Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Ostatnie pytania przed zakupem kota  (Przeczytany 10151 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

adiczek

  • Gość
Ostatnie pytania przed zakupem kota
« : 2007-10-27, 21:29 »
Witam serdecznie!

Jestem nowa na tym forum, a znalazłam się tu dlatego, że bardzo chciłabym aby ktoś udzielił mi porad na temat kiciusia.  :) A więc:

1.  Czy to prawda, że samice sa bardziej rozbrykane niz leniwe samce?
2.  Czy mogę sterylizować, bądź kastować przed rują?
3.  Jeżeli mój kicius będzie miał jedno z takich cud, to czy mu to wystarczy i czy pazurki polubią tą drapaczkę?
a) http://animalia.pl/produkt.php?id=8791
b) http://animalia.pl/produkt.php?id=8792
c) http://animalia.pl/produkt.php?id=8793
d) http://animalia.pl/produkt.php?id=7877
4. Czy można oduczyć skakania po stole?

Uf...to na poczatek.  :D
Szczerze powiedziawszy znam się na psach naprawde dobrze, ale na kotach troszkę mniej, dlatego bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję  :tuli:

Pozdrawiam
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #1 : 2007-10-27, 21:50 »
1. charakter - czyli to czy kot bedzie rozbrykany czy nie to sprawa indywidualna kazdego kota - nie zalezy od plci
2.sa rozne opinie na ten temat - jednak tak naprawde - mozna. Nie ma to wplywu na dalszy rozwoj kota - procz tego ze wczesniejsza sterylka zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwor sutkow o jakies 30 - 40% (po rujce juz tylko o 25%)
3. Tego to nikt ci nie powie - zalezy to od kota. Tak czy inaczej - w koszty posiadania kota ZAWSZE trzeba wliczyc straty pod postacia podrapanych mebli . nie chcesz podrapanych mebli? nie bierz kota.
4. Można - ale bedzie to dluuuga nauka.  (prawdopodobnie)

poza tym - jest tu jeszcze kwestia "zakupu" - chcesz kota rasowego - to tylko i wylacznie z rodowodem (kot bez rodowodu to zwykly dachowiec - jak by nie wygladal) Jesli nie chcesz rasowego (rodowodowego) w schroniskach czeka cala masa w najrozniejszym wieku (maluchow rowniez) I nie ma tu opcji np. ze na rasowego kogos nie stac.

Dodatkowo - kot to rowniez koszty - karma tzw. z wyzszej polki (poczytaj sobie temat dot. whiskasow itp.) wet (szczepienia, ewentualne leczenie) i cala masa innych rzeczy.



Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #2 : 2007-10-27, 22:05 »
Nie, no jasne-wiadomo, że karma itp. to koszty. Ważne, że moge mieć samice, ohh jak się cieszę :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedz #2 : 2007-10-27, 22:05 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #3 : 2007-10-28, 00:10 »
co do drapaka kupiłam kotu i nawet na niego nie spojżał :( naszczeście to nie był drapak za 100zł ale i tak. mój kot nie poniszczył nam mebli, to zależy jeden bedzie wszystko drapał a drugi zostawi w spokoju :)

1. ja też tak słyszałam. moja kotka wychodzi na dwór i lubi się bawić ale też często śpi. to zależy od danego osobnika.
4 mój kot skacze po wszystkim, ciężko to bedzie zrobić bo kot gdy patrzysz jest grzeczny a gdy wyjdziesz to nie wiadomo co zrobi. możesz go znaleść na lampie, na firance czy na segmencie w doniczce z paprotką

reszte nie wime ;p znaczy o sterylizacje
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #4 : 2007-10-28, 09:17 »
1. niezależnie od płci: są przecież rozbrykane i grzeczne dziewczynki i z chłopcami tak samo ;)

2. tutaj iras ma najbardziej rzeczowa wiedzę.

3. charakter tak, ale nade wszystko relacje jakie stworzycie z kotem. nawet najbardziej niesubordynowane indywiduum może nie drapać jeśli tylko dobrze się go wychowa :) ale tu już nie tylko kwestia personalna, kocia ale i ludzka. jeśli to kot zdominuje was to nic mebli nie uchroni ;)

4. można, ale to podobnie jak z drapaniem. potrzeba wiele cierpliwości i jeszcze więcej konsekwencji ;)

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #5 : 2007-10-28, 09:21 »
Aha, no ja np. rozmawiałam z moją sąsiadka, która ma Rus'ka samicę i twierdzi, ze kuweta 100% celności, ma jedną swoją pufę gdzie zdziera pazury i śpi w zimę wysoko na takim regale...bo wtedy tam ciepło  :petting:

Jeju Pao, podsunełaś/łeś mi stare powiedzonko "dla chcącego nic trudnego". Jak się chce, to się potrafi, czyli: KONSEKWENCJA I JESZCZE RAZ KONSEKWENCJA  :D

