Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pysia jest kobietą :P  (Przeczytany 1758 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« : 2003-07-27, 23:04 »
Wreszcie, w wieku 14 miesięcy dostała ruje. Tak, liczba mnoga. Dwa tygodnie temu pierwszą, teraz - kolejną. Jutro jadę do weta umówić się na kastrację :) Młoda wyje jak zarzynana i nie wie co ją czeka ;)
Zapisane

Eury

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #1 : 2003-07-27, 23:32 »
.....ale przed Wami jeszcze ciekawa noc...... :?

Powodzenia jutro  :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #2 : 2003-07-27, 23:51 »
Na szczęście mam dla niej "uspokajacz" od weta i wdrażam go kiedy przyjdzie najgorsze... :roll: Wtedy na chwilę się zamyka i nawet coś je... bo tak to tylko pełzakuje. Co ciekawe, dopiero ruja wydobyła z niej prawdziwe miauczenie :!!!: Normalnie piszczy: miii, miii - a teraz miauuuuuu, miauuuuuuu :) Ryczy jak wół :lol: No nic, zobaczymy, co zadecyduje wet - czy wygasić ruję sztucznie - i wtedy ciąć, czy poczekać aż sama minie i wtedy ciąć ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedz #2 : 2003-07-27, 23:51 »

Eury

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #3 : 2003-07-28, 00:07 »
Wreszcie ujawniła się prawdziwa natura kota  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #4 : 2003-07-28, 00:43 »
Hm, a może to nie kot... :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #5 : 2003-07-28, 11:30 »
Heh, gratulacje dla Pysi, wreszcie dojrzała ;)
Życzę udanej kastracji bez żadnych powikłań ;)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #6 : 2003-07-28, 15:08 »
No gratuluję wyjca w domu :lol: Czas najwyższy na małolatę był ;) swoją drogą, siostrzyczko - ja Ci się sypia ? :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #7 : 2003-07-28, 15:15 »
Bardzo dobrze, dziękuję :lol: Wory pod oczami? Jaaaa? Co za oszczerstwo! :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #8 : 2003-07-28, 15:23 »
Ależ jakżebym mogła Cię kochana o takie rzeczy posądzić - jestem pewna że to najmodniejszy makijaż w tym sezonie :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedz #8 : 2003-07-28, 15:23 »

Karla

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #9 : 2003-07-29, 18:54 »
no to gratulacje hehe  8)

swoja droga dzis prawie spadlam pod biurko ze zlosci, bezsilnosci...czy cholera wie czego, jak przeczytalam maila wyslanego do wiekszej grupy osob od faceta, ktorego kolezanka szuka partnera do robienia dzieci dla swojej kotki "przeznaczona do sterylizacji"

zreszta wstawie ten tekst:
"otoz kolezanka ma problem, w postaci niedopieszczonej koteczki :). a tak na serio kotka (tzw. "europejski jednokolorowy ;))  jest przeznaczona do sterylizacji, a ow zabieg podobno lepiej wykonac po ciazy. tak wiec
kolezanka szuka jakiegos ladnego kocura (rasowego, bo wtedy latwiej bedzie rozdac kociaki....myslelismy o syjamie, bo koteczka jest mala, wiec wszelkie maincoony, kartuzy i inne pietnastokilogramowe bydlaki odpadaja) koteczka, chyba nie lubi persow....w sobote byl u niej taki jeden rudy, puchaty miszczunio, ale niestety nie podolal zadaniu... no chyba, ze to z nim cos bylo nie tak ;) koteczka jest jeszcze dziewica, wiec wszelkie choroby weneryczne odpadaja... ;)
reasumujac, jesli ktos jest zainteresowany dostarczeniem swojemy
przyjacielowi rozrywki (kolacyjka, kwaterka i gratisowa dupcia :) ) i
spelnieniem dobrego uczynku, prosze o kontakt

P.S. koteczka w razie potrzeby dziala rowniez na zasadzie callgirl (zostanie dowieziona) ;)"

no normalnie sie we mnie zagotowalo, pokryc nierasowa kotke tylko dlatego, ze ktos naopowiadal jej bzdur, ze kotke mozna wysterylizowac dopiero po malych??? moze ja sie nie znam, ale dla mnie to kompletna bzdura!!! a do tego jak widac dziewczyna nawet nie pomyslala o tym co zrobi z malymi kotkami  :grr: "jak bedzie miala male z kocurem rasowym, to latwiej bedzie znalezc kogos kto je wezmie.." no po prostu noz sie w kieszeni otwiera na taka bezmyslnosc :( czy w schroniskach i piwnicach jest za malo kotow????
co o tym sadzicie?
Zapisane

