015-08-12, 13:43 »

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: 6 weidera
« Odpowiedź #9 : 2015-10-01, 20:27 »
u mnie nie dały efektu ;/
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 28 zapytaniami.