Może się ktoś jeszcze podzieli swojimi relacjami? Smile

Modyfikuj posty!!!
« Ostatnia zmiana: 2007-10-28, 10:31 autor Iras »
Zapisane

NiuNiuS_

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #6 : 2007-10-28, 21:02 »

1.  Czy to prawda, że samice sa bardziej rozbrykane niz leniwe samce?
To nie zależy od płci. Ja mam kocurka i wcale nie jest taki spokojny.!
2.  Czy mogę sterylizować, bądź kastować przed rują?
Posłuchaj Irasa :P
3.  Jeżeli mój kicius będzie miał jedno z takich cud, to czy mu to wystarczy i czy pazurki polubią tą drapaczkę?
a) http://animalia.pl/produkt.php?id=8791
b) http://animalia.pl/produkt.php?id=8792
c) http://animalia.pl/produkt.php?id=8793
d) http://animalia.pl/produkt.php?id=7877

Tego nie przewidzisz. To od kota zależy. Mój kot ma zwyczajny drapaczek. na początku nawet na niego nie spojrzał , a później wspinął się na niego , drapał :)
4. Czy można oduczyć skakania po stole?
Wiesz, mam ten sam problem :P
Zapisane

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #7 : 2007-10-29, 09:35 »
Oh... ten stół  :( No cóż...
Teraz muszę tylko wydobruchać mamuśkę  :tuli:


A ma ktoś rosjana? Może ktoś mi potrafi udzielić kilku porad?
« Ostatnia zmiana: 2007-10-30, 13:16 autor adiczek »
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #8 : 2007-10-30, 17:48 »
moja przyjaciółka ma niebieskiego rosyjskiego. śliczna kota, bardzo skoczna ale przylepa przy tym. czasem udaje groźną ale średnio jej to wychodzi :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedz #8 : 2007-10-30, 17:48 »

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #9 : 2007-10-30, 18:48 »
No i przede wszystkim nie kłaczy się, a to dla mnie najważniejsze :)

A co z charakterkiem?  :roll:
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #10 : 2007-10-30, 19:43 »
każdy kot ma inny charakter. a nie wolisz dachowca? zresztą to twoja decyzja, kot ładny a jeśli sięnie kłaczy to jest wielki plus.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #11 : 2007-10-30, 20:22 »
No właśnie, nie kłaczy się to ważne, ale jak z jego charakterem? Ugodny czy nie da się go wychować?

Co to ta kuweta z wymiennym wkładem węlowym?  :?:
http://www.allegro.pl/item257835875_kryta_kuweta_z_filtrem_weglowym_hit_gratis.html
nadaje się, czy kolejny badziew rynkowy?
« Ostatnia zmiana: 2007-11-01, 18:39 autor adiczek »
Zapisane

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #12 : 2007-11-02, 18:18 »
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #13 : 2007-11-02, 18:57 »
kuweta kryta ma chyab ograniczyc nieprzyjemny zapach i zeby kot nie rozsypywał. cena jest dobra, co do tego węgla to taki żwirek? ja kupuje normalny taki i posypuje proszkiem który ładnie pachcnie i nie zajeżdza kocimi odchodami.

mój kot ma kuwete z ramką żeby tak piasku nie wysypywał
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #14 : 2007-11-02, 19:09 »
Reniu, no własnie mój poprzedni kicia..(a to było bardzo dawno temu :D) miał z taka ramką, ale neistety zwirek się rozsypywał i nie było to zbyt przyjemne. Ale jak myslisz co to jest ten "wkład węglowy"....to taki "podwieszany perfumik"?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedz #14 : 2007-11-02, 19:09 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #15 : 2007-11-02, 20:32 »
 http://pl.wikipedia.org/wiki/Filtr_węglowy   :) ale nie wiem do końca co to jest, tam piszą o takim do akwarium. może on pochłania zapach który w krytej kuwecie zapewne jest intensywny

mój kot nie wysypuje z tej kuweta dużo piasku, ale są koty które wysypują bardzo duzo. ta pierwsza kuweta http://www.allegro.pl/item257835875_kryta_kuweta_z_filtrem_weglowym_hit_gratis.html była moimz zdaniem tania, sprawdzałam w innych sklepach i oferuja ją za większa cene
http://animalia.pl/sklep.php?kat=40
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #16 : 2007-11-02, 22:36 »
Hm... a może najprościej będzie jak sie w sklepie się dowiem, albo ktoś ma taką kuwetę? ;D
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #17 : 2007-11-02, 23:04 »
chyba najlepiej od kogoś kto taką posiada, praktyka bo w praktyce może byc inaczej niż w teori, zresztą sprzedawca zawsze chwali jak może by ktoś to kupił :roll:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #18 : 2007-11-03, 11:22 »
No taka prawda, tylko niestety w moim otoczeniu nikt nie ma kota. A może ktoś z forum? :D
A mam jeszcze jedno pytanie. Z tych drapaów co pokazywałam, to czy wys. ok 60cm to nie za nisko? Czy dla kota do obojetne?  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #19 : 2007-11-03, 12:04 »
miałam dla kota kuwetę kryta z filtrem. efekt taki:
zapach i tak zależny bardziej od żwirku niż kuwety
rozsypywanie zmniejszone bowiem z 3 stron nie mogła rozsypać, niemniej żwirek i tak był wszędzie, bo wynosiła na łapkach.

