Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Samczyk czy samiczka?  (Przeczytany 10271 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lena100

  • Gość
Odp: Samczyk czy samiczka?
« Odpowiedź #30 : 2007-08-29, 23:04 »
Właściwie, to nie ma znaczenia. Kotki potrafią być wredne, a kocury uciekać z domu i nie dawać się dotknąć. Wszystko zależy od wychowania. Tylko tyle, że jeżeli to ma być kot wychodzący, to w przypadku kocura radzę wykastrować. Bo jak się tego nie zrobi można bardzo szybko go stracić, bo oni lubią się włóczyć... Z kotką mogą być problemy z rują, ale wszyscy wiemy, że w przypadku niechcianego, ze schroniska itp., dachowca najleprzym rozwiązaniem zawsze jest sterylizacja. Co do wychowania, to każdego kota można oswoić. Miałam kiedyś kotkę z ulicy, która przez rok nie dawała się dotknąć. Pod koniec życia spała w łóżku, reagowała na imię i chodziła przy nodze.
Zapisane

aisza

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Samczyk czy samiczka?
« Odpowiedź #31 : 2007-08-30, 10:43 »
Jestem strasznie ciekawa jak udalo Ci sie tego dokonac???Przepraszam za brak polskich liter ale cos mi wysiadlo...:-/
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Samczyk czy samiczka?
« Odpowiedź #32 : 2007-09-02, 11:41 »
Cytuj
Kotki potrafią być wredne, a kocury uciekać z domu i nie dawać się dotknąć. Wszystko zależy od wychowania.

nie ma to jak totalna bzdura...


jesli chodzi o temat - plec nie ma wiekszego znaczenia jesli chodzi o charakter czy zachwanie. Tak czy inaczej - samiec powinien zostac wykastrowany - nie ma wtedy zapedow do znaczenia terenu i mocz nie ma az tak intensywnego zapachu, samica natomiast predzej czy pozniej powinna zsrtac wysterylizowana - ruja uu kotki to potowrnie uciazliwa sprawa - wlasciciela wykancza psychicznie ciagle miauczenie, a kotke ruja wykancza fizycznie. Natomiast podawanie hormonow daje niemalze gwarancje ropomacicza i guzow sutkow (u kotek praktycznie zawsze sa to zlosliwe nowotwory) wiec mija sie to z celem.

wychowanie kota nie ma tu praktycznie nic do rzeczy, bo jesli chodzi o wychowanie to na nauce korzystania z kuwety sie konczy - cala reszta zalezy od indywidualnego charakteru kota.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Samczyk czy samiczka?
« Odpowiedz #32 : 2007-09-02, 11:41 »

Sara12

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
Odp: Samczyk czy samiczka?
« Odpowiedź #33 : 2008-02-18, 14:21 »
W końcu no tak,charakter nie zależy od płci.Bo ja mam kota samca i on
jest nawet milusi :wink:
Zapisane

Mandarynka_xx

  • Gość
Odp: Samczyk czy samiczka?
« Odpowiedź #34 : 2008-02-24, 12:38 »
Myślę , że to zależy od płci kotków jakie masz.
Ale ja mianowicie wolę samczyki ;)
 :VoV:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 23 zapytaniami.