Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Gdy jesteście chorzy  (Przeczytany 4970 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hipcio5

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« : 2005-02-02, 20:30 »
Mam pytanie. Co robicie gdy jesteście chorzy? Ja teraz od dwóch dni do szkoły nie chodzę, nudzę się. Jedyne co robię to czytam posty na tym forum. Tylko to mnie nie nudzi. A poza tym nic innego nie chce mi się w ogóle robić. :(  :(  :(  :( Jak tak dalej pójdzie to chyba zaraz  :-x
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #1 : 2005-02-02, 20:57 »
oj duzo rzeczy. jak jestem baardzo chora to spie  :P  a jak nie to siedze w necie, slucham muzy tancze  :P wydzwaniam do znajomych , gram na kompie... no duzo rzeczy robie ale na pewno sie nie nudze  :wink:
Zapisane

golden

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #2 : 2005-02-02, 21:00 »
ja zazwyczaj spię.. bo choroba to dla mnie jedyny czas kiedy moge sie porządnie wyspać na porządnie wypocząc...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedz #2 : 2005-02-02, 21:00 »

pola

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #3 : 2005-02-02, 21:01 »
ja tam sie nigdy nie nudze jak jestem chora :P
śpię do 13, siadam przy kompie instaluję jakieś stare gierki, przeglądam neta, robię szablony... :P
ogólnie robię to na co chodząc do szkoły nie mam czasu :;d:
 :wink:
Zapisane

hipcio5

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #4 : 2005-02-02, 21:01 »
Spróbuję waszych sposobów, ale na tańczenie nie mam siły.  :?
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #5 : 2005-02-02, 21:45 »
ja przede wszystkim śpie :) A jak już sie wyśpie (:P) to ide do salonu wlaze pod kocyk i ogladam bajki^^ Najlepiej jest,jak leci Atmowa 60-siątka ^^
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #6 : 2005-02-02, 21:57 »
jak ja jestem chora to leżę zdechnięta na wyrku i nawet nie myślę o wstawaniu  :roll:  a co dopiero o nudzeniu się
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #7 : 2005-02-02, 22:13 »
Zależy od tego jakie mam samopoczucie.  ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #8 : 2005-02-02, 22:43 »
najczęściej śpię, czytam książki, słucham muzyki albo myślę (taaak, dziwne, nie? :P). A jak czuję się już dobrze, to oczywiście siedzę przed komputerem i się nudzę :P.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedz #8 : 2005-02-02, 22:43 »

Jaśka

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #9 : 2005-02-03, 09:01 »
Cytat: hipcio5
Spróbuję waszych sposobów, ale na tańczenie nie mam siły.  :?

 :lol: ja tancze jak jestem lzej chora... Ale wiadomo dziewczyna bardziej lubi tanczyc niz chlopak  :P
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #10 : 2005-02-03, 09:41 »
Ja to tam siem nigdy nie nudze ;) łaże po forach, w ostateczności jakiś czat ;) alee czaty nuudne siem robią :?
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #11 : 2005-02-03, 09:49 »
Gdy jestem chora to prawie caly dzien jestem w necie ;) Ale tez ogladam bajki w telewizji :P no i takie tam :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #12 : 2005-02-03, 12:02 »
książki, książki i jeszcze raz książki. rzecz w tym, ze ja nie choruję, ale raz na jakiś czas robie sobie dni relaksu i wtedy nie wychodzą z łóżka i tylko czytam... niesamowicie odpręża
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #13 : 2005-02-03, 12:45 »
Właśnie mam okazję chorować  :mrblue: ... Dużo śpię, czytam książki, szperam w necie.. nie nudzę się  :wink:
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #14 : 2005-02-03, 13:06 »
jak jestem chora (ale bardzo) to śpie od 02:00 do 16:00 na  lub od 22:00 do 13:00........teraz choruje to sobie śpie bardo długo , oglądam MTV lub Fox Kids ( :P ) przy tym zasypiam ...siedze w necie słucham muzyki itd.
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedz #14 : 2005-02-03, 13:06 »

Nicka

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #15 : 2005-02-03, 15:36 »
nudza cie nasze posty> o zesz ty :P
heh no ja  plote bransoletki, i jeszcze plote, i ciagle plote, z przerwami na pocile... isedze na forum, pisze jakies tam wiersziki... i wogole oc mi do lgowy przyjdzie... oj wiele rzeczy :P  iNIGDysie nie nudze :wink:
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #16 : 2005-02-03, 15:39 »
ehh ja tez jestem chora :( i caly czas sie nudze :( spie do 12 jem sniadanie, biore lekarstwa,ogladam tv ,a potem siadam do kompa i siedzie do konca dnia ;)
a ja sa ludki na skype do gadam z mini ;)
Zapisane

whiper

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #17 : 2005-02-03, 15:49 »
zajmuję się Naomi, internetem, książkami, spaniem... i tyle  :P
Zapisane

