Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY! PILNIE POSZUKUJE KOTKI KTORA SIE OKOCILA NIEDAWNO! POMOZCIE!  (Przeczytany 1047 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

V

  • Gość
Sluchajcie, dwa dni temu (1 czerwca) bezdomna kotka urodzila w ogrodku dwa kociaki. Jednak sie kompletnie nimi nie opiekowala - maluchy byly tak wyziebione i wyglodzone po tym pierwszym dniu, ze sciagnety weterynarz wiele zrobi nie mogl. Jeden kotek umarl praktycznie zaraz po interwencji, drugiego mamy w domu i robimy wszystko zeby przezyl.

Niestety proszkowe mleko i elektryczna poduszka do ogrzania to nie kocia mama, a na swoja maluch liczyc nie moze. Dlatego poszukujemy kogos, kto ma kotke w ciazy, ktora na dniach bedzie rodzic albo najdalej pare dni temu urodzila, tak zeby moznabylo dostawic jej malucha. Tylko na czas karmienia, zeby zwiekszyc jego szanse na przezycie, po tym pierwszym, najwazniejszym i najgrozniejszym okresie oczywiscie odbierzemy kotka - wiec napewno nie bedzie problemu z szukaniem domu dla kolejnego zwierzaczka. Chcemy tylko zeby kotka (bo to chyba ona) przezyla.

Pilnujemy jej na zmiane, karmimy co dwie godziny, ale wiadomo ze co prawdziwa "mamka" to nie butla. Dlatego bardzo prosze o pomoc i kontakt osoby ktore moglyby pomoc.

Mieszkamy w Bydgoszczy, wiec najlepiej to miasto i okolice, bo kotek moze nie przezyc transportu na drugi koniec kraju! POMOZCIE URATOWAC ZWIERZAKA!
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Czemu Bydgoszcz jeste tak daleko??!!Lada dzień kotka znajomej ma urodzić młode (kotka którą ja miałam mieć).
Mimo wszystko powodzenia w odchowaniu kociaka.Mam nadzieje że uda się nawet bez kotki.Mi to się niestety nie udało ;(
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

V

  • Gość
W sumie to 255 kilometrow... sluchaj, a mozesz dac znac kiedy kotka bedzie rodzic i ile bedzie miec malych? Moze jednak...? Organizacje oficjalne nie potrafia nam pomoc, pozostaje kombinowanie na wlasna reke, albo proba wlasnorecznego wykarmienia malca.
Zapisane

Forum Zwierzaki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
W pobliskich schroniskach nie mają żadnej karmiącej kotki?
Zapisane
IBDG Wrocław

V

  • Gość
IBDG: w Bydgoszczy nie, w Toruniu babsztyl chcial usypiac i sie chwalil ze oni takie to tasmowo usypiaja, w Inowroclawiu nikt nie odbiera, do Wloclawka nie znalazlem numeru :( Dzwonilem nawet do Animalsow - nie maja kotki, ale jak znajda dadza znac.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Znalazłam taki numer schroniska we Włocławku:
054 233-20-21, ul. Przemysłowa 16.
Zapisane
IBDG Wrocław

V

  • Gość
Dzieki, ale niestety takze nie maja zadnej takiej kotki.  Pani powiedziala, ze w wiekszosci schronisk zwierzaki sa sterylizowane zaraz po przybyciu - i tu ten problem. No nic, narazie mala nauczyla sie jesc z butli - moze to wystarczy, ale szukamy dalej.
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Mam złą,bardzo złą nowine  :(
Kotki nie ma już na tym świecie  :( :( :(
Pisałam gdzieś chyba że była potrącona przez samochód,miała przesunietą miednice przez co kociaki były martwe  :( Jej właścicielka niezauważyła nic dziwnego w jej zachowaniu (pewnie ciągle chlała).Do weta poszła dopiero gdy kotka zaczęła wymiotować krwią  :|  :(  :shock:
Nie dało się nic zrobić.....  :(
Nie moge nawet o tym pisać bo cały czas rycze.Boshe ten kot był taki kochany  :( :( :( :( :(
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

V

  • Gość
:( Kurde, oby w nastepnym wcieleniu bylo jej lepiej! Moze pocieszy cie info, ze nasz jeszcze sie trzyma, samodzielnie szama z butli i ma sporo sily (chyba). Co nie zmienia faktu ze nadal jego zycie jest zagrozone :(((
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Oby tylko wszystko było dobrze.....
To straszne uczucie gdy przez pewien czas opiekujesz sie takim kociaczkiem,uczysz go jeść a później on umiera....
Nadal nie moge sobie wybaczyć że nie wiedziałam więcej nas ten temat.Może wtedy Mały by żył....

Spróbuje poszukać na innych forach jakiejść kotki....
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Nina, jakie to smutne... :( Byłam na wirtualnym cmentarzu... Jeśli właścicielka będzie miała kolejną kotkę, namów ją na sterylkę. Choć najlepiej, by nie miała zwierząt, skoro nie opiekuje się nimi jak należy.
V, trzymam kciuki za kociaczka :wink: Ja mieszkam we Wrocławiu, za daleko, by na miejscu szukać kotki... Ale jeśli znajdę informację do wykorzystania, dam znać. Pozdrawiam Ciebie i malucha :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Naomi151

  • Gość
I co z kotkiem... Znalazłaś matkę zastępczą czy nadal karmicie sami???
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 24 zapytaniami.