Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Masakra ;p;p;p  (Przeczytany 6662 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #30 : 2007-10-13, 06:31 »
boż... chciała bym coś wypowiedzieć się jeszce co do waszej "kłótni" z Iwą... ale słowa mi się do kupy nie zbierają...
Powiem tylko tyle:
Iwa zachowujesz się troche jak dziecko...
Tak porostu... jakoś odczuwam twoje posty.
Wiem, że nie mam prawa tego oceniać po mam tylko 13 lat i jestem troche ponad połowe od ciebie młodsza, ale już tak mam... zaczynam mówić co myśle.
I myśle, że najlepszym wyjściem byłoby zamknięcie tego wątku lub pisanie od tematu, a nie czepianie się wzajemnie, bo to napewno nie jest wyjście.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

iwa

  • Gość
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #31 : 2007-10-13, 09:57 »
Starałam się przekazać, że w sytuacji kiedy ktoś okazuje się nieodpowiedzialny (kotka ma małe), zachowaniem odpowiedzialnym jest szukanie domu dla tych maluchów, a jeżeli nie ma takiej możliwości to "trzymamy koty i robimy wszystko,żeby dalej się nie rozmnażały-sterylizacja".
Ja widziałam inną wersję rozmowy z Becią, którą już przedstawiłam - 2 posty.

A tak na marginesie - jeden z nowych forumowiczów jakiś czas temu stwierdził, że przychodząc jako nowy  na forum ciężko jest czasami prowadzić rozmowy w wątkach, ponieważ "stara grupa" trzyma się razem i trzeba dużo czasu aby wejść w ten sam język, tok myślenia itp.
Po powrocie z "dużej przerwy" widzę, że jest duuuużo nowych osób, dawne nowe osoby są już "starą grupą" i ciężko jest prowadzić czasami rozmowy.

Anas - z całym szacunkiem dla Ciebie, ale stwierdzenie 13-latki, że zachowuję się jak dziecko... No cóż - gratuluję dorosłej oceny świata!

Teraz już naprawdę nie dziwię się, że forum podzieliło się i osoby z którymi można było naprawdę miło porozmawiać są na innym forum. Odkopując jednak FZ miałam nadzieję, że coś tu jednak zostało.


Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #32 : 2007-10-13, 12:03 »
Iwa i kolejny krzyk...
Gdybyś poznała w realu mnie i moje koleżanki zauważyłabyś, że zachowuję się bardziej dorosło niż moi czternastoletoletni, pietnastoletni znajomi... A to wszysto z przypadków i sytuacji w której żyję...
I naprawdę uważam, że prowadzenie tego wątku jest bezsensu...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedz #32 : 2007-10-13, 12:03 »

iwa

  • Gość
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #33 : 2007-10-13, 12:21 »
Iwa i kolejny krzyk...
I naprawdę uważam, że prowadzenie tego wątku jest bezsensu...

Bez komentarza.

Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #34 : 2007-10-13, 13:40 »
Bez komentarza.

Iwa daj spokój już, anas mówi bardzo dobrze i popieram ją.
Ty masz 24 lata to nie znaczy że jesteś dorosła. Młodszych się słucha bo czasem to właśnie oni mają rację, ale przecież mamy tylko 13 lat i zawsze paplamy głupoty. Zachowujesz się jak dziecko...

Zgadzam się z anas, wątek bezsensowny...
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #35 : 2007-10-13, 13:49 »
O! Ktoś mnie poparł! xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #36 : 2007-10-13, 14:14 »
Ja tam nie zauważam krzyku w ostatnim poście Iwy. :roll: Nie przesadzajcie. :roll:
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #37 : 2007-10-13, 14:18 »
A ja zauważyłam...
W gratulacjach, że mam takie dorosłe spojerzenie na świat. Co uważam za całkowicie sarkastyczne i ironiczne.
No ale jak powiedziała Kar, my mamy tylko 13 lat i zawsze mówimy głupoty
(Kamyczek, ostatnie zdanie nie skierowane do ciebie)
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #38 : 2007-10-13, 16:14 »
Po powrocie z "dużej przerwy" widzę, że jest duuuużo nowych osób, dawne nowe osoby są już "starą grupą" i ciężko jest prowadzić czasami rozmowy.
"Grupa trzymająca władzę" :lol: Tak mi się skojarzyło ;) Wszędzie układy i kliki, nawet na FZ ;)

No dobra, ludzie, pogadalismy sobie, proponuję soczek dla przepłukania gardełek i ostudzenia emocji ;p :soczek:

A, dodam jeszcze, że poznałam tu nastolatki sprawiające wrażenie dojrzalszych niż niektórzy dorośli, z którymi mam do czynienia w realu.

Tobie, Becia, radziłabym zostać. Choćby dla dobra kotki. Są tu ludzie, na których porady zawsze można liczyć, a że znają się na rzeczy, mogą wiele pomóc :)

Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedz #38 : 2007-10-13, 16:14 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #39 : 2007-10-13, 16:23 »
jestesmy jak sekta :evil:

a tak na serio to zawsze jak dochodzi się do nowej grupy to trzeba ja najpiew poznać a potem jest już z górki ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

iwa

  • Gość
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #40 : 2007-10-13, 16:46 »
A ja zauważyłam...
W gratulacjach, że mam takie dorosłe spojerzenie na świat. Co uważam za całkowicie sarkastyczne i ironiczne.

Chyba wydłubię z klawiatury "!", żeby go już nigdy nie wcisnąć ;p Skoro 13-letnie dziecko ocenia, kto zachowuje się jak dorosły, a kto jak dziecko...

"Grupa trzymająca władzę" :lol: Tak mi się skojarzyło ;) Wszędzie układy i kliki, nawet na FZ ;)


"Stara grupa" - osoby, które są już jakiś czas na forum.

Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #41 : 2007-10-13, 16:52 »
"Stara grupa" - osoby, które są już jakiś czas na forum.
Przecież wiem, Iwa, co, czy raczej kogo, miałaś na myśli... Lubię żartować, a że teraz wszędzie pełno polityki, to tak mi się skojarzyło ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Tiger.666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 103
  • . My king. Majkel Dżekson-Michael Jackson x333
Odp: Masakra ;p;p;p
« Odpowiedź #42 : 2007-10-18, 09:46 »
Według mnie taki wątek jest bez sensu...no bo ja bym zrozumiała gdyby były jakieś problemy z kociakami czy coś... ale od chwalenia to jest inne miejsce na tym forum...A poza tym tek 7 kociąt się teraz urodziło a dalej to co? No bo nie wierze że chcesz mieć osiem czy tam dziewięć kotów.....
Bez sensu... A ja miałam jeszcze taki jeden wątek ale jak się zaczęła szkoła i te wszystkie obowiązki to nie miałam kiedy do kompa usiąść.... ale buty schowane a kot nie sika więc dzięki za pomoc. Odpisuję tutaj bo wątek jest z resztą słusznie zamknięty.
Zapisane
'' O co ci chodzi.?!
.'że nie ma bajek!.?
.'że w zyciu ciężko.
.'że wszystko się nie udaje!>?
'.Biorę dziewczynę idę na techno.!
.'co o tym myślisz mi jest wszystko jedno!.
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 25 zapytaniami.