Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie polecam tego shitu!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 3017 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pies

  • *
  • Wiadomości: 6
    • WWW
Nie polecam tego shitu!!!!!!!!!!!
« : 2011-09-09, 19:42 »



Karmę tę można kupić w lidlu za taniochę.Ale to zwykły shit.Kiedy daliśmy to coś kotu(który nie żyje),to miał sraczkę i był wykończony.Wyglądał jak śmierć na chorągwii.Nie polecam więc kupować tego guwna :lol::lol::lol: Kiedyś dałem mu też whiskas i ta sama sytuacja.Wychodzi więc na to,że te wszystkie ,,super karmy odżywiające'' to badziewie.Jest tam niewiele mięsa.Reszta to aromaty,konserwanty,barwniki i inne wynalazki.Mają też te karmy chemiczne,gęste,tłuste sosy,które kotu ciężko przetrawić :motz: Nie polecam tych świństw.Mogę polecić jedynie karmę ,,teo'' dostępną w Wafelku.To nie jest świństwo.Jednak suche karmy typu kitiket to sama chemia.Wymyślają też karmy typu ,,paszteciki z wątróbką'', ,,z tuńczykiem'' itd.A prawda jest taka,że to zwykłe guwno :D :D :D :D :D :D :D :D Mieliście podobne doświadczenia z tymi ,,karmami''?















PS.SORRY ZA WAŁKOWANIE TEMATU,ALE POPRZEDNI NIE BYŁ ODWIEDZANY 120 DNI.


A kota karmimy mięsem,zupą,twarogiem,wodą,mlekiem....... karmy to drożyzna :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Nie polecam tego shitu!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2011-09-09, 19:57 »
nie , bo nie kupujemy takiego badziewia. Nie kupuj karm marketowych. Zanjdz sklep internetowy lub specjalistyczny i tam zakup odpowiednia karme. Ja, osobiscie polecam Josere , ale dobry jest tez Bosch dla kotow czyli Sanabelle , Acana, no i oczywiscie Royal Canin.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forumowicz11

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Nie polecam tego shitu!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2012-03-28, 14:35 »
Zgadzam się,nigdy nie kupujemy takiego badziewia,bo na tym mogą ucierpieć tylko nasze kotki,a tego przecież nie chcemy. Dobra karma jest niestety trochę droższa,ale wg mnie warto.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nie polecam tego shitu!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2012-03-28, 14:35 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 28 zapytaniami.