Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?  (Przeczytany 1057 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mdp

  • Gość
Od kiedy zaczęły się ukazywać "Kocie sprawy", zawsze czytałam każdy numer. W roku 2004 wykupiłam prenumeratę na cały rok 2005. W marcowym numerze redaktor naczelna, pani Maryla Weiss, ogłosiła swoje odejście z gazety, zapewniła jednak, że poza tym wszystko pozostanie po staremu - magazyn będzie wychodził, a prenumeratorzy otrzymają opłacone numery. Tymczasem ja nie otrzymałam nic. Numeru kwietniowego brak, majowego ani słychu, na czerwcowy powoli przestaję liczyć. Czuję się oszukana - nikt nie zadzwonił ani nie napisał, że zawieszono druk "Kocich spraw". O przysłowiowej uczciwości i zwrocie pieniędzy za nie wydane numery nawet nie wspomnę. Czy ktoś wie na ten temat więcej niż ja?
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #1 : 2005-06-06, 19:02 »
No i widzisz. Nieuczciwość ludzka nie ma granic.
A czy to nie ty zachwalałaś ostatnio tak bardzo to pisemko?
Zapisane
BC + koci podrostek

Wilczurek

  • Gość
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #2 : 2005-06-06, 19:17 »
Kocie Sprawy już nie będą wychodziły (Maryla Weiss wytłumaczyła to w czasopiśmie KOT). Ja się cieszę, że nie zamówiłam prenumeraty, a miałam ochotę na początku roku. Własnie dziwi mnie to... Normalne ogłoszenia prenumeraty, żadnego specjalnego ostatniego numeru i trach...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedz #2 : 2005-06-06, 19:17 »

Sal

  • Gość
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #3 : 2005-06-07, 08:02 »
Jak napisał Wilczurek - pisma juz nie ma na rynku. W jego miejsce pojawił sie Kot. Ale nie powinno się tak nieuczciwie traktowac prenumeratortów...
Może spróbuj złożyć jakąś reklamację? Niech ci kasę zwrócą.
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #4 : 2005-06-07, 10:51 »
Ja ostatnie "Kocie sprawy" kupiłam w wydaniu czarno- białym i tam właśnie było "pożegnanie" redaktor naczelnej. A potem za jakiś czas znalazłam gazetę "Kot", a w niej artykuł pani naczelnej z "Kocich..." "Kot" jest trochę poważniejszą gazetą niż "Kocie sprawy", ale jak narazie wychodzi, co 2 miesiące, czyli tak jak zaczynałay "Kocie..." Szkoda,że kociarze nie mają swojej stałej i ciekawej prasy :(  :roll: Trochę nie na miejscu jest wstrzymanie wydawania  "Kocich..." bez zwrotów prenumeraty,ani tym bardziej żadniej informacji. Może warto zadzwonić do redakcji "Kocich...",albo do "Kota..."
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #5 : 2005-06-07, 16:38 »
Hm, wydaje mi sie, ze maja obowiazek zwrocic kase. Tylko oczywiscie sie do tego nie kwapia... Ale to mozna spokojnie wywalczyc!
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #6 : 2005-06-07, 19:24 »
Może warto by było wykorzystać okazję i zacząć wydawać konkurencyjne czasopismo ???
Zapisane
BC + koci podrostek

mdp

  • Gość
Odp: Prenumeratorzy "Kocich spraw" wystawieni do wiatru?
« Odpowiedź #7 : 2006-05-11, 15:32 »
Jak pewnie większość osób już wie, "Kocie sprawy" wróciły z inną redakcją, innym wydawnictwem. Zaprenumerowane numery dosłali, ale więcej na prenumeratę nie dam się namówić. Zresztą poziom pisma - bez p. Weiss - nie do końca mi odpowiada. Tyle aktualności. Acha - to nie ja zachwalałam "Kocie sprawy", ale w pierwotnej wersji były warte komplementów.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 23 zapytaniami.