Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wodne zabawy  (Przeczytany 1161 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Wodne zabawy
« : 2005-12-11, 14:58 »
Czy wasze koty też mają "coś" na punkcie wody? Mój Rysiek gdy ktoś sie kompie drapie w drzwi i miauczy :lol: do tego skacze na klamke :roll: gdy już ktoś się zlituje Ryś zaglada do wanny i obserwuje wode. Chodzi na brzegu, często wpada do wody ale mu i tak to nie przeszkadza :lol: . Jeśli nie ma wody w wannie wchodzi po meblach do zlewu gdzie siedzi i czeka na odkręcenie wody. Gdy tylko zobaczy spadające krople łapie je łapkami. Kiedyś pod odkręconym kranem siedział i patrzył na nas ze zdziwieniem :P to pierwszy taki zbzikowany na punkcie wody kot. Czy wasze koty też mają takie odpały na punkcie wody? :P Aha no i Rysiek tak robi nawet gdy mu się nie chce pić :P (bo często koty robią tak aby się napić)
PS znalazłam tylko temat "Kranówka" mam nadzieje że nie popełniłam grzechu zakładając ten temat ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #1 : 2005-12-11, 20:41 »
Chyba takiego tematu jednak nie było. Napewno podobne wypowiedzi były w temacie czy koty mozna kapać.
Moja kapiele znosi cierpliwie ale ich nie lubi, a do wanny nie zagląda bo wpadła 2 razy i od tej pory nie wchodzi dobrowolnie do łazienki kiedy ktoś się kapie.
Zapisane
BC + koci podrostek

Naomi151

  • Gość
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #2 : 2005-12-11, 22:21 »
Mój boi się wody jak ognia, nawet do łazienki wchodzi niepewnie bo wie co może go tam spotkać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedz #2 : 2005-12-11, 22:21 »

kareena

  • Gość
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #3 : 2005-12-12, 10:52 »
Moje koty lazienke lubią - maja tam kuwetę :lol: A czy woda leci , czy pralka chodzi to juz im bez różnicy :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #4 : 2005-12-12, 19:37 »
mój śp Jerry kilka razy schował się za pralką i jak się kąpałam, wyszedł zza niej, siadał na brzegu wanny, zbierał łapkami pianę i zrzucał na ziemię :) wszystkie moje koty piją prosto z kranu a poza tym to moje obecne nie za bardzo kochają wodę :)
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #5 : 2005-12-22, 23:51 »
Mój kot ma wszystko gdzieś :P . I to nawet dosłownie bo kiedyś usiadł w kałurzy ( rozlała mi się woda) i nawet nie zauwarzył
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Alice_kot

  • Gość
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #6 : 2005-12-23, 11:13 »
Jak sie ktos kapie to moja Kotka tez drapie o drzwi i mialczy ;)
Ale jak jej otwieram ona wchodzi,rozglada sie,wskakuje na kibel i znow ucieka.
Wody sie tak strasznie nie boi..ale nie lubi byc pryskana albo wpadac do wanny.
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #7 : 2006-01-09, 11:03 »
Nasz kot(a raczej mojej Babci)lubi się pluskać w wodzie.Np.gdy stoi woda w dzbanku to chce do niego wskoczyć,więc Babci musi nalać trochę wody w miskę bo nie da się z Zygmuntem(tym kotem)wytrzymać ;)
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #8 : 2006-01-09, 20:57 »
Mój kot robi identycznie jak ten w temacie.....Włazi do zlewu i czeka aż ktoś mu odkręci kran. Dopóki nie odkręcisz to choćby piorun walnął -on nadal będzie stał.Nie możesz się umyć-bo kotek chce wodę.W końcu kiedy odkręcisz,woda po nim kapie,on zadowolony,czasem staje i ją spija,czasem zasypia  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedz #8 : 2006-01-09, 20:57 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #9 : 2006-01-10, 05:48 »
Mój kot robi identycznie jak ten w temacie.....Włazi do zlewu i czeka aż kto¶ mu odkręci kran. Dopóki nie odkręcisz to choćby piorun waln±ł -on nadal będzie stał.Nie możesz się umyć-bo kotek chce wodę.W końcu kiedy odkręcisz,woda po nim kapie,on zadowolony,czasem staje i j± spija,czasem zasypia :P
Kocina robi dokladnie tak samo:P tylko jeszcze lubia wode z kwiatów
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #10 : 2006-01-10, 17:20 »
Mój kot robi identycznie jak ten w temacie.....Włazi do zlewu i czeka aż ktos mu odkręci kran. Dopóki nie odkręcisz to choćby piorun walnął -on nadal będzie stał.Nie możesz się umyć-bo kotek chce wodę.W końcu kiedy odkręcisz,woda po nim kapie,on zadowolony,czasem staje i ją spija,czasem zasypia :P
Identycznie robi :P jak jest równo pod kranem odkręcam na fulla wode a on nic o__o :lol: stoi i patrzy jak mu woda po sierści spływa :P
No i lubi mokre kwaitki, zawsze w nich kopie i babra się jak dzieciuch :P
A z tego zlewu to za nic go nie wyciągniesz... jeśli już ci się uda to przenosi się na inny zlew i czeka na spadające krople, przy czym obraża się śmiertelnie na osoby które olewają jego prośby :P a nawet jak do wanny z wodą wpadnie to mu to nie przeszkadza :roll: a koty podobno nienawidzą wody... :P
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Wodne zabawy
« Odpowiedź #11 : 2006-01-11, 14:46 »
Ah,a ja myslałam ,że to tylko moja kicia jest taka dziwna....  :P
Mój nawet jak jesteś w ubikacji (ekhmmm :P) to otwiera sobie łapką drzwi,wskakuje do zlewu i miauczy.....Nie wiadomo czy pić chce z kibelka,czy ze zlewu :P :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 25 zapytaniami.