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #10 : 2003-07-29, 22:00 »
Ano, ręce opadają :grr: Dzisiaj wiozłam młodą od weta i wdałam się w rozmowę z jakąś pańcią. Powiedziałam, że kota będzie kastrowana w piątek, a ona na to: a nie musi mieć przedtem małych?! Ja oczywiście moim najbardziej mędrkowatym tonem uświadomiłam :lol:

No to trzymajcie kciuki - piątek, godzina 14.00 Pysia straci swoje atrybuty kobiecości ;)
Zapisane

kareena

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #11 : 2003-07-30, 08:43 »
trzymamy kciuki :spoko:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #12 : 2003-07-30, 10:04 »
Trzymam i Cię uświadomię, przewrotna babo - atrubutów nie straci, figura będzie, damski ryjek będzie, cycki zostanom :P
Co najwyżej szczuplejsza w talii będzie :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #13 : 2003-07-30, 10:26 »
Pod pojęciem "atrybuty" rozumiemy oczywiście wartości wewnętrzne => macica, szt 1., jajniczki szt. 2, komórki jajowe - ilość nieokreślona (ale duża). :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #14 : 2003-07-30, 10:46 »
A kto jej tam do d**y zaglądał będzie :?: Z wierzku ładna, i styknie, za to głosu subtelniejszego nabierze :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedz #14 : 2003-07-30, 10:46 »

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #15 : 2003-07-30, 10:51 »
Właśnie kurcze może zacząć nadawać basem i co wtedy? :? A jak zrobi jej się bujne owłosienie na klacie i będzie rosło w dół aż do samego... łojojoj, nigdy nie wiadomo z hormonami! :roll: :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #16 : 2003-07-30, 11:04 »
No basem to chyba ryczywół już teraz nadaje - potem może być już tylko lepiej :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Emilka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #17 : 2003-07-30, 11:38 »
Moja kocica kiedy miala ruje nie darla sie- i Bogu dzieki, akurat z ruja nie mialam problemu...byla poprostu bardzo przymilna i "pokladala"sie przedemna.....widocznie nie miala az tak duzej potrzeby bycia mama...i tak szybko zostala wysterylizowana
Zapisane

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #18 : 2003-07-30, 12:23 »
Emilko, to bynajmniej nie "potrzeba bycia mamą" :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #19 : 2003-07-30, 16:07 »
ojeju....w takim razie nie miala az takiej potrzeby ....zaspokoic sie seksualnie... :P ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #20 : 2003-08-01, 15:33 »
Mój maleńtasek jest na stole operacyjnym! :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedz #20 : 2003-08-01, 15:33 »

sylwka_garfisia

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #21 : 2003-08-03, 20:03 »
Ja dopiero wróciłam i nie wiedziałam o sterylizacji ale pisz koniecznie co z kotką!Moja kotka w czasie ruji miała sterylizacje,moze jeszcze pamietacie jak o tym mowiłam?7 kwietnia 2003 r to się stało!Dziś nawet śladu po tym nie ma!
Zapisane

myszka

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #22 : 2003-08-03, 21:10 »
Donoszę, że z małą wszystko OK :) Co prawda, głównie poleguje, ale to wina upału - bo wieczorami się ożywia :) Ładnie zjadła przed chwilą lekką kolację i napiła się wody. Teraz leży na balkonie i się wietrzy :)
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #23 : 2003-08-04, 21:18 »
To bardzo dobrze,dzielna koteczka :) Ucałuj ją :)
Zapisane

SKR

  • Gość
Pysia jest kobietą :P
« Odpowiedź #24 : 2003-08-18, 13:24 »
Ojejku.  Ja dopiero wróciłam z wakacji, ale gratuluje wa, że juz po wszystkim. Cieszę si ę że z kotkom juz wszystko w pożądku. Juz za niedługo na pewno nie będzie śladu. :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 27 zapytaniami.