Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: mały kotek w sklepie zoologicznym  (Przeczytany 1144 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doris

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« : 2003-07-22, 20:16 »
Byłam dzisiaj w sklepie zoologicznym po pokarm dla rybek. Przy okazji jak zawsze ogładałam wszystkie zwierzątka. Zdziwiły mnie 2 rzeczy. Po pierwsze: mały pers, a po drugie trzy szynszyle siedziały w maleńkiej klatce, że nie miały jak się ruszyć. :( Kiciuś był śliczny, taka mała puchata kuleczka, napewno go ktoś kupi, albo nawet już kupił. Czy u was w sklepach zoologicznych też są kotki?
Zapisane

Agness

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #1 : 2003-07-22, 22:19 »
Szkoda kotka, że sprzedawany jest w sklepie :( Ja nigdy nie widziałam czegoś podobnego u mnie na całe szczęście. Widać ludzie posuną się do wszystkiego, aby zarobić pare groszy.
Zapisane

myszka

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #2 : 2003-07-22, 22:23 »
Ciekawe czy to naprawdę pers (tzn z rodowodem). Śmiem wątpić, ale... na innym forum dziewczyna - hodowczyni opisała jak została oszukana, kiedy kupiła od niej kota pewna młoda para, budząca zaufanie, a potem kotek znalazł się w sklepie :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedz #2 : 2003-07-22, 22:23 »

kotek3

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #3 : 2003-07-23, 08:49 »
U mie nigdzie nie sprzedaje  się kotów w sklepach i dobrze!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Doris

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #4 : 2003-07-23, 11:22 »
ja nie wiem czy ten pers był rasowy, ale dzisiaj ide do weta to odrazu wstąpie do sklepu zoologicznego i się spytam.
Zapisane

Maxim

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #5 : 2003-07-23, 16:39 »
Cytat: Doris
ja nie wiem czy ten pers był rasowy, ale dzisiaj ide do weta to odrazu wstąpie do sklepu zoologicznego i się spytam.

Byłam wczoraj w tym sklepie i widziałam tego kiciaszka. Zapytałam o o cenę, pan powiedział 200 zł nie wiem czy to dużo czy mało. Natomiast uważam, że kotki nie powinny być sprzedawane w sklepach. Ten kotek był umieszczony pod półką a odgrodzony od reszty sklepu szybą. Miał co prawda koszyczek do spania, kuwetę i miseczkę i sporo miejsca do biegania, a w koszyczku maskotkę do przytulania. No właśnie i nic więcej, zabrany od matki, samotny i wystawiony do oglądania. :(
Zapisane

Andariel

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #6 : 2003-07-23, 18:52 »
Dla mnie sprzedawanie kotów czy psów prosto z AKWARIUM w sklepie zoologicznym to totalna bzdura, ciekawe do czego się jeszcze posuną takie sklepiki :grr:
Zapisane

SKR

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #7 : 2003-07-25, 11:11 »
Ja nigdy nie widziałam kotka ani pieska na sprzedaż w sklepie zoologicznym .I mam nadzieje ze nigdy nie zobacze.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #8 : 2003-08-17, 09:54 »
jak ja byłam w francji to tam odwiedziłam jeden sklep zoologiczny! wczodze a tu takie małe pomieszczenie były takie małe jak prawie klatka dla szynszyli tylko trocze większe,i były one podzielone w jednym 2 psy (rasowe)  w drogim 4 i tak dalej....z kotami było tak samo! ale tam były tylko rasowe koty i psy!
ale normalny sklep zoologiczny
Zapisane

Forum Zwierzaki

mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedz #8 : 2003-08-17, 09:54 »

SKR

  • Gość
mały kotek w sklepie zoologicznym
« Odpowiedź #9 : 2003-08-18, 14:08 »
Miałam nadziej e że nigdy tego nie zobaczę minęło tak mało czasu i już widziałam. :( W Bułgarji  Był całkiem duży i ładny sklep zoologiczny. Cała masa pokarmów do wyboru dla psów kotów chomików ptaszków itd. Zabawki itp. Były te ż zwierzaki. Ale jakie!!! W akwarjach takich srednich przykrytych jakąś siatką leżały w jednym 2 rasowe chyba kotki, a w drógim 5 lub 6 psiaków. Takich malutkich szczeniaków. Kotki miały troszke miejsca były jeszcze małe wiec mieścily się tam spokojnie. Ale psy leżały prawie ze jeden na drógim. :( byl;y tez tam sprzedawane WIWEIURKI, i inne tego typu zwierzeta trzymane w akwarjach. ;( :( ;(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 22 zapytaniami.