kryta kupiłam gdy moja córka zaczęła raczkować i chciałam ograniczyć jej kontakt z kuwetą (wiadomo, dzieci sie zdolne i wszystkiego chcą sprobować ;) ) ale teraz kot ma zwykła, mała kuwetę z ramka. ale ramkę tez zdjęłam, bo niewiele pomaga a bez ramki idealnie sie mieści obok naszej toalety ;)

jak sie regularnie podmiata to jest oki :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #20 : 2007-11-03, 15:53 »
no ja raczej jestem za krytymi. Moim zdaniem duzy komfort ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedz #20 : 2007-11-03, 15:53 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #21 : 2007-11-03, 16:22 »
Cytuj
no ja raczej jestem za krytymi. Moim zdaniem duzy komfort Oczko

to ze ty jestes za akurat jest mniej wazne :P - wiele kotow odmawia uzywania krytych kuwet  - a to w koncu kotu ma sie kuweta spodobac, bo on bedzie z niej korzystal.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #22 : 2007-11-03, 19:38 »
a dlaczego im to nie pasuje?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #23 : 2007-11-03, 20:26 »
roznie to bywa - czesto wine ponosi zwirek - zwykly, tani zwirek, ktory slabo chlonie zapach i pyli ( albo jedno z tch) sprawia ze w krytej kuwecie nie dosc ze kot musi wdychac opary wlasnego moczu to jeszcze wdycha pyl - w zwiazku z tym, czesto wlasnie bywa, ze po jednym zalatwieniu sie kot stwierdza ze kuweta nie ndaje sie do ponownego uzycia. (albo i bez zalatwiania sie - jesli chodzi tylko o pyl) inna przyczyna moze byc taka, ze po prostu kot uzna owa kuwete nie za kibel, ale za jakies wygodne legowisko, a sa tez takie koty ktorych za nic nie zmusisz zeby tam zajrzaly z wlasnej woli. Czasem w przypadku tych ostatnich pomaga zdjecie "drzwiczek" - jednak jesli trzeba zdjac juz te dzrzwiczki - to rownie dobrze moglo sie kupic sporo tansza zwwykla kuwete. Jesli chodzi natomiast o "uzytecznosc" kirytych kuwet - to daja tak naprawde jedno - TY nie czujesz zapachu odchodow - za to kot jak idzie do kibla musi sie tymi zapachami inhalowac.  jesli chodzi natomiast o wysypywanie zwirku - podbnie jak podrapane meble - nalezy to wliczyc w "cene" posiadania kota. Wiec tak naprawde wystarzy najzwyklejsza w swiecie kuweta _ jakis lepszy zwirek (taki np. cats best - wchlania i grudkuje tak swietnie, ze siki mozna nawet gola reka sprzatnac i sie nie pobrudzic - po prostu bierze sie idealnie zlepiona grudke, a zapach pochlania wrecz idealnie....)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #24 : 2007-11-03, 23:00 »
Czyli pigwa itp. odpadaja?..
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #25 : 2007-11-03, 23:08 »
pigwa odpada - pyli tak niemilosiernie ze glowa boli - jesli chodzi o "itp." - to zalezy - bo sa  drewniane zwirki ktore nie pyla{np. "delfinek" - tansze od pigwy, a o niebo lepsze...) tyle, ze owe drewniane zwirki maja taka wade, ze jak kot nasika - to musisz praktycznie wszystko wywalic, co w kuwecie bylo, z tego wzgledu, ze drewniane zwirki po zmoczeniu rozpadaja sie i zamiast eleganckich brylek, ktore latwo sprzatnac ma sie drobne trociny w kuwecie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #26 : 2007-11-03, 23:40 »
trzeba troche testować żwirki, te tanie mogą okazać się lepsze od drogich, ja anwet nie wime jaki kot ma żwirek, siostra nie narzeka bo to u niej stoi kuweta
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #27 : 2007-11-04, 11:22 »
Cytuj
i pyli

jeśli ma sie kryta kuwetę nie można kupować pylących żwirków. nawet nie to że kot moze zbojkotować, ale dlatego, że może sie chorób nabawić od wdychania pyłu.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedz #27 : 2007-11-04, 11:22 »

adiczek

  • Gość
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #28 : 2007-11-04, 18:12 »
To jaki żwirek polecacie? Oczywiście takie żeby mozna było do toalety wrzuci(dlatego Benek odpada)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ostatnie pytania przed zakupem kota
« Odpowiedź #29 : 2007-11-04, 19:23 »
cats best :P - w sumie to jedyny o ktorym wiem ze mozna go do toalety wrzucac
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 27 zapytaniami.