Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowa sucha karma PROFILUM  (Przeczytany 4941 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aisza

  • *
  • Wiadomości: 13
Nowa sucha karma PROFILUM
« : 2008-05-11, 12:15 »
Na rynku pojawiła się nowa karma firmy WALTHAM o nazwie PROFILUM.Dostałam na próbkę i moja wybredna kocica wcina jak szalona.Kupiłam jej Orijen ale skończyło się tylko na powąchaniu i Acane-je bo musi i to tylko light,bo innej w ogóle nie ruszy...Podejrzewam,że moja kocica woli "śmierdzące" karmy a Orijen i Acana prawie nie mają zapachu...Chętnie bym zmieniła karmę.Nie wiem tylko czy warto kupować to Profilum,bo to jednak firma whiskasa itp.Może ktoś się bardziej orientuje.Albo może ktoś mi poleci jakąś lepszą "intensywnie pachnącą" karmę?;-)Podaję skład dla kotów dorosłych.
SKŁADNIKI:
Suszone odtłuszczone białko zwierzęce (min.24% z kurczaka),Białko kukurydziane,Kukurydza,Tłuszcz drobiowy,Hydrolizowane białko drobiowe,Celuloza,Suszona pulpa buraczana,Sole mineralne,Sól,Sproszkowana,suszona wątroba,Drożdże browarnicze,Olej słonecznikowy, Inulina,Chlorek choliny,Proszek pomidorowy,Mączka z nagietka.

ANALIZA: (%)
Białko ogólne 41.1,Oleje i tłuszcze surowe 16.0,Popiół surowy 7.0,Włókno surowe 5.0,Wilgotność 8.0,Wapń 1.0,Forfor 1.0,Magnez 0.1,NNKT(omega 6 i omega 3)3.5,Bezazotowe związki wyciągowe (BNW):23%,Energia metaboliczna na 100g produktu:1527 kj/(365kcal)

DODATKI:Witamina A 17000IU/kg,Witamina D3 1700IU/kg, WItamina C 200mg/kg, Witamina E 500mg/kg, Tauryna 2000mg/kg,Miedź 12mg/kg jako siarczan miedzi, Cynk 220mg/kg, Mangan 45mg/kg,Jod 3.5mg/kg.Nie zawiera sztucznych aromatów ani barwników.Zawiera przeciwutleniacze i konserwanty zaaprobowane przez Unię Europejską.

Aha,karma ma jeszcze składniki odkłaczające,na zdrowe zęby,sierść,jelita i drogi moczowe.Przynajmniej tak pisze...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Nowa sucha karma PROFILUM
« Odpowiedź #1 : 2008-05-11, 19:43 »
spotkałam sie z nia, ale mnie nie przekonała. kot dalej je orijen
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

aisza

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Nowa sucha karma PROFILUM
« Odpowiedź #2 : 2008-05-14, 18:05 »
Jakby  mój kot zechciał jeść Orijen to też bym nie zamieniała na inną.:)No właśnie czy Wasze koty jedzą tą samą karmę latami i nie marudzą?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nowa sucha karma PROFILUM
« Odpowiedz #2 : 2008-05-14, 18:05 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nowa sucha karma PROFILUM
« Odpowiedź #3 : 2008-05-16, 09:42 »
mojemu kotu wyjątkowo zasmakowała. Nie wiem tylko czy jakbym kupiła więcej to czy nie znudziłaby mu się. On tylko nutro choice jada i czasem bozite w puszce. Nic więcej. :roll: taki wybredny jest.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 25 zapytaniami.