Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dzieci ktore chca kotka lub psa i obiecanki ze beda sie nad nimi opiekowac  (Przeczytany 1319 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Jak sadzicie czy ten temat pasuje to tego co jest naprawde???
Przeciez tak jest najczesciej co wy na ten ten temat sadzicie?
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
obiecanki cacanki.. w zyciu  z dziecmi roznie bywa. obiecuja, a potem nie chce im sie wychodzic na dwor z psem, nie chce sie wyczyscic kuwety, umyc miseczke... Ale trzeba zaznaczyc ze zalezyw duzej mierze  od rodzicow.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Dawid tak jest prawie zawsze, no sa przypadki kiedy dzieci sie naprawde psami zajmują, ale wiekszośc to tylko obiecywanie że tak a tak naprawde to potem cały obowiazek rodziców. I wtedy odpowiedzialni rodzice powiedzą nie a ci co rozpieszczają zgodzą sie a potem beda cierpiec przez własna nieprzymuszona głopote!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Jakbyście postudiowali psychologię dzieci to okazało by się że w wieku dziecięcym bardzo szybko traci się zainteresowanie i zwykle brakuje cierpliwości. Dzieci które siedza godzinami na d jedną zabawką zwykle trzeba leczyć bo z nimi cos nie w porzadku.
Natomiast ci rodzice są do bani którzy ulegaja zachciankom dziecka w stylu piesek lub kotek i nie biora pod uwage że potem bardzo prawdopodobne że sami będą się zwierzatkiem zajmować. Potem taki biedny zwierzak ląduje w schronisku albo w śmietniku jak pewien chomik.
Zapisane
BC + koci podrostek

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
heh... takim dobrym przykladem na utrate zainteresowania jest moja siostra - praktycznie każde zwierze (gryzonie, ptaki) które ona miewała, predzej czy pozniej stawalo sie moje - teraz kot, ktory teoretycznie jest jej zaczyna po malu stawac sie moj... (przy czym  dzieckiem juz nie jest - jest ode mnie rok starsza... a kot ma 12 lat)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Rincevind

  • Gość
moim zdaniem jest to wina rodzicow ktorzy nawet nie to ze nie chca ale ni eumieja odmowic kaprysowi dziecka.Bo w wieku małoletnim mozna nazwac to tylko zachciewajka a nie swiadomym wyborem. O odpowiedzialnosci nawt nie ma co mowic.
Zapisane

kate8828

  • Gość
 Czasem zdazają się wyjatki, zalezy jak jest dziecko wychowane i jacy sa rodzice, i od tego o jakim przedziale wiekowym dzieci rozmawiamy.....
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Mówisz do mnie? ju talking tu mi??? :P Dobra obiecałam troche rodzicom...  szczerze mówiąc chodzi tylko o kocie kąpiele ale ja zostaje przy swoich zasadach w których jest ZAKAZ KĄPANIA KOTA
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kota sie nie kapie!

Oczywiście że zdarzaja się wyjątkowe odpowiedzialne dzieci, nawet czasami bardziej niż ich rodzice, ale to wyjątki potwierdzające regułę. Oczywiście nie potępiam dzieci bo kazdym nimi jest lub był tylko niektórzy o tym zapomnieli, i to zupełnie normalne taka ciągła zmiana zainteresowań, problem w tym że nie do wszystkich rodziców to dociera.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

ESIO

  • Gość
Na początek niech zajmą się małym zwierzęciem :!!!:
Pózniej, jeśli dobrze się zajmują to zazwyczaj, zasługują na kota, czy inne bardziej wymagające zwierze :?:
Zapisane

kate8828

  • Gość
Kota się kąpie!!! Oczywiscie nie wszytskie zalezy jaka rasa ale np. persy się kąpie, pytałam się hodowcy i weterynarza, wet powiedział że co 4 meisiące żeby persy nie wytwarzały alergenów, mówie co mi wet powiedział.....
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
OK, zmieniam na: Kota się nie kapie bez powodu! ;) ale to dyskusja na inny temat.

Esio czy małe czy duże zwierze to zajmować się nim trzeba mniej więcej tyle samo i nie ma róznicy czy to małe czy duże zwierze, każde ma prawo do traktowania go godnie i stworzenia mu odpowiednich warunków.
Zapisane
BC + koci podrostek

ESIO

  • Gość
Oczywiście Ekoteczka masz racje, ale małe zwierze łatwiej jest komuś oddać, bo prędzej znajdzie się ktoś na małe niż na duże, bo zwierze  większe to większe problemy
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 24 zapytaniami.