Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Zakryta kuweta  (Przeczytany 8643 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate8828

  • Gość
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #30 : 2006-01-27, 16:01 »

kończąc na niewłasciwym karmieniu kotów suchą  karmą co im ogromnie szkodzi, a co chyba większoć ludzi tu robi.  :(

Mam tylko nadzieję, że za parę lat i tutaj się co¶ zmieni...

- Ewa
Cytuj

Przepraszam pani Ewo, ale powiem wprost smiac mi sie chce z zacytowanego przezemnie pańskiego zdania o suchej karmie......Moja kotka je karmę firmy royal canin, a według pani tak zbilansowana karma może grozić  w czym......u weta można kupic sucha karme wszyscy polecaja sucha karme dobrej firmy. Moim zdaniem to pani nic nie wie a moja maja bardzo sobie cieszy zamknieta kuwetę i nie mam zamiaru demontowac drzwiczek do cyrkulacji powietrza służy filtr umieszczony na górze kuwety który się zmienia jakby pani nie wiedziała, każda zamknieta kuweta go ma. ......
Z pozdrowieniami Kasia i majeczka, chwalaca sobie zakrytą kuwete z drzwiczkami
« Ostatnia zmiana: 2006-01-27, 16:04 autor kate8828 »
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #31 : 2006-01-27, 21:05 »
Cytuj
nie mam zamiaru demontowac drzwiczek do cyrkulacji powietrza służy filtr umieszczony na górze kuwety który się zmienia jakby pani nie wiedziała, każda zamknieta kuweta go ma. ......

Większość kuwet ma te filtry, ale te starsze modela jeszcze ich nie mają.
Ja mam taka z filtrem, bo wybierałam z tych wiekszych, ponieważ moja kotka jest duża, ale drzwiczki zdemontowałam bo Kocia się ich narazie boi.
Zapisane
BC + koci podrostek

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #32 : 2006-01-30, 15:28 »
a moje kićki zaraz po takiej zwykłej nie nażekały na zakrytą.
Na początku nie umiały z niej wyjść a potem w niej spały  :wink:
 A teraz jak doszła i druga to zauważyłam że jedne jest na sikanie a druga na sranko :mrgreen:

co do wymieniania kuwet. Też wymieniamy co 2 dni.
A moje kotki są takie mądre że potrafią powiedzieć. Jak głodne to szuranie miseczką ( na zasadzie, jestem tak wygłodzony że muszę wylizywać pustą miskę ) albo wsadzanie do niej łapek z miną ( tu gdzie mam łapki powinno być ppapu ) a jeśli chodzi o kuwety to lecą na dywan siadają i miałczą a jak ktoś się poruszy to fru przed kuwetę i czekają na wymianę :)
« Ostatnia zmiana: 2006-01-30, 15:39 autor Dory »
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedz #32 : 2006-01-30, 15:28 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #33 : 2006-02-15, 22:13 »
Kicia, z twojego profilu wynika że masz 11 lat. Ciekawe skąd weźmiesz kasę (2000zł) na rasowego kociaka?
Pamietaj że kupując pseudorasowego za kilkaset złotych możesz mieć kota, który dorastając będzie daleki od wyglądu wymarzonej przez ciebie rasy.

Co do krytej kuwety to moja zdolniacha nawet z krytej kuwety rozsypuje żwirek.
Zapisane
BC + koci podrostek

kate8828

  • Gość
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #34 : 2006-03-03, 19:24 »
Ekoteczka niekoniecznie musi miec 2000zł, hodowcy sprzedaja 2 typy kotów i tak samo jest z psami te  na wystawy drogie i te na kolanka tańsze mozna kupic kota po wspaniałych rodzicach z rodowodem na kolanka na 700-800zł
jak nie chce go wystawiać to może kupić takiego na kolanka.
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #35 : 2006-03-03, 21:28 »
hmmm roznica nie jest az tak duza jaka przedstawiasz, a czasem nie ma jej wcale. zalezy od hodowcy. Przy ruskach to ponizej 1200 na kolanak ciezko znalezc. raczej jest 1500 i wiecej za hodowlane. mowa o dobrych sprawdzonych hodowlach
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Zakryta kuweta
« Odpowiedź #36 : 2006-03-04, 09:29 »
Hm.... no cóz w każdej hodowli jaka odwiedziłam , znam itd. jest tak, że sprzedawane sa koty na kolanka do 1000zł i powyzej 1500zł sa koty hodowlane.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 23 zapytaniami.