Nicka

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #18 : 2005-02-03, 15:56 »
cuz za zajecia ambitne :P :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #19 : 2005-02-03, 16:24 »
Przede wszystkim próbuję się wyspać ;) . I czytam książki. Baaaaaaardzo dużo książek :wink: . Siedzę też w necie i oglądam telewizję, jak jest coś fajnego. I prowadzę godzinne rozmowy telefoniczne :P .
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #20 : 2005-02-03, 17:47 »
siedze przy kompie i spie

Forum Zwierzaki

Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedz #20 : 2005-02-03, 17:47 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #21 : 2005-02-03, 17:59 »
No a ja właśnie teraz jestem chora ....  :(  I właściwie jedynym ratunkiem przed nudą jest kochane Forum Zwierzaki  :cmokkk:  :cmok:  No jeszcze czytam książki , oglądam bajeczki ( :;d: ) i kombinuję , co by tu jeszcze ugotowac ... Tylko , że prawie nigdy nowa potrawa nie dochodzi do skutku .
Zapisane

Raven

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #22 : 2005-02-03, 18:07 »
Też jestem teraz chora... I co? Tylko na kilka minut wchodzę do neta, a tak to cały czas się czegoś uczę...  :roll: W ciągu ostatnich kilku dni miałam "przyjemnośc" uczyć się chemii - hybrydyzacji, elektroujemności itp.... Jak ja tu czytam:
Cytuj

no ja plote bransoletki, i jeszcze plote, i ciagle plote, z przerwami na pocile... isedze na forum, pisze jakies tam wiersziki...

Cytuj

siedze w necie, slucham muzy tancze  wydzwaniam do znajomych , gram na kompie...

to no comments... :cry:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #23 : 2005-02-03, 18:46 »
Ja tylko czytam non stop. Jak jestem chora to nie daję rady patrzeć w TV i komputer, tak samo jak się uczyć. Nie dzwonię do nikogo, bo nie mam wtedy ochoty z nikim rozmawiać. Jak nie mam co czytać to jęczę i się nudzę, wszystkich błagam żeby zadzwonili do cioci (pracuje w bibliotece) i złożyli mi parę zamówień. Pewnie bym też spała z tym, że mam problemy z zasypianiem nawet w nocy, a co dopiero w dzień, jeszcze jak mnie wszystko boli. Oczywiście opisałam co robię, jak to taka choroba porządna a nie taka marna (na którą zresztą już nie mogę sobie pozwolić)
Zapisane

hipcio5

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #24 : 2005-02-03, 18:48 »
Cytuj

nudza cie nasze posty> o zesz ty


Akurat to są jesyne rzeczy, które mnie nie nudzą. Prawie cały dzień siedzę na forum, albo oglądam telewizję. Ale TV też mnie ostatnio nudzi. Forum rulez!!!

P.S Też plotę bransoletki, tzn. uczę się dopiero.
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #25 : 2005-02-03, 19:04 »
ja jak jestem chora to zazwyczja siedzie albo przy kompie albo tv oglądam, czytam ksiązki wymyślam rozne dziwne zajecia :P jak sie lepiej czuje to pokoj sprzątam :P plotę różne dziwne rzeczy, słucham muzy
jak natomiast czuję się beznadziejnie to leżę pod kołdrą na kanapie i oglądam tv ponieważ nie umiem spać w ciągu dnia a już wieeele razy probowalam zasypiac  :lol:
ogólem to robię przede wszystkim to na oc nie mam czasu gdy chodzę do szkoły ;)
Zapisane

kraksa

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #26 : 2005-02-03, 19:05 »
ja śpię ile wlezie  :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #27 : 2005-02-03, 19:31 »
Akurat jestem chora...  :?
Po porstu yję jak zwykle - chodze do skzoły, na dodatkowe zajęcia, oddycham, śpię, jem ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedz #27 : 2005-02-03, 19:31 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #28 : 2005-02-03, 19:32 »
A ja właśnie jestem drugi tydzień chora :P  Wstaje o 11...o 12 jem sniadanie. Troche oglądam telewizji, siedze przed kompem, plote meksykanki, filfuny...I jednak troche sie nudze :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Gopi

  • Gość
Gdy jesteście chorzy
« Odpowiedź #29 : 2005-02-03, 19:44 »
Kasiu, ja też się powoli właśnie odzwyczajam od chorowania w domu, buu, ja chcę z powrotem do gimnazjum :cry: :P
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 27 zapytaniami.