Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kot sika ładnie do kuwety ale gdy okazja to i na łóżko. HELP!  (Przeczytany 9232 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcinliwiusz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 8
Moi drodzy, mam wielki problem: kot sika do kuwety jest zawsze posprząta, ale gdy nadarzy się okazja to sika na łóżko niepościelone, na kołdrę. Robi to na różne w łóżka w domu. Jak tylko przyuważę co rzadko się zdarza to pac lekko w główkę, fuczę jak kocica i wynoszę do kuwety. Niestety nie pomaga, co zrobić? Już nie mogę z tym wytrzymać!
Zapisane

kotolotekk

  • *
  • Wiadomości: 4
Moi drodzy, mam wielki problem: kot sika do kuwety jest zawsze posprząta, ale gdy nadarzy się okazja to sika na łóżko niepościelone, na kołdrę. Robi to na różne w łóżka w domu. Jak tylko przyuważę co rzadko się zdarza to pac lekko w główkę, fuczę jak kocica i wynoszę do kuwety. Niestety nie pomaga, co zrobić? Już nie mogę z tym wytrzymać!

Spróbuj najpierw wyeliminować ewentualną niechęć do załatwiania się w kuwecie. Może pomóc zmiana żwirku, zmiana środków, którymi czyścisz kuwetę... Nie miałem nigdy takiego problemu z własnym kotem, więc ad hoc nic więcej nie przychodzi mi do głowy, aczkolwiek nie raz spotkałem się z opinią, że załatwianie się poza kuwetą może świadczyć o problemach zdrowotnych kota (np. chorych nerkach)...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

marcinliwiusz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 8
o! Bardzo fajny link, dzięki Iras. Dał mi dużo do myślenia! Polecam także innym użytkownikom do przeczytania, warto.
Zapisane

kwiatuszek

  • *
  • Wiadomości: 2
U mnie też się to zdarza. Kocio sika na niepościelone łóżka... Mój tata zawsze mówi wtedy, że kot uczy nas porządku ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.