Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: FZ!!!!!!!!  (Przeczytany 1001 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Misty.K

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« : 2005-02-28, 21:17 »
Ja chcę "stare" Forum Zwierzaki!!!!!!!!
Kto mnie popiera??????????
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-02-28, 21:22 »
Ja cię popieram, w tej chwili jest "prosektoeyjna atmosfera" przez ten ochydny błekit, zrobilo się strasznie obco... mimo że większosc pozostała podobna do tego co było, to te kolory są ochydne... i strasznie wolno strona chodzi...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

*Antek*

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-02-28, 21:23 »
Misty.K no ja :) ale jeden temacik jest jush w administracji :P http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=16622&postdays=0&postorder=asc&start=0     :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

FZ!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-02-28, 21:23 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-02-28, 21:27 »
Ja Cię popieram ! :)
Zapisane

*Antek*

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-02-28, 21:32 »
Powiem szczerze ten niebieski jest okropny ! oczy mnie jush bolą od tego koloru :( ja kce poprzednie forum :( takie zielone i cieple :( kochalam je ( teraz tez je kocham ale ie z tym kolorem ) pozdro ludzie :)
no ale mam nadzieje ze nasze stare FZ wroci :D
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-02-28, 21:34 »
LUDZIE PRZESTANCIE !! ILE MOZNA ?!
Mozecie sobie chcieć, ważne ze w ogole zyje !! Ja bym na miejscu admina już w ogole wylaczyla to forum, zebyscie nie marudzili !! To nie jest wymysł Xeita, tylko PRZYMUS !! MUSI TAK BYĆ, żeby forum zylo !! No ile mozna powtarzac.. Jak jestescie tacy madrzy to sami naprawcie.. :|
Zapisane

Jaśka

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-02-28, 21:41 »
Cytat: VioaoiV
LUDZIE PRZESTANCIE !! ILE MOZNA ?!
Mozecie sobie chcieć, ważne ze w ogole zyje !! Ja bym na miejscu admina już w ogole wylaczyla to forum, zebyscie nie marudzili !! To nie jest wymysł Xeita, tylko PRZYMUS !! MUSI TAK BYĆ, żeby forum zylo !! No ile mozna powtarzac.. Jak jestescie tacy madrzy to sami naprawcie.. :|

Dokładnie  :roll:
A pozatym jest wiecej fajnych, nowych opcji  :wink:
Zapisane

*Antek*

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2005-02-28, 21:45 »
Ja doceniam Xeitego i to w 100 % wieze w niego :wink: ale chyba kazdy ma prawo do powiedzenia swojego zdania :roll:
i mam eilka nadzieje ze Xeitemu uda sie wrocic dawne forum :wink: gdybym umiala to bym z checia mu pomagla, ale niestety nie potrafie nie znam sie na tym :roll:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2005-02-28, 21:50 »
a mi sie to nawet podoba (szkodda tylkoze bannerka nie ma), lubie niebieski kolor a kazdemu troche zmien potrzebne heh ::P: Mi sie podoba, ale jak bedzie zielone tez bedzie ok :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

FZ!!!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2005-02-28, 21:50 »

ssgosiass

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 : 2005-02-28, 21:53 »
Vio, a czemu musiala byc przeprowadzana ta super zmiana? :| mi sie nie podoba :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 : 2005-02-28, 21:57 »
jeśli musi tak być żeby forum żyło, to jest w porządku - bo np. na psy.pl "uszczesliwiono nas" na siłe... podobnie na innym które nota bene zostało przez kilkanaście osób opuszczone po tym jak modzi wprowadzili samowolkę (kasowali co popadło i na topiku dostępnym tylko dla modów obgadywali użytkowników)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 : 2005-02-28, 22:18 »
Cytuj
Vio, a czemu musiala byc przeprowadzana ta super zmiana?  mi sie nie podoba


Nie musi Ci sie podobać..
Ważne że działa.

Nie mogło być zielone, bo sie psuło !!
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 : 2005-02-28, 22:25 »
no ok..wiem ze nie musimi siem podobac, ale mam pyt. dlaczego byla zmiana...hehno ale szkoda...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
FZ!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 : 2005-02-28, 22:27 »
Taki temat juz jest w administracji. Czy naprawde juz o niczym innym nie potarficie rozmawiac? :/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 24 zapytaniami.