Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Próbki karm dla kotów  (Przeczytany 8939 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pola25

  • Gość
Próbki karm dla kotów
« : 2007-09-07, 22:26 »
Witam
Jestem tutaj nowa więc na początku pragnę się przywitać i przedstawić.
Jestem właścicieklą dwóch kochanych kocich panienek ,ktore są tak zazdrosne o innych domownikow ,że jeśli tylko zobaczą iz komuś Dużemu poświęcam zbyt wiele uwagi od razu przypominają się głośnym miałczeniem i skokiem na kolanka czy ocieraniem się o nogi :) niemniej są to urocze koteczki , zawsze chętne do zabawy czy głaskania.
kotki to prawdziwe żarłoki więc kupuję im zawsze karmy w większych pakach (15 kg i 20 kg).
Niestety gust im się bardzo szybko zmienia i raz nawet taką paką karmy nowo zakupionej  musiałam rozkarmić koty podwórkowe :)
Więc zanim coś kupuję pragnę sprawdzić czy karma by była dla nich dobra ,i czy by im zasmakowała.
Pomyślałam sobie czy ktoś z Was pisał kiedyś do firm dystrybujących karmy o możliwośc przysłania jakiejś próbki chociażby jednej albo cuś :)
Jak tak to  to do jakich firm i czy przyszły odpowiedzi pozytywnie rozpatrzone :P
 Pozdrawiam kociarzy serdecznie!
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #1 : 2007-09-07, 23:30 »
Witaj,
Firmy raczej nie wysyają probek. Zapytaj w wiekszych sklepach zoologicznych, tam na pewno coś mają.Ja dostałam probki puriny i acany(będąc na wakacjach w  trojmieście).Można także kupować karme na wagę, wtedy możesz wziąc troszkę na sprobowanie dla swoich kotek.
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Pola25

  • Gość
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #2 : 2007-09-07, 23:43 »
Witaj,
Firmy raczej nie wysyają probek. Zapytaj w wiekszych sklepach zoologicznych, tam na pewno coś mają.Ja dostałam probki puriny i acany(będąc na wakacjach w  trojmieście).Można także kupować karme na wagę, wtedy możesz wziąc troszkę na sprobowanie dla swoich kotek.

Skoro tak to  napewno popytam w sklepie .
rzeczywiście nigdy nie pytałam o probki przy zakupie karmy :P
dziękuję za odpowiedź!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedz #2 : 2007-09-07, 23:43 »

agamika

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2290
    • WWW
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #3 : 2007-09-07, 23:47 »
ja kiedys dostałam od weta, próbki psiej karmy.
Zapisane
Stanisław Lem na krótko przed swoją śmiercią powiedział: "dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów"...

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #4 : 2007-09-10, 20:58 »
ja się pytalam weta i miał tylko na sprzedarz :/
są też mniejsze opakowania drożej wychodzą ale jeśli chcesz sprawdzić czy będzie smakować. ja dostałam tylko próbki od wiskacza ale nie polecam tej karmy, pisałam do jakieś firmy ale nic nie odpisała :(
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Paczus

  • Gość
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #5 : 2007-09-16, 00:15 »
Witam wszystkich:)

Jestem nowym użytkownikiem. Ten temat wątku wydaje mi się najodpowiednieszy na moje pytanie.  Mój kot ma 10 lat, rasa rosyjski-niebieski. Jego karma to puryna dla dorosłych kotów, kastratów. Moje pytanie brzmi: czy są jakies  specjalne karmy dla kotów "seniorów"? czy wogóle powinnam mu zmieniać karme z tego powodu, że jest coraz starszy?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #6 : 2007-09-16, 08:10 »
oj, sa karmy dla seniorow, sa... i to o niebo lepszych firm niz purina (hills, royal canin)

I tak - powiniees zaczac zmieniac karme. Karmienie odpowiednia karma czesto pozwala uniknac problemow z pecherzem moczowym (kamienie) i nerkami.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Próbki karm dla kotów
« Odpowiedź #7 : 2007-09-16, 12:08 »
a czy jak wysterylizuje kota to musi dostawać karme dla kastratów? dziś lub jutro kupie z animalia.pl karma Orijen i nie wiem czy moze byc bo chce kotke zaniedługo kastrować
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 25 zapytaniami.